Streamers ارائه نسخه های اولیه و تبلیغات برای خواستگاری خانه نشین مخاطبان

بینش کلیدی:

  • Streamers ها به خصوص به خوبی مناسب برای سرمایه گذاری بر روی این واقعیت است که آمریکایی ها در سراسر کشور هستند که گفته بودن عمل اجتماعی فاصله.

Hulu را miniseries کمی آتش در همه جا قرار بود امروز منتشر شد اما از آنجایی که بسیاری از آمریکایی ها گیر کرده در خانه به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus گسترش خدمات جریان تصمیم به رها کردن نشان می دهد چند ساعت اولیه است. شب گذشته در جریان خدمات منتشر شد اولین سه قسمت از ریس ویترسپون و کری واشنگتن-led درام.

“به عنوان مردمی حل و فصل در به جدید طبیعی در خانه ما تصمیم گرفتیم چرا که نه نور کمی آتش در همه جا حاضر و طرفداران چیزی جدید به تماشای چند ساعت زود ؟” یک منبع گفت که در مورد Hulu تصمیم.

با حرکت Hulu فقط آخرین streamer برای پیدا کردن یک راه برای سرمایه گذاری در چه چیزی ممکن است یکی از مهمترین و اسیر مشاهده مخاطبان در حافظه اخیر است. این که آیا آن را به دلیل از خود انزوا قرنطينه و یا اجتماعی فاصله تلاش های بسیاری از آمریکایی ها گیر در خانه در سراسر کشور بیش از تلاش برای محدود کردن coronavirus’ گسترش یافته است. خدمات جریان از تمام اندازه ها به دنبال آنها را به نفع خود بیش از سرعت انتشار تاریخ جدید را نشان می دهد و فیلم ارائه تمدید رایگان آزمایش و تشویق شراب خواری-تماشای برنامه نویسی.

بیش از آخر هفته دیزنی+ شروع به ارائه منجمد 2 سه ماه زودتر از برنامه ریزی در یک حرکت است که در آن گفت: در نظر گرفته شده بود را به خانواده “برخی از سرگرم کننده و شادی در طول این دوره به چالش کشیدن.” NBCUniversal جهانی, تصاویر خیره به پایین به طور بالقوه زیان عظیم در اکران درآمد به عنوان اصلی تئاتر زنجیره ای نزدیک این هفته در زمان فوق العاده ای گام ساخت فیلم های آینده در دسترس برای اجاره و جریان سقوط سنتی 90-بعد پنجره بین یک فیلم را اکران و دیجیتال در دسترس است.

دیگر استودیو فیلم نیز در حال حرکت دیجیتال انتشار فیلم هایی مانند Star Wars: The Rise of اسکای واکر, پرندگان شکاری, فقط رحمت و آقایی آنها را در دسترس برای خرید خانه زودتر از انتظار می رود.

برای دیگر اشتراک خدمات, دوره, اجتماعی, فاصله و خود جداسازی کرده است ارائه فرصت به اجازه دهید مشتریان بالقوه جدید را امتحان کنید و خدمات خود را برای طولانی تر است. شبکه AMC که دارای مجموعه ای از streamers مانند لرزیدن بلوط تلویزیون ساندنس در حال حاضر و UMC را به طور گسترده افزایش یافته و خدمات خود را به’ محاکمه رایگان دوره. محاکمه رایگان برای همه چهار خدمات را گسترش دهد از عادی 7 روز به 30 روز آزمایشی اجرا با سفارشی کدهای دسترسی است که این خدمات در حال ترویج در رسانه های اجتماعی.

“به عنوان بسیاری از مردم به صورت طولانی مدت انزوا و بالقوه مشکلات اقتصادی در هفته های آینده ما در حال گسترش ما محاکمه رایگان از 7 روز تا 30 روز به مصرف کنندگان یک بازی سرگرم کننده فرار در طول این زمان دشوار” میگوئل Penella رئیس AMC شبکه های SVOD در بیانیه ای گفت:.

این خدمات نیز به دنبال ساخت آن مشاهده جامعه و کمک به اعضا. دچار وحشت جریان خدمات ارائه شده است تا روزانه توصیه های برنامه نویسی در توییتر و نورد از یک مجموعه از “Shut در” فیلم که از ویژگی های شخصیت های به دام افتاده در مکان هایی که آنها را نمی خواهید به. در روز پنج شنبه این خدمات را نگه دارید زندگی می کنند دیده بان حزب ترسناک, کمدی شیطانی وحشت در توییتر.

“برای بسیاری از مردم ترسناک به خصوص یک خروجی برای استرس و اضطراب” دچار سخنگو گفت: در مورد این تصمیم. “گسترش ما را محاکمه رایگان برای 30 روز به نظر می رسید اما راه آسان برای ما به ارائه یک بیت از یک فرار به مقدار زیادی از افرادی که به آن نیاز دارید در حال حاضر بیش از هر زمان بدون اضافه کردن هر گونه عدم اطمینان اقتصادی آنها می تواند تجربه.”

شرکت های دیگر نیز باز کردن محتوای floodgates. Rooster Teeth یک WarnerMedia متعلق به شرکت های سرگرمی باز کرده است تا آن برنامه زنده پس قبلا آن را محدود به مشترکان است. برخی از شرکت ها مانند ViacomCBS و جریان آن خواص فردا همه دسترسی و پلوتون تلویزیون در حال نورد از اعلانات آگاهی عامه مردم را تشویق به ماندن امن در حال انجام همه گیر.

در حالی که این حرکت ممکن است به این معنی برخی از پیش بینی های برنامه نویسی خواهد آمد زودتر از انتظار وجود دارد به احتمال زیاد اثرات طولانی مدت از coronavirus در فیلم و تلویزیون در صنایع است که در نتیجه برنامه نویسی به تاخیر می اندازد.

فصل چهارم از تحسین FX سری محدود فارگو در حال حاضر شده است را در خود نگه دارد از آن اصلی, مارس 19 برتر تاریخ از آنجا که این دو قسمت نیست فیلم برداری قبل از تلویزیون تولید شد و متوقف شد. شبکه—و Hulu که سری FX در حال حاضر جریان روز پس از آن خطی پخش—امید فصل چهارم برتر خواهد شد بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im