استیو گشاید: هیچ تقلب lawbreaking در پست الکترونیکی انتخابات

نوادا ژوئن 9 رای-با-ایمیل اولیه است و نه غیر قانونی و نه ترویج تقلب. و هر کسی که می گوید متفاوت است یا نفس ناآگاهانه و یا دروغ گفتن است.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این:

“ایالت نوادا ‘فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا نمی توانند! اگر آنها از من “فکر می کنم” من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی tagging سرپرست دفتر مدیریت و بودجه و وزارت خزانه داری ایالات متحده.

اولین بار, ایمیل, برگه های رای در نوادا قانونی نیست.

حدود 10 درصد از Nevadans رای از طریق پست در هر انتخابات از جمله اعضای ارتش خدمت در خارج از کشور. برخی از رای گیری حوزه آنقدر کوچک است که رای دهندگان وجود دارد به طور خودکار دریافت یک رای تحویل از طریق پست.

اما دولت قانون نیز به صراحت اجازه یک county clerk برای تعیین هر حوزه به عنوان یک پست الکترونیکی حوزه صرف نظر از اندازه, اگر دولت موافق است.

و این دقیقا چیزی است که اتفاق افتاد این زمان در اطراف: تمام 17 شهرستان انتخابات مقامات در نوادا — از استان ها و آبی — خواسته وزیر خارجه باربارا Cegavske برای تعیین تمام حوزه در نوادا به عنوان پست الکترونیکی رای گیری و حقيقت است. Cegavske به توافق رسیدند. آنها این کار را برای به حداقل رساندن تعامل شخصی که داشته اند در سنتی رای گیری سایت ها برای کاهش گسترش COVID-19.

برخی انتقاد, Clark County برای ارسال برگه های رای به هر دو فعال و غیر فعال ثبت نام رای دهندگان در پاسخ به دموکراتیک طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال جلوگیری از محرومیت.

غیر فعال رای دهندگان کسانی هستند که تا به حال انتخابات mailers بازگشت و به عنوان undeliverable. آنها در حال بررسی حقوقی رای دهندگان بسیاری از آنها را به سادگی به روز نمی شود آدرس خود را. اما آنها واجد شرایط برای رای دادن در هر انتخابات و بسیاری از کار.

تصمیم به ارسال آنها از برگه های رای شده اند ممکن است در برابر اولیه انتخابات برنامه ریزی — چرا صرف پول ارسال یک رای به یک فرد در یک آدرس شما می دانید که برای یک واقعیت است نادرست? — اما آن را در هر حس غیر قانونی است.

دوم پست الکترونیکی انتخابات نیز ایجاد نمی کند “بزرگ تقلب انتخابات سناریو.”

وجود دارد پادمان در محل مهمترین شرط برای رای دهندگان به ثبت نام در خارج از او و یا رای خود را. که امضای همسان است در برابر امضای فایل در شهرستان انتخابات دفاتر. اگر آن را منطبق رای گیری محسوب می شود; اگر نه آن را کنار گذاشته است و مقامات با پیگیری که رای دهندگان برای تعیین اگر رای مشروع است.

نه تنها این, اما برگه های رای که به طور خاص رمزی به فردی رای دهندگان. شما به سادگی نمی تواند نسخه قابل چاپ کردن.

همچنین تقلب در رای گیری یک جنایت است که حمل سفت می نامند.

محافظه کار بنیاد میراث شناسایی شش مورد از تقلب انتخابات در نوادا بین سال 2011 و سال 2017, که همه در یک چیز مشترک دارند: همه آنها منجر به محکومیت کیفری. و هنگامی که شما در نظر بگیرید که بیش از 2.6 میلیون رای ریخته شد در انتخابات عمومی در آن زمان درصد از شناسایی تقلب در آرای است vanishingly کوچک است.

یک گروه محافظه کار مطرح تقلب انتخابات در یک طرح دعوی در دادگاه به تازگی. رئیس ایالات متحده آمریکا قاضی دادگاه منطقه میراندا Du رد این استدلال که بدون شایستگی.

“دادگاه در می یابد که متهمان منافع در حفاظت از سلامت و ایمنی نوادا رای دهندگان و برای حفاظت از رای گیری حق رای دادن در نور COVID-19 pandemic به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه بار بر روی شاکیان حق رای به خصوص وقتی که بار است که استوار بر یک نظری ادعای تقلب انتخابات و در نتیجه رقت آرا” Du نوشت.

قاضی اضافه شده بعد از: “ادعای خود را از رای دهندگان تقلب بدون هر گونه پایه و اساس حقیقی.”

در نهایت آن را غیر ممکن است به این باور است که Cegavske — جمهوری با وجود این به شدت حزبی راه او به کار گرفته شده وظایف خود را ثبت نام در انتخابات روش های است که اجازه می دهد تقلب به خصوص تقلب که آسیب خواهان.

در حالی که رئیس جمهور ادعا می کند نیست واقعی آنها می تواند مفید باشد در شک در نتایج انتخابات. او همان چیزی که در سال 2016 اصرار انتخابات بود “تقلب” قبل از او به دست آورد (کالج انتخاباتی). او بعدها ادعا کرد که او می خواهم که برنده رای مردمی بیش از حد, اما برای میلیون ها نفر از “غیر قانونی رای.”

و بیشتر خائنانه ادعاهای دروغین می تواند به کاهش مشارکت مردم است. چرا زحمت رای گیری اگر تقلب شایع است?

در اینجا به همین دلیل: به دلیل پست الکترونیکی-در اولیه کاملا قانونی و نظری ادعای تقلب نیست با شواهد حمایت. کسی که می گوید متفاوت یا نمی دانند و یا عمدا تحریف حقیقت است.

برای آن نمی افتد. اگر شما واجد شرایط ثبت نام رای دهندگان در آموزش پر کردن پست الکترونیکی خود را رای و ارسال آن را در.

تماس با استیو گشاید در [email protected] یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im