جریان این آهنگ برای کمک به ذخیره میله ها و باشگاه ها، با تشکر از تاج سلطنتی

بینش کلیدی:

در طول همه گیر، مارک شده اند وام حمایت مالی به موسسات بسیار مهم به مدل کسب و کار خود را.

کراون رویال قصد دارد به مکان هایی که آن را به یک نام خانگی تبدیل کرده اند پس بدهد: میله ها، باشگاه ها و دیگر مکان های موسیقی کوچک.

نام تجاری ویسکی کانادایی متعلق به Diageo خواهد شد اولین کمپین ملی دوشنبه شامل ضبط جدید از Sly و خانواده استون اگر شما می خواهید من به ماندن ، خوانده شده توسط خواننده ترانه سرا آری لنوکس و همیلتون آنتونی راموس. هر بار که کسی این آهنگ را جریان می دهد، کراون رویال ۱ دلار (تا ۵۰۰٬۰۰۰ دلار) به میله ها و باشگاه ها در خطر بسته شدن به دلیل همه گیر کاوید-۱۹ اهدا خواهد کرد.

اتحاد خیابان اصلی، سازمانی که به کسب و کارهای کوچک اختصاص دارد، به توزیع وجوه کمک خواهد کرد. آنومال نیویورک به عنوان آژانس خلاق اصلی خدمت کرد.

سوفی کلی، svp دیاژئو از ویسکی ها در آمریکای شمالی می گوید: «وقتی به کاری که در دیاژئو انجام می دهیم نگاه می کنیم، یا هدفی که شرکت را رانندگی می کند، همه چیز در مورد جشن گرفتن زندگی در همه جا با محصولاتمان است.» “در شش ماه اخیر بسیار مشهود می شود که اگر مجبور بودیم هدفمان را زندگی کنیم، کاری که باید بکنیم این است که وارد بازی بشيم و از افرادی که از ما حمایت کرده اند حمایت کنیم.”

کلی افزود: در حال حاضر 90 درصد مکان ها، بارها و باشگاه های مستقل در سراسر کشور در معرض خطر ناپدید شدن قرار دارند.

کمپین تاج رویال آخرین ابتکار دیاژئو برای پس دادن به مردم و مکان های بسیار مهم به مدل کسب و کار آن است. در اوائل تابستان امسال غول الکل یک صندوق بازیابی ۱۰۰ میلیون دلاری برای میله ها و میخانه ها در سراسر جهان معرفی کرد. اخیرا، نام تجاری Bulleit بوربون خود را منتشر شد آگهی در مورد bartenders خارج از کار و متعهد $250,000 برای تقویت صنعت مهمان نوازی آمریکای شمالی.

برندهای دیگر رویکرد مشابهی را در کمک به موسساتی که محصولات خود را خریداری می کنند، در پیش گرفته اند. به عنوان مثال در ماه آوریل، کچاپ هاینز برنامه ای را معرفی کرد که به بسیاری از غذاخوری ها و رستوران های محلی کشور که از زمان شیوع کاوید-۱۹ دست به گریبان بودند، کمک های مالی می کرد.

بسته شدن نوار و رستوران مجموعه ای از مشکلات برای Diageo ایجاد کرده اند، بیش از حد. ماه گذشته سازنده گینس، جانی واکر و بیلی گزارش دادند که فروش خالص ارگانیک در سراسر جهان در طول نیمه اول سال 2020 نسبت به نیمه اول سال 2019 8.4 درصد کاهش داشته است. در آمریکای شمالی که تحویل الکل در محبوبیت افزایش یافته است، فروش خالص ارگانیک این شرکت ۲٪ رشد کرد. تاج رویال خود شاهد افزایش فروش آمریکا ۸٪ بود.

در ماه اوت، دیاژئو برنامه هایی را برای به دست آوردن رایان رینولدز هوانوردی آمریکایی جین و شرکت مادر آن، داووس برندز، در معامله ای به ارزش تخمینی ۶۱۰ میلیون دلار اعلام کرد.

عضویت Ryan Reynoldsرایان رینولدز ، Julian Duncan Dwyaneوید ، جولیان دانکن ، آندره بریمر، Kory Marchisotto و بیشتر در Brandweek کارشناسی ارشد زنده ، در سپتامبر 14-18، برای بینش مرحله اصلی ، در عمق Masterclasses و بیشتر. ثبت نام در حال حاضر (نرخ پرنده اولیه منقضی 9/1)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im