دولت از اتحادیه soap opera شروع اولیه طول می کشد تا پایان تلخ — تجزیه و تحلیل

واشنگتن — همه چشم ها به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه جمعه شب که برای سرنخ است که می تواند پاسخ به این پرسش که همیشه فراگیر یک مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد. با او تماس خود را دموکراتیک رقبای ؟ خواهد او را استیضاح? یا عدم است که او حداقل یونجه را از حزب دموکرات را کامل botching از آن آیووا جلسه شب قبل از ؟

و پاسخ شد و هیچ و هیچ.

اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد و تحویل جامد و بسیار محافظه کار ایالت متحده آمریکا در تن اندازه گیری در حالی که توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه مانده. سپس در پایان این سخنرانی پس از نشستن demurely در بسیاری از بحث مجلس نانسی پلوسی نمایشی پاره کردن تهمت سخنرانی. آن نقش نهایی برگشت.

‘چشم انداز بی امان خوشبینی’

مغلوب ساختن پیشی جستن سوم دولت از آدرس اتحادیه و چهارم سخنرانی قبل از یک جلسه مشترک کنگره صورتحساب توسط یک مقام ارشد دولت رسمی به عنوان “چشم انداز بی امان خوشبینی است.”

به عنوان سنا استیضاح محاکمه نزدیک شدن پایان آن موضوع از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه شب اظهارات “بزرگ به آمریکا باز گشت” تأکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز در آستانه انتخابات. و مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز آمار یک رکورد بالا — 49 درصد — در نظرسنجی گالوپ.

به گفته گالوپ استیضاح و دولت این کشور ممکن است به همین دلیل نیمی از کشور معتقد است تهمت سزاوار به انتخاب مجدد و نیم دیگر نیست. گالوپ همچنین نشان داد که 51 درصد از آمریکایی ها مشاهده هستهای مطلوب در مقایسه با 45 درصد با مطلوب نظر از حزب دموکرات است.

صحنه راه اندازی شد برای بدست آورد. مغلوب ساختن پیشی جستن و پلوسی, صحبت نکرده بود برای ماه می باشد. قانونگذاران دموکرات در لباس suffragette سفید. اخیرا اعلام کرد او تا پیشرفته ریه, سرطان مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh نشسته در کنار بانوی اول Melania Trump که عینک سیاه و سفید.

صابون اپرا شروع به تهمت وارد اتاق. Pelosi گسترش دست خود را به سمت تهمت که آیا آن را تکان.

به عنوان رئیس جمهور شروع به صحبت می کنند, توافق نمایندگان مجلس با شعار “چهار سال دیگر.”

در آنچه که احتمالا می تواند مورد بحث ترین لحظه ای از سخنرانی تهمت نه تنها گفته Limbaugh او را دریافت خواهید کرد این کشور بالاترین غیرنظامی افتخار و مدال آزادی ریاست جمهوری بلکه در کارگردانی به حال محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان با مدال.

‘ساخته شده برای تلویزیون لحظه ای’

بعد شاید بیشتر صحنه خارجه اتحادیه همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن بر اهل فورت براگ در کارولینای شمالی, همسر امی ویلیامز و او دو فرزند برای فداکاری او ساخته شده در حالی که شوهرش ارتش گروهبان. 1st Class تاونسند ویلیامز خدمت در چهارم استقرار در افغانستان ،

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ویلیامز بود در اتاق و نظامی فرود مراحل و آغوش خانواده اش.

به متخصص ارتباطات و گفتار مربی اموزش شرمن, آن را مانند یک ’60s بازی نشان می دهد. “من آن را دوست ندارم. من نمی خواهم آن را در همه” شرمن گفت: Review-Journal. “به نظر من مناسب نیست برای لحظه ای به عظمت مجلسی.”

شرمن اظهار تاسف از فقدان ادب در هر دو طرف.

عضو ارشد در دانشگاه جورج تاون دولت در امور موسسه را علامت Harkins نام آن را “عالی ساخته شده برای تلویزیون حاضر است.”

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین تشویق خطوط چپ دموکرات ها در صندلی های خود و نه رودررو اما در زمان کل اتاق برخاست به تحسین قهرمان واقعی مهمانان.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این آدرس به درخواست تجدید نظر به پایگاه خود را و رسیدن به آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان پیش از ماه نوامبر است. که اثر مغلوب ساختن پیشی جستن مهمانان بودند قومی و اقتصادی متنوع است.

تونی Rankins یک آمریکایی آفریقایی کهنه که غلبه اعتیاد به مواد مخدر, اختلال استرس پس از سانحه و زندان زمان در حال حاضر دارای یک شغل و مجددا به خانواده اش پیوست. هشتم-گریدر Iain Lanphier که می خواهد برای پیوستن به فضا نیروی ایستاده در کنار او بزرگ و پدر بزرگ چارلز مک گی, 100, یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی.

البته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد امضای مرز دیوار, اما او نیز رسیده به وسط هنگامی که او صحبت کردن در مورد کاهش داروهای تجویزی قیمت و پرداخت, خانواده, ترک, Harkins اشاره کرد.

“من فکر می کنم همه بازی های برگزار شده به پایگاه خود را و آنچه که آنها از آن” Harkins گفت: در اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi.

اما پس از آن به عنوان بخت و اقبال خود گل استیضاح تهمت خود را نگه داشته خنک و Pelosi انجام شد که.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>