سهام عمدتا مسطح پس از ملال انگیز شغل گزارش; انرژی صعود

نیویورک — سهام در حال برگزاری نسبتا ثابت در وال استریت در اوایل معاملات روز شنبه, حتی پس از یک گزارش نشان داد که اقتصاد از دست 701,000 شغل آخر ماهاولین قطره در نزدیک به یک دهه.

دولت شغل گزارش است که معمولا اکثر پیش بینی های اقتصادی انتشار هر ماه اما آن را نمی پک خیلی از بازار پانچ چرا که سرمایه گذاران در سراسر جهان به طور کامل انتظار برای دیدن شگفت آور زیان. وزارت خزانه داری با بازده سهام اروپا و آتی برای شاخص های سهام ایالات متحده حتی کاهش ضرر و زیان خود را پس از شغل گزارش منتشر شد که قبل از بازارهای سهام ایالات متحده افتتاح شد.

عمده شاخص های سهام ایالات متحده تمام شد نزدیک به تخت در اوایل معاملات صبح. S&P 500 نیز با کاهش 0.1 درصدی به 9:52 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز سقوط کرد 75 امتیاز و یا 0.4% به 21,338 و نزدک بود پایین 0.1%.

کسب و کار باید تعطیل در سراسر کشور و جهان به عنوان مردم در خانه بمانند به امید کاهش گسترش شیوع کروناویروس. روز جمعه گزارش به احتمال زیاد نمی کند و حتی به طور کامل تصرف میزان کار اخیر ضرر و زیان شده اند که شتاب روز به روز. اقتصاددانان می گویند در ماه آینده گزارش ممکن است نشان می دهد که اقتصاد پاک و دور از آخرین 22.8 میلیون شغل ایجاد شده در طی آن نزدیک به دهه استخدام رگه.

S&P 500 به پایین است که 25 درصد از آن رکورد در ماه فوریه منعکس کننده رشد فرض که اقتصاد به اسلاید به ناگهان بسیار تیز رکود است. بخشی از این کاهش نیز منعکس کننده انتظارات بازار برای کار خیره کننده ضرر و زیان از جمله کسانی که در روز جمعه گزارش اشتغال

فروش وحشت تا آرام

اما وحشت فروش که تحت سلطه چند هفته اول فروش کردن تا آرام کمی از واشنگتن به راه انداخته بی سابقه مقدار کمک برای کمک به بازار و اقتصاد. فدرال رزرو وعده داده است برای خرید به عنوان بسیاری از اوراق بهادار خزانه داری آن را به عنوان طول می کشد به نگه داشتن وام بازارهای در حال اجرا هموار و کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار طرح نجات برای اقتصاد است.

در حال حاضر بازار در حال انتظار برای دیدن هنگامی که تعداد coronavirus عفونت قله. تنها که می تواند به برخی از وضوح در چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت و چقدر عمیق آن خواهد بود.

ایالات متحده دارای بیش از از 245.000 تایید موارد که منجر به در سراسر جهان و شمارش بیش از 1 میلیون گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث پنومونی و تواند کشنده باشد.

بازارهای اضافی آسانسور جمعه از دیگری به دست آوردن قیمت نفت است.

معیار خام ایالات متحده با صعود 5 ٪ به $25.71 در هر بشکه اضافه کردن به آن نزدیک به 25 درصد افزایش به قبل روز به روز بر انتظارات است که عربستان سعودی و روسیه ممکن است شماره گیری پشت خود را به قیمت جنگ.

جهان غرق در نفت به عنوان تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رقبا ممکن است به کاهش در تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت.

است که به کمک انرژی سهام S&P 500 با افزایش 1.7% جمعه, اضافه کردن در به روز پنجشنبه 9.1% رالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>