تغذیه ورزشی سوخت UNLV ورزشکاران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

شیوه ای که با آن UNLV متخصص تغذیه نیکول Kiley سهام تخصص او به مدرسه دانشجو-ورزشکاران اتحادش را تغییر میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر تماس های تلفنی. بیشتر نهفته.

اما جوهر از نقش او تغییر نکرده یک بیت.

“همه ورزشکاران ما که اساسی آموزش و پرورش در مورد نحوه سوخت خود را به درستی برای ورزش,” او گفت:. “هدف من این است که همیشه من چگونه می توانم تجهیز ورزشکار با دانش و مهارت مجموعه نه تنها در حال حاضر موفق باشد اما در بلند مدت بعد از ورزش ؟ به عنوان یک انسان عادی بیش از حد.”

Kiley پدید آمده است به عنوان ارزشمند دندانه دار درون مدرسه, ورزشی, اداره, ارائه متنوع دستورالعمل های دقیق و متناسب با نیازهای 500 دانشجو-ورزشکاران در دانشگاه. 30 ساله کالیفرنیایی استخدام شد اخبار ورزشی, مدیر دزیره نی-فرانسوا مدت کوتاهی پس از ورود او در مارس 2017 و دگرگون شده از یک مشاور به صورت تمام وقت کارمند با 20 کارورزان کار تحت رهبری او.

“ما در حال کار با (ورزشکاران) در یک رویکرد چند وجهی است که ما در ادامه به بررسی و تنظیم” نی-فرانسوا گفت. “تغذیه شده با اولویت بالا از آنجایی که ما به اینجا رسیدیم.”

Kiley سابق مخلوط هنرمند رزمی با مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم تغذیه از Cal State ساحل طولانی — همراه با پیشرفته و مدارک در تغذیه ورزشی. او قبلا با کشتی گیران مخلوط هنرمندان رزمی و Cirque du Soleil نوازندگان قبل از اشتغال با UNLV و هم راستا فلسفی با نی-Francois که در مدرسه قبلی Virginia Tech همچنین با تاکید بر تغذیه ورزشی.

Kiley نقش گسترش یافته و نه به طور طبیعی در چند سال گذشته از “سوخت رسانی ورزشکاران در یک ایستگاه سوخت رسانی” و مشاوره به مقیاس کامل سفارشی سازی در رابطه با قدرت و تهویه مربیان و تیم پزشکان.

“قطعا وجود دارد ویژگی به آنچه ما انجام می دهیم اما ما باید برای خدمت به این ورزشکار به عنوان یک فرد کامل برای اولین بار,” او گفت:.

Kiley ادامه داد: مدیریت دانش به ورزشکاران سراسر همه گیر و حتی عملا الک را از طریق یخچال و فریزر خود را به عنوان وسیله ای برای ارائه بهترین مشاوره ممکن است.

UNLV مربی تیم فوتبال مارکوس ارریو همچنین معتقد است که در ارزش ذاتی تغذیه و گفت: Kiley شده است یک نقطه تماس برای بازیکنان خود را به عنوان آنها نگاه برای ایجاد عادات سالم در درون برنامه خود را در طول هرج و مرج از coronavirus.

“ما می توانید کنترل که حق کردن خفاش در راه های مختلف” آرویو گفت. “حق خوردن خواب راست و قرار دادن مسائل در بدن خود را که به (کاهش) برخی از این دستاوردهای واقعا مهم است. که سخت است. که یکی از بزرگ من مطمئن هستم که برای همه در کشور است.”

Kiley نگرد نقش خود را در این بخش با وجود چالش های همه گیر و معتقد است سرمایه گذاری خواهد پرداخت سود سهام.

حالت های ارتباطی تغییر کرده است. پیام نیست.

“آنچه ما با آنها بسیار دقیق است. این بسیار خوب است. آن را بسیار مترقی” Kiley گفت. “ما پیش از زمان ما برای اندازه مدرسه ما هستند. و من فکر می کنم که رفتن به تاثیر بسیار زیادی را در این سال است.”

کارکنان خبرنگار مارک اندرسون کمک به این گزارش. تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *