State Farm آخرین عمیق جعلی; مسابقه به ساخت کامل, Streamer: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

دولت مزرعه پیچد تا آن MVP عملکرد در تاریخ و زمان آخرین رقص Doc با تبلیغ جدید

زمانی که ESPN آخرین رقص برای اولین بار یک ماه پیش دولت, مزرعه شوکه بینندگان با عمیق-fake آگهی بازیگران افسانه SportsCenter لنگر کنی Mayne. کمپین آمد به نتیجه گیری خود را شب گذشته با یک شبیه آگهی با یاد اواز یا موسیقی دو نفری گرفتن در مرکز صحنه. مجموعه ای در سال 1998 Keith Olbermann و rosasco ارائه چند بی عیب و نقص پیش بینی در طول SportsCenter در مورد فیل جکسون مربیگری حرفه ای تنها به نشان می دهد یک بار دیگر آن است که یک دولت مزرعه آگهی. آژانس ترجمه همراه با مطلوب ورزشی و ESPN آثار خلاق کمک دولت مزرعه ایجاد لکه های.

تماشای آن: شادی کردن در 1990s SportsCenter نوستالژی.

مسابقه به ساخت کامل, جریان, خدمات

در طول یک هفته در ماه آوریل مصرف کنندگان ایالات متحده جریان دو برابر تلویزیون به عنوان آنها سال قبل. به تصرف خود که رشد مخاطبان شبکه—دو گارد (Netflix, Hulu و فردا همه دسترسی) و جدید گارد (HBO Max طاووس و دیزنی+)—را به صف گسترده کتابخانه ها پر از نشان می دهد مردم به شدت می خواهید به شراب خواری. فقط اپل+ و Quibi عرضه بدون کاتالوگ کلاسیک که باید به جای تکیه بر بالای لایه اصلی برنامه نویسی است. البته آنها به دنبال در قدم به قدم از Netflix بکشد که واقعا ratcheted تا محتوای خود را دارد به انقلابی در جریان کسب و کار.

ادامه مطلب: آیا این همه منجر شود ؟ در این Adweek ویژگی جریان ویرایشگر Kelsey Sutton به نظر می رسد در استراتژی پشت هر قطعه از صنعت: کتابخانه محتوای اصلی استراتژی بازاریابی و UX از سیستم عامل های مختلف.

مرتبط: صحبت از Quibi این پرچم در حال اهتزاز است به سنگی شروع می شود. این فقط 2 میلیون روزانه کاربران فعال با وجود صرف 2 میلیارد دلار در آن ایجاد و انتشار است. چه مشکلی پیش آمد ؟ یک سوء تفاهم از مردم چگونه مصرف محتوای کوتاه می تواند به سرزنش.

به عنوان صنعت گوشت دچار سردرگمی در اینجا چگونه گیاهی مارک پله تا خود بازی

من شده است با Adweek برای بیش از چهار سال در حال حاضر و برخی از داده ها در این داستان ممکن است بیشتر چشم ظاهر من همیشه می توانید به یاد داشته باشید در یک Adweek داستان. در اینجا یک طعم و مزه:

  • تجزیه و تحلیل داده های شرکت Lotame یافت گسترده خوشه در منافع مصرف کننده و خرید در اطراف pescatarianism (یک 50,910 درصد افزایش) و گیاهخواری (یک 4,133% پرش) هنگامی که در مقایسه با مارس سال 2020 به ماه مارس 2019.
  • در هفته پایان مارس 21 خرید و فروش گوشت جایگزین رشد 454 درصد نسبت به 100% دست انداز در گوشت واقعی فروش است.

فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی را بالا برده و خود را در رسیدن به بیش از سه ماه گذشته که تقاضا برای محصولات خود را سر به فلک کشید است. و به جای رفتن PETA مسیر از حمله به صنعت گوشت آنها گرفته ایم بازاریابی بالا جاده به تبدیل شدن به برترین خاطر برای مصرف کنندگان به دنبال خندق گوشت گاو و گوشت خوک.

برای Adweek اعضای حق بیمه: گیاهی مارک توضیح دهید که چگونه آنها به پیمایش پررونق علاقه در محصولات خود را.

نه یک Adweek حق بیمه عضو نشده است ؟ کشف مزایای عضویت و عضویت فقط برای $6 برای شش هفته اول.

3 CPG و سلامتی Takeaways از Adweek ارائه: راه رو به جلو

در آخرین قسمت از Adweek ارائه: راه رو به جلو WW مدیر عامل ادیت گراسمن و پپسی CMO گرگ لیون بحث در مورد چگونه کسب و کار خود را تنظیم کرده اند در ماه های اخیر. این دو لمس بر روی تعدادی از موضوعات از جمله آنها چگونه بوده است با استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری خود را در پرواز. مثلا گراسمن تیم متوجه شدند pivoting از پخت و پز را با مقدار زیادی از غذاهای تازه به ساخت وعده های غذایی با در دسترس تر nonperishable شربت خانه محصولات. به عنوان یک نتیجه WW مشترک دستور جدید که جایگزین این شکل جدید از وعده غذایی دبستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im