بادهای قوی قطع برق به 6K در لاس وگاس دره

بادهای قوی را کاهش و قدرت را به بیش از 6000 NV مشتریان انرژی در دو منطقه از دره لاس وگاس در اوایل روز شنبه.

قطع دو در سمت شرق و یکی در سمت غرب — گزارش شد و در مدت کوتاهی قبل از 2.m.. هر مؤثر است بیش از 2 ، 000 مشتریان با توجه به NV انرژی قطع سایت.

درباره 2,008 فتح کرد گرفته شد بدون قدرت شرق نزدیک راسل جاده ها و تخته سنگ بزرگراه دیگر 2,036 فتح کرد گرفته شد ذکر شده در نزدیکی جنوب Sandhill و شرق فلامینگو جاده ها در حالی که 2,570 در تاریکی نزدیک غرب خیابان واشنگتن و مایکل راه است.

NV انرژی می گوید: برآورد مرمت زمان 4:30 صبح

وجود دارد چند کوچک قطع در جای دیگر اما آب و هوا ذکر شده است به علت. در مجموع 7,631 مشتریان هستند بدون قدرت به عنوان 3:20 a. m. به گفته NV انرژی است.

حدود 400 مشتریان در کوه چارلستون منطقه از دست داده و قدرت برای حدود 5 ساعت در روز یکشنبه.

لاس وگاس از خدمات ملی آب و هوا گفت: gusts باد می تواند به 70 مایل در ساعت شبانه در غرب و جنوب غربی بخش هایی از دره و انتظار می رود برای ادامه تا زمانی که نزدیک به طلوع آفتاب. شمال و شمال شرقی مناطق انتظار می رود برای دیدن gusts تا 60 مایل در ساعت.

قبل از طوفان جلو می رسند یکشنبه بعد از ظهر یکشنبه با بستن رکورد دمای 77 درجه در اصل مجموعه در سال 1995.

دوشنبه و سه شنبه باقی خواهد ماند و باد می وزد و سرد گفت: هواشناس رس مورگان.

“ما باید وزش باد از 30 تا 40 مایل در ساعت برای یک تکه بزرگ از روز و آنها باید حل و فصل کردن در اطراف غروب” مورگان گفت. “بالا” 52 در نیمه شب و من فکر نمی کنم ما باید از 40s امروز.”

سهشنبه خواهد بود فقط به عنوان سرد با هوا بالا از 48 اما بادهای باید کمی سبک تر در 20s. Gusts می تواند تا رسیدن به 30 مایل در ساعت مورگان گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] یا در 702-383-0217. Follow @Marv_in_Vegas در توییتر. نقد و بررسی-خبرنگار مجله الکسیس Egland کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>