روح به نیاز مسافران به پوشیدن صورت پوشش

روح هواپیمایی آخرین حامل به نیاز مسافران به پوشیدن صورت پوشش روی آن پرواز.

روح, McCarran International Airport دوم-شلوغ ترین حامل یکشنبه اعلام کرد که آن را شروع ماسک مورد نیاز ممکن است 11.

جدید اندازه گیری ایمنی نیاز به یک ماسک مناسب و یا در صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان ساخته شد برای هماهنگی بهتر با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه برای پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

روح نیز نیاز به همه مشتری رو اعضای تیم به سایش پوشش صورت.

روح حرکت می کند به شرح زیر شبیه اطلاعیه از خطوط هوایی American Airlines و دیگران در نیاز مسافران به پوشیدن چهره و پوشش.

روح هشدار مشتریان جدید نیاز از طریق آن ایمیل تماس مراکز وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی. انتظار می رود که مهمانان خود را به چهره خود را پوشانده اند و مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن آنها هر دو در فرودگاه و در طول پرواز.

کودکانی که قادر به حفظ پوشش چهره از این شرط معاف هستند.

“سیاست موقت است و به روز رسانی خواهد شد به عنوان صادر وضعیت تکامل می یابد” انتشار اخبار اعلام کرد.

ماسک مورد نیاز است آخرین ایمنی گام روح را گرفته در میان coronavirus همه گیر پس از استفاده از HEPA و فیلتر تصفیه هوا سیستم های که ضبط 99.97 درصد ذرات هوابرد و فیلتر هوا برای آلاینده های هر سه دقیقه.

افزایش روش های تمیز کردن اجرا شده عبارتند از: استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده در بالا لمس مناطق مانند دستگیره صندلی سگک کمربند سینی جداول و بازوی استوار و اضافی و تمیز کردن بین پرواز.

علاوه بر این روح ترک وسط صندلی باز زمانی که ممکن است با برداشتن صندلی عقب منوها برای کاهش رایج لمس نقاط و تغییر اسنک و نوشیدنی خدمات به درخواست تنها.

در فرودگاه روح نیز افزایش اقدامات ایمنی در چک در شمارنده. این اجرای جدید مبتنی بر فن آوری راه حل های مانند خودکار آن خود کیسه رها کردن آن رونمایی شد در لاس وگاس در سال گذشته و با استفاده از آن موجود خود کیسه-tagging برای تماس با ما چک کنید و سریعتر سفر از طریق فرودگاه.

شرکت هواپیمایی نیز با قرار دادن فاصله نقطه در صف برای تشویق اجتماعی فاصله بین مسافران و نصب و پاک کردن سپر در شمارنده.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>