خیره کننده باز گشت مجذوب خود پوکر جهان

فیل Galfond است ستارهدار در پوکر نسخه ورزشی فیلم بیش از چند هفته گذشته.

سه بار سری جهانی پوکر دستبند برنده به اتمام گشت یکشنبه پس از آماده به از دست دادن 1.1 میلیون یورو در یک نقطه به پیروزی در چالش مطابقت که گرفتار پوکر در جهان است.

“این یکی از جالبترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام” گفت: Joey Ingram برجسته پوکر podcaster و یوتیوب شخصیت ارائه شده است که در تفسیر زندگی می کنند جریان از مسابقه نهایی جلسه.

Galfond, 35, زمان در VeniVidi1993 صفحه نمایش نام برای یک اروپایی poker pro که ناشناس باقی مانده است. آنها توافق کردند به بازی 25,000 دست از سر (یک در یک) Pot-limit Omaha در سهام 100-200 یورو با 20 ، 000 یورو خرید. در علاوه بر این به هر گونه پول به دست آورد در طول مسابقه از دست دادن بازیکن نیز پرداخت یک طرف شرط است. Galfond گذاشته 2-1 در آن شرط خود را از 200 ، 000 یورو به VeniVidi1993 را 100,000.

بازی آغاز شده Jan. 22 در سایت پوکر آنلاین آن را اجرا کنید یک بار که متعلق به Galfond. VeniVidi1993 برنده 72,527 یورو در اولین جلسه و هرگز به عقب نگاه کرد و در برد بیش از 900,000 یورو بیش از چند هفته آینده باعث Galfond به یک استراحت در مسابقه Feb. 11.

“من شده است به طور جدی با توجه به پرتاب در حوله در این اولین چالش پذیرش شکست” او نوشت: در یک توجه داشته باشید ارسال شده در توییتر. “… این ایده احساس افتضاح به من اما خیلی کند و در ادامه به بازی ضعیف در برابر یک واقعا خوب حریف است.”

اینگرام گفت: ضریب اطمینان در جهان پوکر بود که Galfond “به نظر می رسد به شدت outmatched” که با وجود موفقیت خود را در high-stakes poker برای بیش از یک دهه او می تواند شاید دیگر نگه دارید تا با رقابت بالا.

“هر کس که گفته بود او باید ترک” اینگرام گفت.

اگر Galfond ترک کرده بود و سپس او را از دست داده اند بیش از 1.1 میلیون یورو بین پول از دست رفته در بازی و شرط بندی. اما او ایستاده بود به طور بالقوه از دست دادن حتی بیشتر اگر او نگه داشته ،

او اعلام کرد Feb. 26 که او برنامه ریزی شده برای از سرگیری بازی و بازی دوباره آغاز شد مارس 4. در مارس 14, Galfond کاهش کسری بودجه به کمتر از 500 ، 000 یورو. به عنوان گشت ادامه داد: VeniVidi1993 تصمیم به گرفتن یک زن و شوهر از استراحت برای تجدید قوا.

Galfond در نهایت از طریق آوریل 2, گرفتن کلی سرب برای اولین بار در بازی اما او نمی تواند بقیه آسان به عنوان هنوز هم وجود دارد بیش از 5000 دست چپ را به بازی.

و برای یک لحظه روز شنبه به نظر می رسید این بازی در پایان ممکن مانند اصلی “راکی.” Galfond شد در آستانه از دست دادن یک تصمیم در دور نهایی.

او rivered بالاتر کامل خانه در یک قابلمه از بیش از 20 ، 000 یورو با تنها 75 دست چپ. که به Galfond کوسن به اندازه کافی به برابر تمام باقی مانده دست و هنوز هم وجود دارد.

پس از 25,000 دست Galfond برنده 1,472.08 یورو به علاوه 100,000 یورو طرف شرط است.

او پست شده در توییتر بعد از بازی: “در طول 15 سال گذشته من بازی پوکر در تعداد بالا-فشار شرایط. چیزی نزدیک به احساس به عنوان شدید به عنوان امروز انجام داد. من غرق خسته و مهمتر از همه سپاسگزار است.”

Galfond تبدیل کردن یک مصاحبه درخواست جمعه. او در حال آماده شدن برای چالش بعدی مسابقه در برابر تاجر لایحه پرکینز که در شنبه شروع می شود.

تماس با جیم بارنز در [email protected] یا 702-383-0277. Follow @JimBarnesLV در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>