Stephen Colbert انجام مونولوگ از وان حمام خود را پس از اواخر نشان می دهد خاموش کردن

مانند هر دیگر در اواخر شب نشان می دهد بحث, The Late Show With Stephen Colbert به طور موقت به حالت تعلیق تولید در میان رشد coronavirus بیماری همه گیر. اما به جای چند هفته خاموش فردا میزبان تصمیم گرفتند به جای آن به ادامه پخش—در حال حاضر از خانه اش وان حمام.

دوشنبه شب را دیر نشان می دهد که قرار بود تکرار داده شده است که تا به حال تولید متوقف شد و به جای لگد کردن با یک سورپرایز جدید تک صدایی از Colbert در لباس معمول خود را در کت و شلوار هوا پخش از یک وان حمام پر از حباب است.

“خوش به حال من ، شما در حال تماشای یک بسیار خاص اجتماعی فاصله edition از اواخر نشان می دهد,” او گفت: بینندگان.

“من برای اولین بار مهمان امشب به عنوان شما می توانید ببینید که آقای حباب پس از اجرای موسیقی توسط افسانه duo سر و شانه” کلبرت ادامه داد: گرفتن نزدیکی شامپو بطری.

میزبان گفت که “هر عضو از کارکنان خانه است” و اضافه کرد “اگر شما در حال تماشای این از صفحه اصلی در حال حاضر می دانیم که شما انجام می دهند درست است.”

او 10 دقیقه مونولوگ شامل جوک ها در مورد اجتماعی فاصله (“من شده است اجتناب از تماس با انسان از قبل از آن بود سرد”) تلاش برای “صاف منحنی” (“بر اساس سطح فعلی من از بی تحرکی و استرس-پخت من قطعا نمی خواهد مسطح من منحنی,” او گفت: نشان دادن یک گلابی و بادام و خامه ترش او شب گذشته) و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید پیش بینی چه مدت بحران گذشته (“جولای یا شاید اوت …که برای تلفن های موبایل. اما نگه داشتن در ذهن او مشخص نکرد که سال”).

به عنوان کلبر به این نتیجه رسیدند تک صدایی خود را, او اشاره کرد: “در این زمان از ملی خطر همه ما را به انجام بخشی از ما. و توسط ‘انجام’ من چیست نمی کنند.’ همه ما باید به ‘نیست’ بخشی از ما. و هیچ کشوری در جهان بیشتر آماده است که از U. S. A.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im