استارباکس نام بردی آبجو CMO

استارباکس مدیر عامل کوین جانسون امروز اعلام کرد که بردی آبجو ترویج شده است به نقش CMO با توجه به نامه ای به قهوه زنجیره ای کارکنان. آبجو گزارش خواهد شد به طور مستقیم به شرکت COO Roz آبجو در این نامه اضافه شده است.

به تازگی منصوب CMO منجر به توسعه و اجرای شرکت در برنامه های بازاریابی و همچنین مدیریت غذا و نوشیدنی, نمونه کارها دیجیتال تجربه مشتری و خلاق و با نام تجاری, مدیریت داده ها, تجزیه و تحلیل و بینش مصرف کننده.

آبجو جایگزین Matthew Ryan بود که اغوا دور از والت دیزنی در سال 2013 زمانی که او به نام رئیس استراتژی افسر. “[رایان] ساخته شده است که تاثیر فوق العاده ای در استارباکس در هر دو استراتژی بازاریابی و موقعیت های رهبری” سخنگوی گفت.

رایان خواهد ماند به عنوان یک مشاور تا پایان ماه نوامبر هنگامی که او را رسما ترک شرکت به منظور اطمینان از انتقال آرام, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که رایان یک “تصمیم شخصی” به ترک استارباکس.

18-سال کهنه از استارباکس, Brewer قبلا به رهبری شرکت دیجیتال تجربه مشتری و مسئول محصول discovery, سفارش, پرداخت, انتخاب کنید تا, تحویل, و بیشتر.

آبجو ادامه خواهد داد به تکیه بر این تجربه در نقش جدید خود را با تمرکز بر روی ساخت پیشرفت بیشتر در ایجاد اصطکاک تجربه مشتری بین شرکت آنلاین پورتال و فروشگاه های فیزیکی.

“بردی در اولویت خواهد بود به ساخت بر استارباکس میراث ایجاد تجربیات منحصر به فرد برای مشتریان از طریق شرکای بزرگ [کارکنان] زیبا فروشگاه و کیفیت قهوه و چای و مواد غذایی در بیش از 80 بازارهای [31,000 مکان] در سراسر جهان” سخنگوی گفت.

آبجو نیز قبلا به عنوان COO برای استارباکس ژاپن یکی از شرکت بزرگترین بازار. در توکیو بر اساس نقش آبجو زد عملیات ذخیره برای بیش از 30 ، 000 کارکنان. او همچنین led نام تجاری و بازاریابی استراتژی نوآوری محصول و دیجیتال تجارب در نقش.

اضافی کنسرتهایی در قهوه زنجیره شامل معاونت بازاریابی محصول و نوآوری های دیجیتال برای چین و منطقه آسیا و اقیانوس آرام و معاونت استارباکس جهانی کارت و برنامه های وفاداری. در آن زمان Brewer و تیم خود را راه اندازی استارباکس برنامه تلفن همراه است که اجازه مشتریان برای پرداخت هزینه های معامله خود را با استفاده از تلفن همراه خود را. آبجو نیز به عنوان معاونت بازاریابی در ایالات متحده جایی که او مسئول استارباکس’ رفتن به بازار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>