Spotify در گسترش خود در خدمت تبلیغ استودیو به 18 بازارهای سراسر جهان

بینش کلیدی:

  • پس از آگهی Studio عرضه در سال 2017, Spotify نزدیک به دو برابر آن کاربر پایه.
  • در حالی که به طور کلی جریان و پادکست استفاده می شوند Spotify دیده است 11% پرش در نرم افزار تلفن همراه نصب.

در چهارشنبه Spotify در خود خدمت تبلیغ استودیو یک ابزار است که اجازه می دهد تا تبلیغ از تمام اندازه ها به دلخواه audio ads برای پلت فرم خواهد آمد بتا و گسترش به 18 بازارهای سراسر جهان از جمله بسیاری از کشورها در اتحادیه اروپا است.

“پس از راه اندازی Ad استودیو در سال 2017, ما ارائه کسب و کار از تمام اندازه ها یک راه برای خرید و ایجاد غنی هدفمند صوتی, تبلیغات بر روی پلت فرم ما را در یک مبل بودجه پسند راه” درک Kuhl, Spotify سر از خود در خدمت تبلیغات در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما آمده ایم از ما موفق بتا دوره ما ادامه خواهد داد به تکامل ما ارائه با افزایش قابلیت ارائه یک ابزار منحصر به فرد است که اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به ما درگیر مخاطبان است.”

زمانی که خود در خدمت پلت فرم عرضه در سال 2017, Spotify به حال حدود 140 میلیون کاربر50 میلیون از آنها پرداخت مشترکین; فقط چند سال بعد این شرکت دارای 271 میلیون کاربر و 124 میلیون مشترکان پرداخت می شود. در سال 2019 میلادی به استودیو شروع به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد به هدف قرار دادن پادکست شنوندگان و همچنین کاربران با توجه به منافع مانند کمدی پخت و پز و فن آوری است.

در حال حاضر Spotify بردن تعداد محل گزینه های در دسترس برای geo-targeting از 2000 به 180,0000 در سطح جهان است. آن را نیز معرفی جدید تماس به عمل است که از آن تبلیغ می توانید یکی را انتخاب کنید از 13 گزینه هایی مانند “به اشتراک گذاری” و یا “فروشگاه در حال حاضر.”

آگهی استودیو قبلا فقط در دسترس در ایالات متحده, انگلستان, کانادا و استرالیا, اما در حال حاضر خواهد بود برای ارائه به زبان انگلیسی, تبلیغات در, آرژانتین, شیلی, کلمبیا, دانمارک, فنلاند, فرانسه, آلمان, ایرلند, ایتالیا, مالزی, مکزیک, هلند, نروژ, فیلیپین, سنگاپور, اسپانیا و تایوان است. اسپانیایی-زبان عرضه در دسترس خواهد بود در اسپانیا و مکزیک بعد از این سال این شرکت اعلام کرد.

در سال گذشته میلادی به استودیو دیده است 68 درصد افزایش ماهانه فعال تبلیغ و دو شماره از تبلیغات ایجاد شده بر روی پلت فرم با توجه به شرکت. یک سخنگوی نمی خواهد ارائه دقیق اعداد چگونه بسیاری از تبلیغ کنندگان در Spotify در اما گفت: اکثریت آگهی استودیو مشتریان کوچک و متوسط کسب و کار.

مارک های بزرگ و کوچک می توانید یک اسکریپت و Spotify را به نوبه خود در اطراف یک “به طور کامل تولید شده صوتی, آگهی, با موسیقی پس زمینه و صدای خارج از قاب” به صورت رایگان در عرض 48 ساعت. این شرکت می گوید یک سوم از خود در خدمت تبلیغ با استفاده از این ابزار.

“این است که به Spotify در چه متنی تبلیغات به گوگل گفت:” بری Lowenthal, مدیر عامل شرکت رسانه ای برنامه ریزی و خرید آژانس رسانه ای است.”من فکر می کنم این خواهد بود که یک کسب و کار برای آنها است.”

در حالی که Lowenthal شرکت نشان دهنده مارک های بزرگ مانند شرکت کارگیل روش Kaplan و پیشتاز گروه او صعودی در صوتی برای کسب و کارهای کوچک نیز هست و فکر می کند Spotify در ارائه یک راه مفید برای هر شرکت برای رسیدن به مخاطبان هدف

“این رفتن به باز کردن قدرت از Spotify در برای مادر و میآید و کسب و کارهای کوچک در راه است که آنها نتوانسته اند به شیر به آن و آنها در حال انجام آن را در مقیاس جهانی” او گفت:.

در حالی که اکثر سیستم عامل های آنلاین باید شاهد افزایش ترافیک در طول COVID-19 بحران معلوم نیست چه Spotify تحت تاثیر قرار شده است. یک سخنگوی شرکت نمی خواهد اظهار نظر در ترافیک و استفاده وجود دارد اما مخلوط شده اند سیگنال.

با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج Spotify شاهد افزایش از حدود 17.5 میلیون تلفن همراه محبوبیت در ماه فوریه به 19.4 میلیون دلار در ماه مارس 11 درصد افزایش در سطح جهان است.

اما تجزیه و تحلیل شرکت آلفا داده می گوید: “به طور کلی [موسیقی] جریان در آمریکا از 13 مارس تا آوریل 2 بودند پایین نزدیک به 9 درصد در مقایسه با گذشته سه هفته” و Podtract گزارش می دهد که ایالات متحده پادکست جریان پایین 10 ٪ از آغاز ماه مارس به احتمال زیاد با توجه به آمریکایی ها رفت و آمد به مراتب کمتر با توجه به اجتماعی فاصله سیاست.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>