Summerlin مسافران کشتی کروز می گویند آنها گرفته شد به پایگاه نظامی

یک Summerlin زن و شوهر که گیر شد در شاهزاده بزرگ کشتی کروز می گویند که آنها شده اند در قرنطینه یک پایگاه نظامی در سن دیگو با وجود اطمینان از نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به خانه.

ران Griebell بود که در کشتی با همسر خود سندی Hahnenkratt و دختر سوزان Hahnenkratt گفت: خانواده تقسیم شد در این هفته هنگامی که آنها در نهایت قادر به ترک کشتی که آنها در اصل سوار بر Feb. 21.

Griebell گفت: دختر خود را قادر به ترک کشتی در روز سه شنبه و آورده بود به تراویس پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا برای 14 روز دوره قرنطینه چرا که او در کالیفرنیا ساکن است. اما او و همسرش در انتظار بازگشت به خود Summerlin صفحه اصلی.

“من بسیار احساس خشنودی به شما اجازه می دانم که شما در حال بازگشت به نوادا و رفتن به یک پایگاه نظامی در یکی دیگر دولت با توجه به پتانسیل خود را در معرض COVID-19 سرنشین شاهزاده بزرگ کشتی کروز” Sisolak گفت: در این نامه در روز سه شنبه.

Griebell گفت: در یک ایمیل اواخر جمعه شب که “به رغم آنچه فرماندار نوادا به ما گفت:” دیروز این زوج گرفته شده است برای Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

او گفت که او و همسرش از این کشتی حدود 2 بعد از ظهر چهارشنبه و وارد در یک هتل در پایگاه نظامی در اطراف ساعت 11 شب زمانی که آنها وارد شدند او گفت که آنها به دستور قرنطینه در اتاق خود را برای 48 ساعت.

“سندی و من شکل ما صرف نزدیک به 144 ساعت در قرنطینه در رگ و در حال حاضر ما در خدمت یکی دیگر از 48 ساعت در اینجا” Griebell گفت: در ایمیل. “ما گفته شده است ما در اینجا خواهد بود در میرامار به مدت حداقل 14 روز شمارش از زمان ما چک به هتل امشب.”

Griebell گفت: هیچ coronavirus آزمون اجرا شد و پس از آنها به سمت چپ کشتی اما در دماهای گرفته شد.

Sisolak و شاهزاده Cruises بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de