St. Louis Blues مبارزه به روند جی Bouwmeester حادثه

اکثر بازی هاکی هستند که فقط بازی. جمعه بود استارک یادآوری است که.

این زمانی است که St. Louis Blues defenseman جی Bouwmeester دچار یک قسمت قلبی بر روی نیمکت در حالی که بازی آناهایم اردک آگاهی را از دست داده و تا به حال به احیا توسط پرسنل پزشکی با ضفبرلترس. ترسناک صحنه که منجر به این بازی به تعویق افتاد, ارائه شده وهم آور دیدگاه در چگونه زندگی می تواند تغییر در یک لحظه.

به نحوی که تیمش باید به نوبه خود تمرکز خود را به بازی. NHL خرد است بی امان, به خصوص برای دفاع از استنلی جام قهرمانان. بنابراین این تیم در حال حاضر چهره unenviable وظیفه گرفتن و بازگشت به هاکی هنگامی که افکار خود را اغلب ولگرد از میدان یخ بازی.

“ما تمام شده است از طریق بسیاری” مرکز رایان o’reilly گفت. “شما می توانید بگویید که ما را از دست ندهید (Bouwmeester). برای خودم هر بازی من در اینجا در دو سال گذشته او اینجا بوده است. این عجیب و غریب نیست او در اتاق و فقط حضور او به تنهایی چنین آرام چیزی که برای تیم ما است.”

Bouwmeester که تا به حال عمل جراحی جمعه به قرار دادن یک ضفبرلترس برای بازگرداندن قلب ریتم طبیعی بود و شاید بخشی از این لیگ بهترین خط آبی. او را نمی شود بر روی یخ است از دست دادن بزرگ برای بلوز, چه کسی اجازه داده بود که حداقل سه گل در 10 بازی گذشته ورود به شنبه.

آنها رفت و 2-5-3 در آن کشش و به طور ناگهانی بهمن کلرادو در پاشنه خود را در بخش مرکزی. که دهانه شامل یک 6-5 اضافه کاری دست دادن به شوالیه طلایی در اولین بازی خود پس از Bouwmeester حادثه یک بازی که در آن مربی کریگ Berube گفت: خود بازیکنان نیست “بسیار شدید” ذهنی است.

“این یک کار بسیار دشوار و زمان” جناح چپ ژاک سانفورد گفت: پس از آن.

آن را ادامه خواهد داد دشوار است برای بلوز به نبرد برای نقاط در حالی که فکر خود را بازیابی تیمی است. بازگشت به خانه باید کمک به شنبه شروع کشش که در آن تیم بازی می کند سه نفر از چهار نفر در خانه است.

کاپیتان الکس Pietrangelo گفت: به اندازه پنج شنبه پس از دست دادن به شوالیه.

“من فکر می کنم همه ما به دنبال به جلو به گرفتن خانه و رفتن به دیدن (Bouwmeester را) همسر (Devon) و بغل کردن بچه های ما و ما از همسران و گذراندن یک روز زن و شوهر در خانه” Pietrangelo گفت.

McDavid تاثیر

Edmonton Oilers سوپراستار کانر McDavid است دو تا سه هفته با چهار صدمه مدیر کل کن هلند روز سه شنبه گفت.

Oilers بهتر امیدواریم که او رفته دیگر از آن است. این تیم در بازی با و بدون خود را 23 ساله مرکز سرسام آور است.

ادمونتون است outscoring مخالفان خود 53-51 در 5 در 5 با McDavid بر روی یخ و outscored 78-59 با او آن است.

Another one bites the dust

بروس Boudreau شد, هشتم, NHL مربی به از دست دادن شغل خود در این فصل زمانی که مینه سوتا وحشی مدیر کل لایحه Guerin او را اخراج جمعه.

Boudreau بود و بیشتر از بقیه می تواند به قرار دادن تعداد زیادی از سرزنش برای اخراج او در goaltending. وحشی تا به حال 25-بهترین تیم نجات در صد در لیگ هنگامی که Boudreau اخراج شد. این واقعیت است که این تیم سه امتیاز را از یک نقطه حذفی با وجود آن ضعیف بازی در شبکه و عدم star جلو یک عهد به مربیگری خود را.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>