ستاره “سرایت’ دوباره برای اطلاعیه های خدمات عمومی

نیویورک — ستاره از 2011 ویروس, هیجان انگیز “سرایت” — یک prescient فیلم این روزها — باید پیوست برای یک سری از اطلاعیه های خدمات عمومی برای هشدار دادن در مورد COVID-19.

مت دیمون, Laurence Fishburne, Kate Winslet and Jennifer Ehle با ما تیمی از دانشمندان دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی به ارائه چهار فرد در خانه فیلم ها.

“دستهای خود را مانند زندگی شما بستگی دارد بر روی آن” وینسلت می گوید در PSA. “از آنجا که در حال حاضر آن را فقط ممکن است.”

Ehle تاکید می کند که coronavirus است که رمان به این معنی هیچ کس مصون است. “هر یک از ما صرف نظر از سن یا قومیت در معرض خطر ابتلا به آن,” او می گوید.

“سرایت” به کارگردانی استیون سودربرگ, بررسی یک سناریو که در آن یک کشنده و حرکت سریع آنفلوانزا در حال گسترش در سراسر جهان است.

دیمون که در این فیلم نقش یک شخصیت که سیستم ایمنی بدن به فرضی ویروس نیز بر گوش دادن به کارشناسان و اقامت 6 فوت از هم جدا. “این یک فیلم است. این زندگی واقعی است,” او می گوید. “من هیچ دلیلی برای باور کردن که من ایمنی بدن به COVID-19. و نه شما.”

Fishburne تجدید نظر برای کمک به کارکنان پزشکی در خط مقدم. “اگر ما می کند این چیزی که پایین آن را به ما پزشکان و پرستاران در بیمارستان های ما یک شانس مبارزه برای کمک به همه ما از طریق این چیز با هم,” او می گوید.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>