سهام گزاف گویی 5% به عنوان امیدوار ساخت ویروس برای بسته محرک

نیویورک — سهام باز هستند به شدت بالاتر در وال استریت روز سه شنبه به امید ساخت که کنگره موافق در coronavirus امداد لایحه.

که به دنبال تهاجمی تر مراحل را از فدرال رزرو annouunced یک روز قبل از آن به حمایت از وام و بازار اوراق قرضه.

عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا شروع به پریدن کرد بیش از 5% در چند دقیقه اول معاملات و اروپایی و بازارهای آسیایی نیز رسید.

تلو تلو خوردن بالاتر بود آخرین سرگیجه آور حرکت برای بازار است که هنوز هم بیش از یک سوم از خود رکورد به یک ماه پیش به عنوان آسیب اقتصادی از coronavirus می شود و بیشتر و بیشتر شدید.

کنگره مذاکره کنندگان جلسه شد تمام شب را امتحان کنید و رسیدن به توافق در $2 تریلیون دلار بسته کمک.

شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

بورس های جهانی رسید و روز شنبه در حالی که ایالات متحده آتی رقابت های پیش رو بسیار است که تجارت بود متوقف و پس از آمریکا و رهبران سیاسی گفت: آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله عظیم محرک اقتصادی دولت بسته به جبران خسارت وارده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بازارهای سهام در سراسر جهان از ژاپن Nikkei به آلمان داخ اند مشخصی توسط بیش از 5 درصد است. وال استریت نیز رهبری برای دستاوردهای مشابه در بل که با توجه به قوانین و مقررات به این معنی است که تجارت به طور موقت به حالت تعلیق. با وجود دستاوردهای ترین شاخص های پایین در حدود یک سوم از جایی که آنها در آغاز سال.

در ایالات متحده احساسات به نظر می رسد شده اند را افزایش داد پس از بالا کنگره و مقامات کاخ سفید آمده از خسته کننده مذاکرات نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات گفت: آنها انتظار می رود برای رسیدن به یک معامله سه شنبه. که کمک می آیند در بالای تغذیه در اطلاعیه که روز شنبه آن را خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و دارایی های دیگر به عنوان مورد نیاز از جمله اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای اولین بار برای حفظ بازارهای مالی عملکرد.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است. آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز خانههای گلی خالی بزرگ مالی افزایش دهد.

یک قایق اقتصادی نظرسنجی سه شنبه منتشر شد از جمله از ژاپن و اروپا ارائه شواهد روشن از مقیاس از رکود اقتصادی جهان است که در بسیاری از کشورها در سراسر جهان اعمال سخت گیرانه مستند محدودیت در فعالیت های اقتصادی, آخرین بودن بریتانیا.

“هر کس آماده شد برای مجموعه ای از shockers و این دقیقا چیزی است که ما داریم اما آنها تعجب گفت:” کریس Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG. “این است که در زمان مانند این است که بازار گرایش به نگاه به جلو نشان داده شده است به طور موثر.”

بیشتر افزایش ضریب اطمینان از این خبر که چین در حال آماده سازی برای بلند مستند در ووهان کانون شیوع و از ایتالیا گزارش یک کاهش در تعداد موارد جدید و coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“آن روزها هنوز زود البته شاید سرمایه گذاران می توانید شروع به تصور زندگی فراتر از کروناویروس گفت:” کریگ Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “است که می تواند سهام نگاه کمی جذاب تر اگر چه هر کسی پریدن به عقب در حال حاضر نیاز به اعصاب از فولاد است.”

در اروپا و آلمان را داخ شد تا 6.6 درصد در 9,321 در حالی که شاخص FTSE 100 منجر به انگلیسی, سهام مشخصی 4.2% در 5,202. فرانسه و CAC-40 افزایش یافت 5.7% به 4,139.

قبل از معاملات تعلیق در ایالات متحده داو آتی و گسترده تر S&P آتی شد تا با حداکثر 5 درصد است.

پیش از آن در آسیا توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 7.1 درصد به 18,092.35 و Kospi در سئول رسید 8.6 درصد به 1,609.97. شانگهای کامپوزیت شاخص 2.3% بالاتر در 2,722.44 و هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 4.5% به 22,663.49.استرالیا S&P-ASX 200 به دست آورد 4.2% به 4,735.70 و هند Sensex اضافه شده 3.1% به 26,776.71. نیوزیلند رز 7.2 درصد و سنگاپور اضافه 5.3%.

آیا سود ساخته می شود در روزهای آینده به احتمال زیاد لولا در مورد نحوه اثربخشی اقدامات انجام شده توسط دولت برای دریافت در بالای شیوع. تعدادی از شناخته شده عفونت در سراسر جهان شروع به پریدن کرد گذشته 380,000. تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 46,000 موارد و بیش از 600 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $1.40 دلار 24.76 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک در حالی که قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن اضافه شده $1.17 دلار 28,20 در هر بشکه در لندن است.

در بازار ارز یورو تا 1.5 درصد در $1.0876 در حالی که دلار کاهش یافت 0.7% در 110.45 ین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de