استیو گشاید: این تهمت در مقابل بایدن در حال حاضر

آن را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وزن در خروج از بهداشت ، برنی ساندرز از دموکراتیک نژاد برای رئیس جمهور.

“DNC تقلب آن! برنی قطره!” شد تیتر یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری کمک های مردمی ایمیل در روز چهارشنبه. “این رسمی: دیوانه برنی است حذف از مسابقه. دموکرات ها می خواستم هرگز چیزی برای انجام با برنی — آن را به تقلب علیه او شروع می شود.”

تاکید اصلی.

که قطعا رئیس جمهور از وضعیت بد (برای او) و برافروختن احساسات از ساندرز هواداران که در حال حاضر مشکوک استقرار دموکرات بودند مخفیانه تشویق برای ترقی خواهان مانند ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن به از دست دادن نتیجه گیری کلی انتخابات در برابر تهمت آسان تر است.

اما آن را نه فقط تهمت که آواز از که سرودی. مردم در سمت چپ بیش از حد.

مترقی کاریکاتوریست و مفسر تد Rall unsparingly انتقاد استقرار دموکرات ها به طور کلی — و بایدن به طور خاص — به عنوان سوء استفاده از همسران استعاره ضرب و شتم مترقی چپ برای خود رای و ارائه هیچ عشق در بازگشت.

“مانند قربانی سوء استفاده از مشروبات الکلی و پدر و مادر و یا همسر (مترقی رای دهندگان) را … غلتیدن در تفکر جادویی و پروژه نیت خوب پس از یک نامزد که به آنها داده هیچ دلیلی برای فکر می کنم او تغییر کرده است” Rall نوشت: در چهارشنبه ستون. “شاید پدر نیست مست امشب. شاید بایدن مخفیانه لیبرال.”

تاکید اصلی.

Rall می گوید بایدن می تواند به راحتی برطرف کردن تدریجی ترس توسط سیگنالینگ او را لیبرال قرار ملاقات خود را به دولت و به مهم ترین موقعیت خود را به معاون رئیس جمهور. اما او دلسرد آنها از نگه داشتن نفس خود را: “با جو بایدن وجود دارد حتی دلیل بیشتر از حد معمول به این باور است که هیچ چیز خوبی بیرون می آیند ایستاده او را” Rall می نویسد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و مترقی چپ ناراحت هستند و در همین: واقعیت این است که جو بایدن نیست مترقی لیبرال و نمی خواهد تبدیل به یکی.

اما چرا باید هر کسی شگفت زده می شود که در آن? بایدن هرگز ادعا می شود یک لیبرال. او ساخته شده هیچ یک از سنتی ظاهری سمت چپ در اصلی مبارزات انتخاباتی (محکم ایستاده در برابر “مدیکر برای همه” به عنوان مثال).

و او به دست آورد.

بله, آن را در زمان او زمان برای رفتن به سندرز و پیت Buttigieg برنده در اوایل متحده است که هرگز به نوع بایدن. بعد از آن اما بایدن — متوسط میانه ایجاد به عنوان آنها می آیند — آمد خروشان به عقب.

آن را تقلب به عنوان تهمت و ادعا می کند ؟ فقط اگر شما تعریف تقلب به عنوان “گرفتن بیشترین رای.” مطمئن کمیته ملی حزب دموکرات ممکن است ترجیح بایدن پیروزی به Sanders, پیروزی, اما آیا اکثریت اولیه رای دهندگان. پس از شکست مفتضحانه از سال 2016 رهبران حزب بودند دست تر از معمول به لطف کمپین قوانین که ساندرز خود کمک کرد به نوشتن.

و کسانی که قوانین تولید بایدن به عنوان نامزد.

این سوال در حال حاضر: که آیا دموکرات ها از اینجا بروم ؟ Rall در یادداشت های خود به قطعه که “سرسخت #BernieOrBusters بازیگران مورد برای شخص ثالث رای نوشتن در برنی یا نشستن انتخابات در ماه نوامبر است.”

اما بدون شک کمتر ترقی خواهان مانند Rall که تنها حاشیه ای تفاوت بین یکی دیگر از چهار سال تهمت و چهار سال از بایدن از کسانی هستند که بر این باورند که بایدن گفته است که “چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اساسا تغییر شخصیت این ملت است.”

Coronavirus اپیدمی انجام داده است بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به سبک ورزشگاه تظاهرات غیر ممکن است. اقامت در خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات فرستاده اند بیکاری برنامه شاید یک شبه. رئیس جمهور بعدی خواهد شد نه تنها برای مقابله با ادامه اثرات ناشی از این بیماری همه گیر اما عواقب اقتصادی. و هر کس در کاخ سفید آمده است در ژانویه آینده را مجبور به شروع به برنامه ریزی در مورد چگونگی برخورد با آینده اجتناب ناپذیر جهانی همه گیر بیش از حد.

و اینکه آیا او در کمپین بلیزرز یا نه ساندرز نمی خواهد رفتن به دور در هر زمان به زودی. که چیز خوبی است. این که آیا شما موافقت خود را با دستور کار یا نه شما باید حداقل به قدر توانایی خود را برای شناسایی مسائل. چرا از آن است که پس از همه, که امریکا تنها عمده شهرستان در جهان است که تضمین نمی کند مراقبت های بهداشتی به شهروندان خود را به عنوان یک حق است ؟ یا چه اثرات طولانی مدت از رشد ثروت شکاف بین غنی و فقیر است ؟ آیا شرکت های بزرگ منافع خاص باید آستین ، نفوذ در واشنگتن ؟

میلیون ها نفر از مردم در پاسخ به ساندرز’ کمپین زمانی که او مطرح این سوالات. و در حالی که او نمی نامزدی برنده, برنده نهایی ممکن است کار خوبی برای در نظر گرفتن که چرا پیام خود را طنین انداز تا به خوبی.

تماس با استیو گشاید در SSebelius
@reviewjournal.com یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>