Streamers با استفاده از تمدید رایگان محاکمه در تلاش برای قلاب Housebound بینندگان

بینش کلیدی:

  • خدمات در حال فکر کردن در مورد چگونه به نگه داشتن آزمایشی رایگان حساب های درگیر با طراحی بازاریابی و توصیه.

به عنوان آمریکایی ها شروع به پناه در محل در اواسط ماه مارس و مشتاق بودند برای سرگرمی جدید گزینه های زیر لغو زنده ورزشی, سر پاتریک استوارت آمد برای نجات خود.

در مارس 24 روز قبل از فصل 1 finale جدید خود را CBS همه دسترسی سری ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد, Stewart اعلام کرد در Instagram که جریان خدمات ارائه یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از طبیعی آن هفت روز ، تعجب ارائه راند یک دو رقمی افزایش جدید اشتراک و منجر به CBS همه دسترسی’ بالاترین تک روز مارس علامت یو پی اس در آن پنج و نیم سال سابقه.

که monthlong freebie یک تاکتیک است که streamers بزرگ و کوچک در حال آویزان به مردم در سراسر کشور باقی می ماند در داخل و خارج از مناطق عمومی با توجه به در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر. Streamers ها و کانال های حق بیمه—از جمله شبکه AMC’ جریان خدمات Epix و Showtime—تمدید یک هفته ای دادگاه به monthlong ارائه می دهد در حالی که سایر خدمات از جمله آمازون و HBO تصمیم به ایجاد برخی از برنامه نویسی در دسترس است کاملا رایگان. آن را بخشی از یک ژست حسن نیت به مردم گیر در خانه, اما این دادگاه نیز ارائه دیگر هدف: به مردم گرفتار در یک سرویس منحصر به فرد برنامه نویسی و آنها را تبدیل به مشتریان پرداخت.

“این بازاریابی هوشمند” گفت: Marc DeBevoise, رئیس دیجیتال افسر در ViacomCBS که نظارت CBS همه دسترسی به عنوان مدیر عامل و رئیس جمهور در CBS Interactive. “اگر ما می تواند یک آگاهی درایو برای خدمات ما است که یکی از سه بزرگ فقط رتبهدهی نشده است, سپردن برخی از که ذهن به اشتراک گذاری در این لحظه حرکت هوشمند است.”

هنگامی که آنها دریافت بینندگان بر روی پلت فرم, حتی اگر آنها نمی پرداخت مشتریان و در عین حال streamers ها دست بالا را دارند.

a sidebar of what trials different streamers are offering

“ما باید بهتر تبدیل و نگهداری حتی اگر ما در حال رفتن از یک هفته تا یک ماه” DeBevoise اضافه شده است. “ما جلب کاربران بیشتر اگر آنها به آنچه در این سرویس برای اولین بار. مردم به خدمات کلیدی است زیرا هنگامی که آنها را در آن آنها را به دیدن چه مقدار وجود دارد.”

در حق بیمه کانال کابلی Showtime دیگر ViacomCBS اموال تمدید دوره آزمایشی رایگان همزمان با بازگشت دو سرویس محبوب ترین فرانچایز: میلیاردها و Penny Dreadful: شهر فرشتگان. پی اس دیده می شود 167% افزایش رایگان trial علامت یو پی اس در ماه گذشته با بینندگان در سراسر هیئت مدیره.

به سرمایه گذاری بازاریابی مبارزات انتخاباتی برای هر نشان می دهد طراحی شده است برای تبدیل بینندگان به مشترکان پرداخت می شود.

“ارائه دسترسی رایگان امروز یک مثال از متوسط عمل خوبی بودن خوب برای کسب و کار” گفت: Michael Engleman پی اس را افسر ارشد بازاریابی. “در موفقیت ما ایجاد روابط و مشتریان بیش از مسافت های طولانی است.”

برای حفظ آزمایشی حساب های چسبیده در اطراف این سرویس است که با تمرکز بر هدف قرار دادن سمت راست برنامه نویسی به حساب های جدید و بازاریابی به سمت آنها در داخل و خارج از پلت فرم.

“از منظر بازاریابی کلید درک طعم” Engleman گفت. “دقیق تر ما در رساندن پیام حق در مورد نشان دادن حق به حق فرد بیشتر موفقیت ما داشته باشد.”

آینده جریان خدمات نیز به دنبال سرمایه گذاری بر روی فرصت های تبلیغاتی مباحث نمایندگی کند. در حالی که یک حرکت اخیر به 500 ساعت از HBO برنامه نویسی به طور کامل رایگان نیست به صراحت به مارس 27 اولین WarnerMedia streamer HBO حداکثر آن هنوز هم در ذهن WarnerMedia سرگرمی CMO کریس Spadaccini که گفت: ارتقاء بزرگ “نمونه فرصت” است که به نفع یک بازاریابی گسترده تر فشار.

به عنوان تلویزیون بینندگان است تا در سراسر هیئت مدیره این مستند ارائه شده است یک فرصت نادر برای streamers برای شکستن از طریق یک بازار شلوغ. سوال در برخی از خریداران ذهن است چرا حتی بیشتر در جریان خدمات مانند دیزنی+ و Apple TV+ ارائه تمدید رایگان آزمایش هست ؟

“این درخشان تاکتیک” گفت: کاترین سالیوان مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر برای آمریکای شمالی در Omnicom. “شما فریب آنها را با کمی از مطالب شگفت انگیز و هنگامی که شما آنها را به چادر و اجازه دهید آنها را یک نگاه شما می دانید که آنها در حال رفتن به می خواهید به ماندن بگیرید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>