Sports Illustrated Wades به تلویزیون و فیلم تولید

کلید بینش:

  • SI را برون سپاری صوتی و تصویری تولید به عنوان آن را می سازد یک پیشنهاد برای تلفن های موبایل.

در حالی که این ایده از رفتن به سینما برای تماشای آخرین فیلم های پرفروش است که هنوز هم یک دور کردن چشم انداز برای بسیاری از ما, ورزش نشان داده شده است که پیش رفتن با برنامه ریزی برای آغاز تولید طولانی به صورت تصویری و فیلم زیر یک همکاری جدید بین صاحب آن معتبر مارک های گروه (ABG) و 101 Studios, کالیفرنیا سرگرمی های مبتنی بر تولید.

Execs در نظر گرفتن سرمایه گذاری مشترک به نام Sports Illustrated Studios, یک راه حل برای برخی از نام تجاری مهم ترین روزنامه نگاری پوشا آن بیش از 65 سال سابقه به صفحه نمایش بزرگ و کوچک است.

اولین پروژه مشارکت خواهد بود docuseries نامیده می شود را پوشش می دهد در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از سی نمادین ترین مجله را پوشش می دهد و چگونه آنها ایجاد شد.

“با مقدار سیستم عامل های موجود برای مطالب امروز, زمان مناسب برای SI به گیاه آن پرچم” گفت: David گلاسر, مدیر عامل شرکت 101 Studios. “هیچ بهتر وجود دارد گنج و کتابخانه وجود دارد.”

رسانه های دیجیتال رسانه های خاص در حال حاضر دیده می شود این فرصت کسب و کار در معاشرت در هالیوود تولید استودیو. مغازه ها مانند BuzzFeed, معاون و پالایشگاه 29 (دو مورد آخر که در حال حاضر یکی از شرکت) را ساخته اند تلاش برای رسیدن به تولید فیلم بهره برداری با ارزش خود را IP و ارائه یک جریان درآمد جدید.

یکی دیگر از نمونه های اخیر 2018 رابرت ردفورد در فیلم پیرمرد و اسلحه که بر اساس 2003 نیویورکر مقاله. نیویورکر پدر و مادر, شرکت, Condé Nast یک شرکت تولید کننده فیلم است.

تحت همکاری جدید بین ABG و 101 سی استودیو استفاده می شود به منظور توسعه تولید و پخش صوتی در پروژه های طولانی به صورت فیلم و برنامه های تلویزیون مانند docuseries واقعیت تلویزیون و اسکریپت پادکست. دقیق شرایط مالی همکاری اعلام نشده است.

مدیران با اشاره به ESPN جدید مایکل جردن docuseries, آخرین رقصبه عنوان مدرک از مصرف کننده اشتها برای فرم مطالب ورزشی.

“ما همچنان به تمرکز بر روی واقعا مطالب خوب. که طول می کشد تا خوب روزنامه نگاری به انجام این کار است. بنابراین ما قصد داریم همچنان به تمرکز بر روی آن—و احتمالا لبریز آن کمی گفت:” جیمی سالتر, موسس, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ABG. “در همان زمان ما باید همچنان به تمرکز بر روی پلت فرم های دیجیتال و سرمایه گذاری در پلت فرم های دیجیتال به دلیل این که در آن مصرف کنندگان در حال جذب شدن برای مطالب خود را.”

مشارکت در آثار قبل از ABG به دست آورد Sports Illustrated از مردیت در مارس 2019 برای $110 میلیون. ABG است و پس از انتقال مدیریت این شرکت به Maven یک شرکت رسانه ای. که تحت رهبری اتاق خبر قرار گرفتند عظیم دور از اخراج ترک 9 درصد از کارکنان بدون شغل به عنوان مانور بود postured به عنوان یک راه برای pivot انتشار. هنگامی که یک مجله هفتگی, SI همچنان به انتشار یک نسخه چاپ ماهانه.

SI را newsroom دوباره قرار گرفتند دور دیگری از کاهش کارکنان به عنوان Covid-19 آمار رسانه ها, کسب و کار, گزارش تخمگذار کردن 6% از تیم تحریریه. همه در حالی که تنش بین مالکیت و کارکنان بر مدیریت استراتژی دارای حباب به سطح.

در این همکاری جدید SI newsroom کار با استودیو برای توسعه داستان های خود را به پروژه های ویدئویی با 101 Studios نظارت بر تولید و توزیع و بازاریابی است. دقیق کانال های توزیع برای این پروژه اعلام نشده است.

“این به ما می دهد یکی دیگر از خروجی به داستان که سی همواره شناخته شده است برای گفتن اما این یک راه برای گفتن این داستان به مخاطبان جدید و سیستم عامل جدید” گفت: Stephen Cannella, co-سردبیر ورزشی نشان داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>