Summerlin را لا Strega دوباره باز برای منظقه وانت

آشپز Gina Marinelli دوباره باز خواهد او Summerlin رستوران ایتالیایی روز سه شنبه ارائه منظقه خدمات وانت تنها چهار روز در هفته.

لا Strega تصمیم به بستن درهای خود را بلافاصله پس از فرماندار Sisolak دستور رستوران ها برای محدود کردن خدمات به منظقه وانت و تحویل.

اما در حال حاضر که همه شروع به تنظیم به واقعیت های جدید از زندگی تحت COVID-19 و تیم او اجرا کرده است ایمنی جدید شیوه های Marinelli می گوید: “من فقط می خواهم به یک کمی حالت عادی بازگشت به جامعه ما: قادر به ارائه یک کمی از مواد غذایی ما و ما به عقب بر گردیم در آشپزخانه پخت و پز است.”

لا Strega باز خواهد بود سه شنبه ها جمعه ها از طریق پذیرش سفارشات از ساعت 2 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر

و در حالی که آشپز برنامه به نگه داشتن او را در آشپزخانه باز تا حدود 8:00 در اکثر شب او انتظار مجازی happy hour جمعیت به مخاطبان بزرگ همراه با دیگران که در حال غذا خوردن زودتر به آنها سر خم کردن در خانه.

“همه نوع می خورد زودتر شام” او می گوید: از طبیعی است. “همه از رفتن به رختخواب کمی زودتر. بنابراین ما می خواهیم مردم قادر به تماس در حدود 2:00 و می گویند: “من می خواهم به انتخاب کنید تا یک بطری شراب و برخی از مواد غذایی توسط 4:00.'”

شراب و آبجو را هر دو در دسترس خواهد بود برای وانت با شام همراه با سودا است. برای مواد غذایی, La Strega خواهد شد با ارائه یک منو محدود از دو سالاد چهار پاستاها سه پیتزا و یک وعده غذایی خانواده گزینه ای که تغییر هفتگی.

آشپز و تیم او خواهد شد ارسال منوی خود را همراه با برخی از پخت و پز فیلم در رسانه های اجتماعی خوردها شروع دوشنبه. Follow @lastregalv در Instagram و Facebook.

لا Strega واقع شده است در 3555 S. مرکز شهر رانندگی کنید. آنها را در تماس با 702-722-2099.

تماس Al مانچینی در [email protected] یا 702-387-5250. Follow @AlManciniVegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>