ستاره نکردم CinemaCon در لاس وگاس لغو

CinemaCon سالانه لاس وگاس جمع انجمن ملی تئاتر صاحبان قربانی coronavirus شیوع اواخر روز چهارشنبه.

این چهار روز همایش, برنامه ریزی برای 30 مارس-آوریل 2 at Caesars Palace, لغو شد در میان سراسیمگی از پاسخ دیگر به این بیماری همه گیر.

دیزنی جهانی, برادران وارنر, پارامونت و Lionsgate در میان استودیو های برنامه ریزی شده به نمایش گذاشتن فیلم های آینده به سینما اپراتورها در یک پیشنهاد به درام هیجان. مجموعه ای از ستاره نکردم سخنرانی تبدیل به یک رویداد بزرگ در هالیوود تبلیغاتی تقویم.

سال گذشته CinemaCon آورده امثال Dwayne Johnson, Kevin Hart, Charlize Theron و آرنولد شوارتزنگر به کولوسئوم مرحله و در آن مشخص شده اولین فیلم از Joaquin Phoenix را برنده جایزه اسکار در “بذله گو.”

حدود 5000 شرکت کنندگان از 80 کشور شد و انتظار می رود در چه بوده است کنفرانس 10th anniversary.

ناتو رئیس جمهور جان Fithian و CinemaCon سازمان میچ Neuhauser با صدور بیانیه مشترک در مورد لغو:

“این است که با کمال تأسف ما اعلام لغو CinemaCon سال 2020 است.

هر بهار motion picture شرکت کنندگان و توزیع کنندگان و شرکای صنعت از سراسر جهان دیدار در لاس وگاس برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و جشن moviegoing تجربه. در این سال با توجه به سفر بان کی مون از, اتحادیه اروپا, این سفر منحصر به فرد مشکلات در بسیاری از مناطق دیگر جهان و چالش های دیگر ارائه شده توسط coronavirus همه گیر بخش قابل توجهی از در سراسر جهان تصویر حرکت جامعه است و نه قادر به حضور در CinemaCon.

در حالی که محلی شیوع بیماری متفاوت است به طور گسترده ای در شدت جهانی شرایط آن را غیر ممکن است برای ما به کوه نشان می دهد که شرکت کنندگان در ما آمده اند به انتظار. پس از مشاوره با ما شرکت کنندگان نشان می دهد تجارت غرفه داران حامیان و استودیو مجریان ناتو تصمیم گرفته است در نتیجه به لغو CinemaCon سال 2020 است.

ما مشتاقانه منتظر ادامه 10 سال سنت ارائه بزرگترین سینما کنوانسیون در جهان و پیوستن به ما شرکت کنندگان در آینده جشن از moviegoing تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im