دولت گزارش 115 جدید COVID-19 موارد کمی بالاتر اخیر میانگین

نوادا مقامات بهداشت عمومی گزارش 115 جدید COVID-19 موارد یک شبه آوردن مجموع برای دولت به 6,614 با توجه به اطلاعات ارسال شده در جمعه.

تعداد موارد جدید بود که کمی بالاتر از میانگین روزانه حدود 101 موارد جدید بیش از آخر هفته.

تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری ناشی از کروناویروس جدید در نوادا بدون تغییر باقی مانده است از 339 گزارش روز شنبه. دولت به طور معمول به روز رسانی این رقم در بعد از ظهر.

مثبت آزمایشات مورد از این بیماری بودند به دست آمده از آزمون در 72,146 مردم در نتیجه یک عفونت نرخ 9.16 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار. این رقم کاهش پیدا کرد به طور پیوسته در دولت پس از آن به اوج خود رسید و در 12.66 درصد در آوریل 23.

مقامات دولتی گفته اند که آنها پیش بینی شده تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز را به صعود به عنوان تست برای coronavirus عفونت گسترده تر شد. که رخ داده است در این هفته با بیش از 3000 آزمون اداره در سه از پنج روز گذشته با توجه به داده های ارسال شده در دولت nvhealthresponse.nv.gov سایت.

کارشناسان می گویند که ميزان عفونت است که در حال سقوط به طور پیوسته برای هفته ها در دولت و مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان شده اند که عمدتا مسطح خواهد بود دقیق تر شاخص های وضعیت شیوع.

چهره های جدید برای Clark County شد و انتظار می رود به زودی از جنوب نوادا بهداشت منطقه. همانطور که از اواخر روز پنجشنبه آژانس گزارش شده بود 5,144 COVID-19 موارد و 282 مرگ و میر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با مایک در Brunker [email protected] یا 702-383-4656. Follow @mike_brunker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>