سهام غلت دوباره شنبه

سهام سقوط دوباره در وال استریت سهشنبه ستون در ضرر و زیان یک روز پس از بازار بزرگترین افت در دو سال به عنوان ترس گسترش است که رشد شیوع ویروس را قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی است.

عصبی سرمایه گذاران جامعی ریسک پایین اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده ارسال عملکرد 10 ساله خزانه توجه به کم سابقه بوده است.

در ضمن بیشتر شرکت ها هشدار داد که شیوع صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را از جمله مسترکارت و هواپیمایی متحده. مربوط به سفر سهام در زمان یکی دیگر از فاتح آوردن دو روز از دست دادن برای خطوط هوایی آمریکا به 16 درصد است.

موارد جدید گزارش شده در اروپا و خاور دور در خارج از کانون چین است. آخرین موارد مطرح شده اند نگران است که این ویروس می تواند گسترش بیشتر است.

بدترین سناریو برای سرمایه گذاران تغییر نکرده در چند هفته گذشته — که در آن گسترش ویروس در سراسر جهان و فلج زنجیره تامین و اقتصاد جهانی — اما احتمال این اتفاق می افتد افزایش یافته است گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد Ma گفت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است که این چهار مکان در مکان های مختلف در سراسر جهان می تواند از کم نگرانی به نگرانی بالا در یک موضوع روز است و ما به طور بالقوه می تواند از خواب بیدار یک هفته از هم اکنون و از آن می تواند پنج تا 10 اضافی مکان.”

کاهش در روز دوشنبه با ارسال میانگین صنعتی داو جونز بیش از 1 ، 000 امتیاز پایین تر و محو آن سود برای سال. S&P 500 در حال حاضر 6.5 درصد از آن رکورد مجموعه ای در روز شنبه ،

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل کاهش یافته است 1.4 درصد و chipmaker Nvidia کاهش 4.2 درصد است.

قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.32 درصد یک رکورد کم از 1.37 درصد در اواخر روز دوشنبه.

کاهش بازده اوراق قرضه وزن در بانک ها. جی پی مورگان چیس تضعیف 2.7 درصد و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت و 3.3 درصد است.

شرکت های انرژی کاهش پیدا کرد و قیمت نفت خام به رهبری پایین تر است.

شرکت املاک و مستغلات و خدمات نیز کاهش یافته است هر چند آنها برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار به عنوان سرمایه گذاران تحت فشار قرار دادند پول به امن-بازی بازی سهام.

نگه داشتن نمره

S&P 500 شاخص کاهش 2 درصد به عنوان از 1:47 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 583 واحد معادل 2.1 درصد به 27,379. Nasdaq افت 1.7 درصد است. راسل 200 شاخص کوچکتر سهام شرکت کاهش یافت و 2.8 درصد است.

بازارهای اروپایی نیز کاهش یافت. یورو شاخص Stoxx از دست 2.1 درصد است. بازارهای آسیا مخلوط شد.

ویروس به روز رسانی

از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین اما سریع گسترش به دیگر نقاط جهان است spooked بازار و نگرانی است که آن را به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

هواپیمایی متحده کاهش یافت و 5.2 درصد پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت کاهش 5.2 درصد پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

نه تا خط داغ

S&P 500 در مسیر را برای چهار روز از دست دادن رگه هایی از اوایل ماه اوت است. اندازه گیری یکی از ترس در بازار نشان می دهد که چقدر معامله گران در حال پرداخت برای محافظت از خود از آینده نوسانات شاخص S&P 500 را لمس بالاترین سطح خود از آغاز سال 2019 زمانی که سهام بودند غلت نگرانی ها در مورد احتمال رکود است.

رئیس خطر است که بازار سهام در حال حاضر “قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را قبل از ویروس نگرانی منفجر شد به گفته برایان نیک مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Nuveen.

پس از گرفتن سود سه از کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در سال گذشته و کمال از یک “مرحله 1” ایالات متحده-چین معامله تجارت, سرمایه گذاران مایل به پرداخت قیمت های بالا برای سهام در انتظار است که سود خواهد در آینده رشد کند. S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet.

اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است. پس از تعداد فزاینده ای از شرکت ها را کاهش و یا برداشت خود را از درآمد و سود پیش بینی برای سال, تحلیلگران کاهش انتظارات خود را برای S&P 500 رشد درآمد به 7.9 درصد برای این سال را از انتظارات از 9.6 درصد در شروع سال 2020 با توجه به FactSet.

سهام booster

مدرن رسید 19.1 درصد پس از شرکت ارسال بالقوه آن واکسن ویروس به دولت محققان برای تست اضافی. این شرکت بیوتکنولوژی یکی از چندین مواد مخدر توسعه دهندگان مسابقه به توسعه واکسن.

آن را به میخ

Home Depot افزایش 0.8 درصد بعد از صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش در سه ماهه چهارم نتایج مالی در ارتباط با وال استریت. این شرکت به آسانی ضرب و شتم سود انتظارات و یک گزارش شگفت انگیزی خوب پرش برای فروش کلید و اندازه گیری. آن را به سرمایه گذاران قوی پیش بینی سود برای سال 2020 و افزایش سود خود.

خوب خوب

Intuit افزایش 0.4 درصد پس از ساز TurboTax نرم افزار گفت: آن پرداخت خواهد شد $7.1 میلیارد دلار برای مصرف کننده شرکت مالی اعتباری خوب. معامله را به یکی از شناخته شده ترین سازندگان نرم افزار امور مالی شخصی یک اپراتور وب سایت است که با تمرکز بر کمک به مردم نظارت بر اعتباری خود را و پیدا کردن وام و یا کارت های اعتباری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im