Summerlin این پست فراهم می کند مقدار زیادی به لبخند مورد

آنها برش روبان هفته گذشته در 11301 قرمز نقطه درایو به طور رسمی باز کردن لاس وگاس ” جدیدترین پلیس فرعی است که بهتر شناخته شده به عنوان Summerlin منطقه فرمان. مقامات صحبت خوش بینانه در مورد احساس هدف در جامعه در مورد یک رابطه مثبت بین پلیس و ساکنان در مورد درک بهتر از نیازهای جامعه توسط مترو و چگونه منافع عمومی از آن نیاز دارد.

همه چیز در مورد افتتاح در این شهرستان را 10هفتم پلیس پست شد خوش بین, از جمله این واقعیت است که در حالی که آن را به تنهایی می ایستد در حال حاضر در گسترده کویر در امتداد غربی لبه دره لاس وگاس با یک نمایش با شکوه از کوهپایه Red Rock Canyon خانه مسکونی توسعه دهندگان و بیل در حال حاضر در نزدیکی.

این بدان معنا نیست که 166 پلیس و 15 غیر نظامی کارکنان متصل به پست دیگر درگیر در تعقیب سارق مسلح. در مقابل حضور آنها نه تنها باعث می شود Summerlin امن تر و امن را فراهم می کند ساکنان و تجار با یک ملموس حس حفاظت از آنها بوده است و پیش بینی برای تقریبا پنج سال.

شاید کوین Orrock رئیس جمهور Summerlin توسط راه هوارد هیوز Corp. – معمار از جامعه را طرح استاد — گفت: آن را بهترین. “بیش از 100 ، 000 نفر زندگی می کنند در Summerlin. در سال گذشته 18 میلیون نفر بازدید در مرکز شهر Summerlin.”

آنچه که بدان معنی است که به سادگی این: Summerlin وارد شده به لاس وگاس ” جدیدترین در محل. و حضور بیشتر ماموران پلیس برای اجرای آن ملموس حس حفاظت شده است هرگز بیشتر آشکار است. در واقع هر کسی که خرید و یا لذت بردم رستوران ها و امکانات سرگرمی در مرکز شهر Summerlin می تواند به خوبی گواه آن است.

کلانتر یوسف Lombardo که ریاست اداره پلیس شهری و نامش زینت ورود به 23,308 فوت مربع پست مراجعه کننده به مرکز به عنوان یک وعده نگه داشته و آخرین تحقق در موفق ترین استاد-جامعه برنامه ریزی شده در آمریکا است.

وعده لمباردو صحبت از تعهد هیوز Corp. ساخته شده به مترو متشکل از آن اهدای 4.75 هکتار از املاک و مستغلات و همچنین هزینه برنامه ریزی و ساخت و ساز سایت. تام سرپرست معاون ارشد رئیس جمهور از جامعه و روابط دولت برای هیوز قرار داده و کل هزینه در جایی بیش از 10 میلیون دلار.

شهردار کارولین گودمن به نام این محل “زیبا ترین نقطه در جنوب نوادا.” اخیرا در بازگشت از یک کنفرانس بزرگ شهرداران شهرستان گودمن صحبت می کرد با افتخار از دستاوردهای لاس وگاس ” اولین پاسخ دهندگان و ملی خود اعتبار برای توسعه جامعه.

شهردار گفت که “چه هوارد هیوز شرکت به ارمغان آورده است به لاس وگاس استثنایی است” و سپس با نام بردن از سروان. ساشا لارکین, مترو, افسر مسئول Summerlin منطقه فرمان برای سهم خود را در طول سال به جامعه توسعه.

لمباردو صحبت های قبلی اشاره کرد که لارکین “شده تا به حال” اضافه کردن او با اعتماد به نفس “او را به انجام یک کار بزرگ در اینجا.”

لارکین که نقل مکان کرد بیش از سرفصل شمال غربی منطقه فرماندهی در 9850 W. شایانی Ave. به Summerlin پست که مسئول پوشش مساحت 70 مایل مربع صحبت کرد خوشبختانه از ماموریت جدید. او همچنین تشکر لمباردو “برای چنین یک حامی قوی از زنان است.”

جدید پست مسئول پوشش 100 درصد از Summerlin بخش از لاس وگاس منطقه ای که قبلا افتاده بود تحت مسئولیت سه نفر دیگر از حقيقت است.

“چشم انداز پس از عمل چیزی است که کلانتر لمباردو بود چند سال پیش زمانی که او برای اولین بار ملاقات با “هوارد هیوز Corp. به بحث در مورد برنامه ریزی برای این سایت” لارکین گفت. “کلانتر نیز تا به حال پیش بینی برای استخدام بیشتر پلیس است.”

گیاه Jaffe یک op-ed مقاله نویس و خبرنگار تحقیقی برای بسیاری از 39 سال در Star-Ledger از Newark, New Jersey. تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>