SSPs در حال گرفتن گام های اضافی برای اطمینان از ناشران آنها خواهیم پرداخت

کلید بینش:

  • برخی از ناشران در حال تبدیل شدن به شرکت های مقاطعه به عنوان نگرانی های بیش از واسطه ها از ad tech کوه.

تعدادی از رسانه های خریداران فشار دادن مکث در تبلیغ صرف افزایش یافته و از 24 درصد به 37 درصد بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به عنوان مستند اقدامات برای مبارزه با Covid-19 همه گیر نابود اقتصاد IAB پژوهش است.

به عنوان یک نتیجه برخی از آنها خواستار سلامت مستقل ad-tech اکوسیستم به سوال حتی با گوگل—تا کنون بزرگترین بازیکن در تبلیغات دیجیتال—احساس فشار در آن تبلیغ کسب و کار. “ما پیش بینی است که در سه ماهه دوم خواهد بود یک مشکل برای ما تبلیغات کسب و کار” الفبا و گوگل CFO اموزش Porat به گفته تحلیلگران در شوم هشدار هفته گذشته است.

در یک نظرسنجی اخیر از ناشران 16.1% ذکر چالش با “حسابهای پرداختنی” به عنوان بزرگترین مانع برای انجام کسب و کار به صورت عادی در یک زمان زمانی که نقدینگی است که سخت به آمده و در حال حاضر با عرضه سیستم عامل در حال انجام همه آنها می توانند به گران خود را به احزاب با چنین نگرانی.

تنگ تر موشکافی با خاطرات از بدهی های بد

SSPs در حال حاضر شده است مورد نقد و تقاضای خود را به سمت شرکای بیش از ترس است که زمان محدودیت های مالی خواهد شد خار یکی دیگر از مشخصات بالا DSP سقوط. در حال حاضر SSPs در حال رفتن یک گام بیشتر برای اطمینان از پرداخت به ناشران.

جف هرش CCO از PubMatic گفت: ناشران نگران تر از همیشه در مورد پرداخت و سلامت DSPs. به عنوان یک نتیجه این شرکت به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد شد تضمین پرداخت به ناشران سه روز در پیشبرد برای کاهش نگرانی های خود را.

“PubMatic رفت به این بیماری همه گیر بسیار قوی از ترازنامه و ما باید نگاه برای پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از ما ناشر همکاران که ممکن است دچار جریان نقدی مسائل از این رو ما تصمیم به پرداخت تمام جهانی ناشران سه روز زود در سراسر Q2” گفت: هیرش.

PubMatic نیز ارائه می دهد حفاظت از پرداخت برنامه است که اجازه می دهد تا ناشران هیچ کس خود را پی در پی مسئولیت توافق با شرکت در ازای یک هزینه ماهانه حدود 3 درصد است. بنابراین اگر یک DSP می رود سینه PubMatic هنوز پوشش پرداخت.

ناشران در حال حاضر رو به یک شیب در CPMs و پر نرخ به عنوان خرید-سمت گلابی پایین ad بودجه در طول بیماری همه گیر. که قطره ad صرف قرار داده است اضافه شده فشار تقاضا در سمت شرکت های با تکنولوژی مجبور به فروش سمت به بند دیگر Sizmek مانند رویداد که در آن ناشران در نهایت چپ پرداخت نشده است.

جایگزین راه حل های سرمایه گذاری

برنارد شهری, مدیر عامل شرکت Silverblade شرکای مالی راه حل یا “مقاطعه” شرکت گفت: این شرکت به طور عمده در خدمت ad-tech بخش زمانی که آن را راه اندازی در ماه اوت گذشته. اما بسیاری از ناشران را شروع کرده اند در آینده راه خود را در جستجو از نقدینگی از همان ابتدا همه گیر.

“ما در یک محیط که در آن پول حرکت در به طور متوسط 60 تا 90 روز پس از [بسیاری از] پول در حال حرکت از طریق سیستم قبل Covid-19 پول است. من فکر نمی کنم تاثیر کامل از بحران نقدینگی برخورد کرده است و در عین حال گفت:” برنارد شهری, مدیر عامل شرکت راه حل های مالی شرکت Silverblade همکاران.

در اوایل این ماه OpenX گفت: آن را گرفته بود بیمه در بسیاری از آن DSP شرکای پوشش 87 درصد از پیش بینی ما صرف برای سال 2020 است. اویلر هرمس, شرکت های بیمه در قرارداد با OpenX خواهد پرداخت 90% در یک ادعا در این رویداد به طور پیش فرض.

“ما مشاوره قوی به شما این است که تنها کار با بورس است که می تواند جبران شما از clawbacks با توجه به DSP به دلیل عدم پرداخت هزینه در غیر این صورت شما در معرض خطر از دست دادن خود را به دست آورده درآمد. به سادگی به دنبال بیشتر از نزدیک در یک DSP آمریکا است نه یک سیاست بیمه” Tish Whitcraft رئیس مشتری افسر در OpenX گفت: در یک ایمیل به مشتریان.

OpenX تا به حال به کاهش کارکنان و حقوق و دستمزد با توجه به تاثیر اقتصادی Covid-19 و سخنگوی تایید کرد که این شرکت هنوز هم نگه داشته و خود را بیمه سیاست با وجود هزینه های مرتبط با آن است.

فشار مالی از Covid-19 همه گیر نیز kickstarted روند عرضه مسیر بهینه سازی که باعث کاهش تعداد واسطه بین ناشر و تبلیغ است. SSPs در اصل با اضافه کردن یک خدمات مالی لایه در بالای فناوری خود را ارائه می تواند عمل به عنوان یک تفاوت قابل توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>