Spotify در کودکان و نوجوانان برنامه مستقل رول در بتا در انگلستان

Spotify شروع رسمی بتا اجرای آن مستقل Spotify در برنامه بچه ها در انگلستان روز شنبه با برنامه ای به رول آن را به همه حق بیمه Spotify در خانواده مشترکان در سراسر جهان است.

کوچکتر بتا-تست Spotify بچه ها لگد کردن در ایرلند در ماه اکتبر گذشته.

این برنامه در دسترس است از طریق iOS و آندروید برای Spotify در حق بیمه, خانواده, مشترکین در انگلستان رایگان از اتهام و Spotify گفت که پس از آن بخشی از حق بیمه, خانواده, هیچ آگهی وجود دارد.

همه مطالب در دسترس از طریق Spotify در کودکان و نوجوانان است که سرپرستی توسط ویراستاران با تمرکز بر حصول اطمینان از آن است که سن مناسب است.

پدر و مادر می توانید از دو گزینه در ثبت نام.

صوتی برای کودکان و نوجوانان شامل محتوا مانند singalongs, لالایی و موسیقی متن راستای جوانتر شنوندگان.

و صوتی برای بچه های بزرگتر را ارائه می دهد آهنگ ها و لیست های پخش از جمله برخی از آهنگ های محبوب که مناسب و مرتبط برای بچه های بزرگتر.

Spotify گفت: آن را ادامه خواهد داد به ساخت آن در مطالب ارائه شده برای هر دو گزینه اضافه کردن در یک نسخه “به عنوان ما تکامل تجربه برنامه ما خواهد شد نورد از والدین افزایش یافته تنظیمات و کنترل است که اجازه می دهد تا برای سفارشی سازی افزایش بیشتر تأکید ما تعهد به ایمنی و ساخت آن را به عنوان آسان که ممکن است برای پدر و مادر و بچه ها برای بهترین تجربه.”

این شرکت همچنین اشاره کرد که به ظاهر از Spotify در کودکان و نوجوانان متفاوت است که از اصلی Spotify نرم افزار اضافه کردن “آن را سرگرم کننده, آشنا, اهل تفریح و بازی ساده و سرشار از رنگ است. این رویکرد کلیدی در کاهش, ناوبری, طنین با کاربران تمام شناختی سطح و آن را به ارمغان می آورد حس لذت به Spotify در کودکان و نوجوانان تجربه می کنند.”

Spotify گفت: این تصمیم به رفتن بتا مسیر به دلیل انتشار یک برنامه مستقل به خصوص برای بچه ها بود و یک مسیر جدید برای این شرکت در نظر دارد به ادامه پالایش Spotify بچه ها تجربه در طول زمان ترکیب بهترین شیوه ها و آموخته های به عنوان به خوبی به عنوان ورودی از والدین و مراقبان و کارشناسان.

در سمت کاربر Spotify در کودکان و نوجوانان را قادر می سازد جوانتر شنوندگان را به گوش دادن به صوتی آنها می خواهم از طریق حساب های خود را و کشف سلیقه های خود را در یک محیط طراحی شده است که برای آنها و فیلتر کردن محتوای صریح و روشن.

آنها می توانند کشف موسیقی و داستان های انتخاب شده توسط کارشناسان و گوش دادن به لیست پخش ساخته شده به طور خاص برای گروه های سنی. کسانی که با دستگاه های iOS همچنین می توانید بازی های مورد علاقه خود را آهنگ های آفلاین.

Spotify گفت: لیست های پخش در دسترس به عنوان برنامه آغاز بکار در بتا عبارتند از: فعالیت های (زمان پخش, پارتی, زمان خواب و مشق شب) هنرمندان/گروه ژانرهای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد فصلی Spotify در اصل داستان و بازدید بالا.

“دایناسورها در عشق” نوشته شده توسط سه ساله Fenn روزنتال گنجانده شده است در Spotify در کودکان و نوجوانان’ لیست پخش به عنوان بتا آن لگد کردن و همچنین در سراسر جهان دایناسورها لیست پخش و ترانه سرا پدر تام روزنتال گفت: در انتشار “Spotify بچه ها یک ایده عالی است. موسیقی مهم است اما اغلب بچه ها فراموش شده در موسیقی جهان, بسیاری اعتقاد داشتند که قافیه کفایت خواهد کرد برای سال های اولیه خود را. بچه ها باز هستند و به همه چیز و سزاوار متنوع و جالب طیف وسیعی از موسیقی انتخاب شده به ویژه برای آنها. یک Spotify خدمات به آنها اختصاص داده شده است به موقع مهم و بسیار مفید است.”

دیگر هنرمندان جدید انتخاب شده به طور خاص برای خود رزونانس با جوانان در انگلستان عبارتند از Adele, گران, CBeebies, Craig David George Ezra, کالوین هریس, هی Duggee, Little Mix, McFly, josh russell-hobson, ادویه دختران و نگاهی که.

Spotify ارشد کسب و کار حق بیمه افسر الکس Norström گفت: در انتشار “Spotify متعهد به دادن میلیاردها طرفداران این فرصت را به لذت ببرید و با الهام از موسیقی و داستان و ما افتخار است که این تعهد در حال حاضر شامل نسل بعدی صوتی شنوندگان. ما هیجان زده به گسترش حق بیمه Spotify در خانواده تجربه با یک برنامه اختصاص داده شده فقط برای جوانترین طرفداران. Spotify در کودکان و نوجوانان است که شخصی جهان سرشار از صدا و شکل و رنگ آن جوان ما شنوندگان می توانید شروع یک عشق برای تمام عمر از موسیقی و داستان است.”

UK Safer Internet مدیر مرکز خواهد گاردنر افزود: “آن را درخشان به Spotify در حمایت برای ایجاد اینترنت امن و تشویق محل برای افراد جوان برای یادگیری پیدا کردن صدای خود را و کشف هویت خود است. برای بسیاری از موسیقی یک بخش ضروری از کشف خود تا به یک فضای امن برای کودکان برای آغاز این سفر بسیار خوش آمدید. Safer Internet Day است همه چیز در مورد حمایت از افراد جوان به استفاده از اینترنت برای همیشه و ما را تشویق فن آوری های جدید است که کمک به ما در رسیدن به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>