طوفان هوا به عنوان 2 فضانوردان آماده شدن برای تاریخی SpaceX پرواز

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — وجود طوفان در هوا دو فضانورد ناسا وارد سکوی پرتاب شنبه برای دومین تلاش در سابقه-ساخت سوار شدن به مدار روی یک کشتی موشک ساخته شده توسط ایلان شرکت SpaceX.

با پرواز در حال حاضر با تاخیر سه روز با بد آب و هوا پیش بینی قرار داده و شانس قابل قبول در شرایط 50-50 برای 12:22 pm PDT پرتاب از 270 پا موشک فالکون 9 در چه خواهد بود راه اندازی اولین فضانوردان به مدار توسط یک شرکت خصوصی است.

همچنین ناسا برای اولین بار پروازهای بشر به فضا پرتاب شده از خاک ایالات متحده آمریکا در نزدیک به یک دهه.

داگ هرلی و باب Behnken کشیده خود را در زاویه ای سفید و سیاه spacesuits با کمک تکنسین های با پوشیدن ماسک و دستکش و هود ساخته شده است که آنها را شبیه نینجاها.

قبل از تنظیم کردن برای راه اندازی پد در یک gull-بال تسلا SUV — یکی دیگر از مشک محصول — Behnken pantomimed در آغوش گرفتن او 6 ساله پسر تئو و گفت: “آیا شما با رفتن به گوش دادن به مامان و زندگی خود را آسان است؟” هرلی منفجر بوسه به او 10 ساله پسر و همسر.

SpaceX و ناسا مدیران نظارت بر آب و هوا نه تنها در مرکز فضایی کندی اما تمام راه را تا سواحل شرقی و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به ایرلند. امواج و باد باید در محدوده خاصی در مورد فضانوردان مجبور به فرود اضطراری در راه به مدار.

ISS مقصد

خود را به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی 19-ساعت پرواز به دور.

همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

“من می تواند به شما دروغ اگر من به شما گفت من عصبی” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: قبل از راه اندازی تلاش. “ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن خطر به حداقل رساندن عدم اطمینان به طوری که باب و داگ امن خواهد بود.”

چهارشنبه شمارش معکوس از موشک و گلوله به شکل اژدها کپسول متوقف شد در کمتر از 17 دقیقه به دلیل تهدید از رعد و برق.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنس حضور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای بازگشت برای دومین راه اندازی تلاش.

ناسا تلاش برای تضعیف تماشاگران به دلیل coronavirus شیوع و شدت محدود تعدادی از کارکنان و بازدید کنندگان و روزنامه نگاران در داخل مرکز فضایی کندی. در این مرکز به تازگی بازگشایی توریستی با توقف هر چند همه از 4000 بلیط برای راه اندازی شد جامعی در چند ساعت.

و در اوایل صبح و تماشاگران شروع به پوشش منطقه سواحل و جاده ها. نشانه هایی در امتداد ساحل اصلی کشیدن خواست “موفق باشید.”

در میان تماشاگران بود Neil موجود زنده یک ماشین از بوفالو, نیویورک که بنا کردن یک مشاهده از راه اندازی پد از یک پارک در تیتوسویل.

“این بسیار تاریخی قابل توجهی در کتاب من و بسیاری از افراد دیگر کتاب است. با همه چیز است که رفتن در در این کشور در حال حاضر این مهم است که ما انجام کارهای فوق العاده ای در زندگی” موجود زنده گفت. “ما شده ایم با بمباران عذاب و دل تنگی برای شش هشت هفته و هر آنچه در آن است و این عالی است. آن را به ارمغان می آورد بسیاری از مردم با هم است.”

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 به تاکسی فضانوردان به ایستگاه فضایی تحت قرارداد بالغ بر 7 میلیارد دلار است. هر دو شرکت خود را راه اندازی خدمه کپسول سال گذشته با test dummies. SpaceX اژدها aced همه اهداف خود را در حالی که بوئینگ Starliner کپسول به پایان رسید تا در مدار اشتباه و تقریبا نابود شد چون از چند نرم افزار خطا است.

به عنوان یک نتیجه, اولین Starliner پرواز حمل فضانوردان نیست و انتظار می رود تا سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de