ورزش لیگ شد و در حال حاضر همه در Infinite. سپس Coronavirus آمار

بینش کلیدی:

“و در گارد … در rookie فصل … از موری دانشگاه … Ja Morant!”

ورزشی خود را کامل ممفیس گریزلیز getup, the NBA دوم به طور کلی پیش نویس انتخاب یورش برده و خود را به اتاق نشیمن swatted برخی از خیالی بالا سپاس به هم تیمی های خیالی و پریدند اطراف به انرژی خیالی جمعیت. موقت آدرس عمومی گوینده می ایستد درست کردن-دوربین روایت Morant اولین ویدئو Infinite.

Morant مانند بسیاری از ورزشکاران حرفه ای است که فقط از یک وضعیت بد. NBA فصل همراه با آن از هر ورزشی مهم لیگ این است که به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

با شغل خود را در نگه داشتن ورزشکاران با تکیه بر رسانه های اجتماعی برای ارتباط با طرفداران. در علاوه بر این به Morant, Infinite جدید کسانی که در این زمان از انزوای اجتماعی عبارتند از: لس آنجلس فرشتگان outfielder مایک ماهی قزل آلا, Philadelphia 76ers گارد ماتیس Thybulle و Chelsea F. C. هافبک مسیحی Pulisic پیوستن به یک لیست در حال رشد از ورزشکاران برجسته مانند LeBron James, تام بردی و بت اسمیت-شوستر که بر روی پلت فرم برای برخی از زمان در حال حاضر.

قبل از همه گیر بزرگ آمریکایی ورزش لیگ شروع پرورش حضور خود را در Infinite های نوظهور اجتماعی تصویری نرم افزار متعلق به شرکت چینی ByteDance. در حال حاضر بسیاری از کسانی که لیگ های, همراه با تیم ها و ورزشکاران در حال تغییر مسیر خود را به استراتژی های رسانه های اجتماعی و بازاندیشی Infinite در شیوع است که وعده به ارائه خود را به ورزش های خفته برای آینده قابل پیش بینی. به عنوان منتقد آماندا هس نوشت در نیویورک تایمز ، “دستور زبان بصری از Infinite توسعه داده شد توسط نوجوانان messing اطراف به تنهایی در دوران کودکی خود را, اتاق های خواب” به طوری که در طول coronavirus بحران پلت فرم احساس می کند “عجیب بدون تغییر.”

در طول این زمان فیزیکی جداسازی برای بازیکنان و طرفداران, ورزشکاران, شغل خود را رندر شده غیر ممکن است توسط نامرئی طاعون هستند بازیگری خیلی دوست دارم این نوجوانان, ریختن انرژی عصبی و در حال حاضر اتصال با طرفداران از امنیت خانه خود را. این لیگ در حال ایفای نقش در مرحله پدر و مادر نگه داشتن خود را در بخش های شلوغ در طول یک توضیح عجیب و غریب لحظه ای در زمان.

NBA فصل لغو شد پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس فقط دو روز پس از او تمسخر لیگ احتیاطی با لمس هر خبرنگار میکروفون و ضبط و در پایان یک کنفرانس مطبوعاتی. فقط چند روز پیش Gobert ضبط یک ویدیو اصرار طرفداران به شستن دست های خود و جلوگیری از تماس های غیر ضروری با دیگران است. “من آرزو می کنم من می گرفته ام این چیزی که به طور جدی تر و من امیدوارم که هر کس دیگری در حال رفتن به انجام این کار از آنجا که ما می توانید انجام دهید آن را با هم” Gobert گفت.

که بیش از حد شما می توانید در Infinite.

یک پلت فرم جدید برای ورزش

بدون ورزش از تلویزیون ورزشی, لیگ فقط مارک و ورزشکاران فقط اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی.

با وجود اتکا به خود واقعی ورزش برای برجسته و اخبار لیگ های نسبتا خوبی آماده مسئولیت رسیدگی به خود را در کادر stay-در-خانه ورزشکاران است. در مصاحبه با Adweek در هفته های قبل از وقوع تعطیل بسیاری از ایالات متحده مدیران در بسیاری از ورزش های اصلی لیگ با تاکید بر اهمیت دور شدن از نکات برجسته در رسانه های اجتماعی و تمرکز بر روی انسان-داستان علاقه.

“جنبه های انسانی داستان انسان هستند که همیشه انجام بهترین” گفت: Sean Dennison, رسانه های اجتماعی, مدیر NHL. “و Infinite واقعا خود را به خوبی آشنایی به آن است.” NHL است رفتن به فلسفه برای رسانه های اجتماعی داخلی شناخته شده به عنوان “انسان بیش از برجسته” علاقه, خنده دار, جالب و یا داستان heartwarming که طنین انداز با هر کس—حتی افرادی که نمی دیده بان و یا مراقبت در مورد هاکی. برخی از لیگ محبوب ترین TikToks شامل بازیکنان به pucks به طرفداران. در حالی که بیشتر برجسته-مطالب متمرکز که اغلب می شود صدها هزار نفر از نمایش ها جن مبادلات همواره با چنگک جمع کردن در میلیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de