Streamers سطح شیب دار تا محاکمه رایگان و جالب برای Housebound آمریکایی

طرفداران ستاره بازحمت حرکت کردن یک هدیه از بازیگر پاتریک استوارت در این هفته: یک ماه رایگان از فردا همه دسترسی به سرویس جریان است که به سری جدید Star Trek: پیکارد که فقط پخش آن فصل 1 آخر. در یک Instagram پست استوارت که شخصیت ژان لوک-پیکارد به نظر می رسد برای اولین بار در سری پیشتازان فضا: نسل بعدی ارائه شده تا یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان به خدمات جریان با یک ارتقاء است که تا اواخر ماه آوریل است.

این حرکت تنها یکی از بسیاری از فروشگاه streamers ها ایجاد کرده اند به فریب مخاطبان جدید به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها خود جدا با توجه به در حال انجام coronavirus بحران و housebound خانواده نگاه به تلویزیون به تصویب زمان. Streamers در حال توزیع گسترده آزمایش چپ و راست و برخی از آنها حذف برخی برنامه نویسی در مقابل خود را به اشتراک paywalls.

این فروشگاه در حال راه را برای streamers به حسن نیت ساخت با مشتریان در حالی که آنها را به یک طعم و مزه خود را نشان می دهد که به نوبه خود می تواند آن دسته از مخاطبان به مشترکین در دراز مدت.

تو رفتگی در دیوار اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات مانند شبکه AMC ترسناک SVOD میلرزد و SVOD AcornTV شروع به گسترش خود را در هفت روز رایگان دادگاه به 30 روز رایگان دادگاه هفته گذشته یک حرکت است که AMC شبکه های SVOD جمهور میگوئل Penella گفت: در نظر گرفته شده بود را به مشتریان “یک بازی سرگرم کننده فرار” به مردم “صورت طولانی مدت انزوا و بالقوه مشکلات اقتصادی در هفته های آینده.”

حق بیمه کانال کابل و اشتراک streamer Showtime که مانند CBS دسترسی به همه است و متعلق به ViacomCBS شروع به ارائه مشتریان جدید 30 روز آزمایشی رایگان در مارس 20. پاسخ تا کنون شده است فوق العاده مثبت و خدمات شاهد افزایش بیش از 145 درصد در علامت یو پی اس تا کنون گفت: Showtime Networks افسر ارشد عامل تام کریستی.

“با مردم نیاز به ماندن در خانه ما می خواستیم برای ارائه به ما کتابخانه گسترده ای از محتوا به ارائه سرگرمی در طول این زمان دشوار” کریستی گفت.

سر دیگر ViacomCBS ملک است که ویژگی های کودکان و نوجوانان برنامه نویسی را شروع ارائه 30-day free trial آغاز آوریل 1. و دیگر حق بیمه کابل خواص مانند Epix و تاج رسانه ها, خانواده, شبکه های (شرکت مادر مشخصه کانال و اشتراک خدمات جریان مشخصه فیلم در حال حاضر) در حال ارائه 30 روز آزمایشی رایگان ، این تفکر با توجه به بیانیه ای از تاج رسانه است “به ارائه احساس خوب, سرگرمی و ایجاد یک حس اجتماعی و ارتباط” به عنوان افراد منزوی در خانه.

در دیگر streamers های جالب گرفته اند به شکل برخی از رایگان برنامه نویسی. آمازون نخست تصویری این هفته یک کاتالوگ از کودکان و نوجوانان و خانواده های برنامه نویسی از جمله PBS کودکان و نوجوانان نشان می دهد مانند آرتور در دسترس به صورت رایگان و بدون یک نخست اشتراک چیزی که جلب توجه پدر و مادر که کودکان از مدرسه یا مهد کودک با توجه به تعطیلی در سراسر کشور است.

تلویزیون اپل+ که به طور معمول هزینه 4.99 $در ماه, منتشر شد, اپرا مذاکرات Covid-19 یک سری فیلم برداری از نشان می دهد بحث میزبان اپرا وینفری خانه ساخته شده و آن را در دسترس به صورت رایگان و بدون تلویزیون اپل+ اشتراک. اپرا مذاکرات Covid-19 است که منتشر شده بارگیری در این هفته باقی مانده است تنها جریان اصلی در دسترس به طور کامل در مقابل یک پرچم در حال اهتزاز است paywall.

Telcos و بخار دستگاه نیست ارائه رایگان محاکمه خود هستند اما به جای آن به دنبال به معاون کشیش بخش و مجموع آنها را برای مشتریان خود. ورایزون و Comcast در هر دو صادر اظهارات این هفته با نشان دادن آزمایشی رایگان در دسترس در سراسر خدمات مختلف است که می تواند قابل دسترسی از طریق تلویزیون خود را به هاب گسترده ای از ارائه خواهم Showtime و Epix به تو رفتگی در دیوار و خدمات مانند تناسب اندام streamers. Roku اطلاع مشتریان پنج شنبه شب که 30 روز محاکمه از انواع خدمات در دسترس خواهد بود از طریق کانال Roku.

این جالب و رایگان برنامه نویسی به عنوان تلویزیون استفاده سر به فلک کشیده است. کل تلویزیون زمان استفاده شد و تا 18% مارس 16-22 نسبت به هفته گذشته با توجه به داده های جدید از Nielsen. Samba تلویزیون, یکی دیگر از اندازه گیری شرکت است که اقدامات تلویزیونی با استفاده از بیش از یک پانل متصل دستگاه های تلویزیون گفت: Adweek که تلویزیون استفاده در روز چهارشنبه به تنهایی بود تا 71 ٪ در سال بیش از سال است. آن را بازتابی از فقط چگونه به طور چشمگیری رفتار مصرف کننده منتقل شده به زندگی عادی اتومبیل را متوقف کند.

برخی از streamers از جمله دیزنی+ و Hulu ساخته شده را نشان می دهد و فیلم در دسترس زودتر از انتظار به housebound بینندگان چیز دیگری برای نگاه به جلو به. هنر-خانه فیلم تصویری از یک بانوی آتش که اکران کوتاه قطع شد و زمانی که تئاتر بسته بیش از coronavirus نگرانی فرود آمد در Hulu به جریان و دیگر تئاتری منتشر شده در دسترس برای خرید و یا اجاره بر روی تقاضا بسیار زودتر از آنها به طور معمول خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>