دولت شروع به COVID-19 تست آنتی بادی در نوادا در این ماه

دولتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه به آغاز طرح آنتیبادی مطالعات در این ماه از کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر و عمومی برای درک بهتر چه بخشی از جمعیت آلوده شده توسط جدید کروناویروس و ممکن است توسعه یافته برخی از ایمنی.

بر خلاف تست های تشخیصی برای COVID-19 که تعیین اینکه آیا یک فرد است در حال حاضر آلوده تنفسی ویروس, آنتی بادی آزمایش شناسایی پروتئین های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن است که نشان می دهد یک عفونت قبلی.

با شناسایی گذشته عفونت از جمله در افرادی که نشان داد هیچ علائم تست آنتی بادی می تواند کمک به ایجاد یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند و به نوبه خود فعال مقامات بهداشت عمومی برای محاسبه دقیق تر میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

تست آنتی بادی فراهم می کند “که در زمان سفر عنصر است که شما به ندرت در علم گفت:” علامت گذاری Pandori مدیر آزمایشگاه های عمومی در دانشکده پزشکی در دانشگاه Nevada, Reno. “ما در حال رفتن به دریافت یک دسته در چه خطرناک این ویروس بود — و است.”

در این مطالعات آمده است که سیاستگذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با خطرات ناشی از بازگشایی جامعه با شعار آنتی بادی آزمایش به عنوان یک کلید به مردم بازگشت به کار. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را آغاز کرده اند به منظور آزمون از خصوصی labs, حتی اگر آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا حضور آنتی بادی اعطا ایمنی و اگر چنین است به چه میزان و برای چه مدت.

بهداشت عمومی آزمایشگاه در رنو قصد دارد برای راه اندازی چهار یا پنج آنتی بادی مطالعات در هفته شامل 400 نفر هر کدام هر یک با تمرکز بر عموم و یا در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و پاسخ گوی اضطراری Pandori گفت. این مطالعات به احتمال زیاد انجام خواهد شد در Washoe شهرستان از شمال نوادا, پرجمعیت ترین شهرستان است.

گرفتن بهتر در رفع عفونت

مقامات بهداشتی معتقدند که به مراتب بیشتر از افراد آلوده شده اند از تعداد موارد تایید شده توسط COVID-19 تست. چرا که بسیاری از مردم آلوده به ویروس خفیف علائم یا بدون علائم در همه و نه به دنبال تست. بیشتر چه, اولیه کمبود تست مواد معنا نیست که هر کس که خواست برای تست می توانید از یکی از جمله بسیاری از افراد متوسط و حتی علائم شدید.

به عنوان یک نتیجه مرگ و میر در coronavirus بر اساس یک درصد از کسانی که تست مثبت به مقدار یک “مغالطه” Pandori گفت.

از بیش از 4,600 افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در Clark County حدود 5 درصد فوت کرده اند. اما تعداد انگشت شماری از آنتی بادی آزمایش های انجام شده در سراسر کشور نشان می دهد که نرخ مرگ و میر در اینجا به جاهای دیگر بسیار پایین تر است.

یک آنتی بادی مطالعه انجام شده در لس آنجلس به عنوان مثال پیشنهاد شده است که 40 بار به عنوان بسیاری از مردم بوده است آلوده وجود دارد از تعداد موارد تایید شده کاهش برآورد نرخ مرگ و میر بین 0.1 و 0.2 درصد است.

نتایج تست آنتی بادی در شهر نیویورک نشان داد که به عنوان بسیاری از یک پنجم ساکنان شده بود آلوده نشان می دهد مرگ و میر نرخ 0.5 درصد یا اگر مقاطعه احتمالی در COVID-19 مرگ و میر 0.8 درصد است.

میزان مرگ ناشی از آنفلوآنزا در حدود 0.1 درصد است.

تصویر دقیق تری که تا چه حد این ویروس کمک می کند تا جوامع درک “چه چالش های پیش رو” Pandori گفت.

برای آن آنتی بادی مطالعات رنو آزمایشگاه با استفاده از آزمون تولید شده توسط Abbott Laboratories با 99.6 درصد رای از دقت و صحت. از 1000 نفر آزمایش چهار را دریافت نادرست نتیجه مثبت است.

این تست یکی از دوازده مجاز توسط سازمان غذا و دارو هر چند بیش از 100 تست های اضافی از کیفیت های مختلف آب گرفتگی بازار در دو ماه گذشته بدون داشتن تحت بررسی است.

“ما متاسفانه دیدن بازیگران بی پروا بازاریابی جعلی کیت های آزمایش و با استفاده از همه گیر به عنوان یک فرصت برای استفاده از آمریکایی ها اضطراب” FDA هشدار داد این هفته است.

تست در جنوب نوادا

جنوب نوادا سلامت منطقه در حال ramping تا به ارائه آنتی بادی آزمایش در اوایل ماه ژوئن گفت: دکتر فرمین Legen اقدام رئیس بهداشت افسر. طرح نهایی نشده است اما این سازمان به احتمال زیاد خواهد شد در ابتدا ارائه آزمون برای عموم مردم و به هدفمند جمعیت به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری از عفونت مانند بی خانمان ها و افرادی که در خانه های سالمندان.

برخی از تلاش های اولیه در تست آنتی بادی در جنوب نوادا رو به یک پر از دست انداز شروع با مقامات بهداشتی دولت موقت بستن یک جفت از درایو-از طریق آزمایش عملیات بیش از بیش نظارتی. در ضمن خصوصی labs مانند تلاش و LabCorp آغاز کرده اند با ارائه تست آنتی بادی است که می تواند دستور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

UNLV, پزشکی بالینی بازوی UNLV دانشکده پزشکی انتظار برای شروع ارائه آنتی بادی آزمایش به بعد از این ماه است. آن را هنوز هم بررسی چه نوع تست آنتی بادی برای استفاده یا یکی که در آن خون کشیده شده است و یا به دست آمده از طریق یک سوزن زدن به انگشت دکتر گفت: مایکل گاردنر دانشکده پزشکی معاون رئیس بالینی امور

گاردنر اذعان کرد که مانند بسیاری از مردم او می خواهم به آزمایش می شود برای ارضای کنجکاوی خود در مورد اینکه آیا او می خواهم آلوده شده است. اگر او آزمایش مثبت آنتی بادی “من نمی دانم اگر من می خواهم تغییر رفتار من اما من فکر می کنم من می خواهم نگرانی کمتر,” او گفت:.

حتی اگر او آزمایش مثبت آنتی بادی او گفت: او می خواهم هنوز هم حفظ فاصله اجتماعی قرار داده و ضد عفونی کننده بر روی دست های خود را بعد از پمپ گاز و اجتناب از راه رفتن به یک رستوران شلوغ.

و تست “کمک خواهد کرد که مردم احساس راحتی بیشتری در مورد گرفتن کسب و کار, باز, شدن مردم به کار این جور چیز,” او گفت:.

اما او اشاره کرد که آن را هنوز هم مشخص نیست چه میزان از ایمنی آنتی بادی فراهم است.

“وجود دارد برخی از داده ها و دلایل خوبی برای فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از سطح از ایمنی” گاردنر گفت. “شاید آن را فقط برای چند سال یا شاید اگر شما آن را دریافت در وقت دوم شما نمی توانید آن را به عنوان به شدت.”

او اشاره کرد که مردم در معرض “نزدیک ترین عموزاده” به coronavirus سارس و MERS ویروس به نظر می رسد که توسعه ایمنی.

یک خطر بالقوه از تست آنتی بادی است که برخی از افرادی که تست مثبت ممکن است به اشتباه بر این باورند که آنها در حال “ناگهان رویین تن به بیماری” Pandori گفت.

او هشدار داد که مثبت آنتی بادی آزمون معنا نیست که “شما ایمنی بدن یا رویین تن به این هیولا.”

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>