دولت: مدعیان بیکاری unemployment claims تقریبا سه برابر شده با توجه به COVID-19

یک آژانس دولتی است که نظارت بیمه بیکاری گفت: شنبه آن را دیده شکستن رکورد سنبله در ادعا می کند این هفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19-مربوط زیان کار است.

نوادا, وزارت, استخدام آموزش و توانبخشی (DETR) در بیانیه ای گفت که تعداد مدعیان اولیه برای ثبت این هفته مارس 14 بزرگترین هفته بیش از هفته افزایش حداقل از سال 1987 زمانی که سیستم فعلی recordkeeping آغاز شد.

آژانس دولتی دیدم 6,356 مدعیان در هفته. که تقریبا سه برابر 2,309 مدعیان در هفته پایان مارس 7.

دولت آهنگ مدعیان — “که مربوط به های اخیر اخراج” — و در ادامه ادعا می کند که مردم در حال حاضر دریافت مزایای, با توجه به بیانیه.

تعداد مدعیان باقی ماند “نسبتا ” ثابت” از ژانویه تا مارس 7, آژانس دولتی گفت. اما آن شاهد افزایش در این هفته از 14 مارس “با توجه به بسته شدن موقت از توابع کسب و کار آغاز در برخی از مناطق از دولت است.”

تعداد ادامه ادعا “نیست و در عین حال نشان می دهد که همان افزایش به عنوان مدعیان” دولت گفت.

DETR اعلام کرد سه شنبه شب آن بسته نیروی کار اتصالات’ توقف حرفه ای مرکز و نوادا JobConnect مراکز حرفه ای تا اطلاع ثانوی “با توجه به توصیه های ایمنی مربوط به COVID-19” با توجه به بیانیه.

روز دوشنبه و سه شنبه — قبل از بسته شدن اعلام — ده ها تن لاس وگاس ساکنان دره منتظر در خط خارج توقف حرفه ای مرکز در غرب چارلستون چهار راه برای دسترسی به تلفن و کامپیوتر به فایل ادعا می کنند.

برخی از مردم در تلاش برای فایل ادعا می کند می گویند آنها با داشتن ویژگی های مسائل هنگامی که در تلاش برای درخواست آنلاین و یا از طریق تلفن — تنها دو راه برای فایل بیمه بیکاری ادعا در نوادا است. و بسیاری از چهره زمان انتظار طولانی توسط تلفن.

آژانس دولتی است که فشار برای مردم به فایل آنلاین و می گوید این بهترین راه برای اعمال می شود. وب سایت ui.nv.gov/css.html. اگر شما روبرو می شوند مشکلات فنی تماس 775-684-0427 یا ایمیل [email protected] برای دریافت کمک.

نیز وجود دارد یک مرکز تماس کارکنان 8 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه — که در آن مردم می توانند یک فایل ادعا می کنند از طریق تلفن.

— جنوب نوادا از جمله منطقه لاس وگاس: 702-486-0350

— شمال نوادا: 775-684-0350

— مناطق روستایی در نوادا و خارج از دولت ساکنان: 888-890-8211

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de