جلسه ویژه با هدف پلیس از انتخابات و اخراج اصلاحات

کارسون شهرستان — نوادا قانونگذاران آمار زمین در حال اجرا جمعه با افتتاح مجلس دوم جلسه ویژه تابستان به سرعت در حال حرکت در اقدامات برای تغییر معدن مالیات و ارائه به صورت همه گیر رانده پست الکترونیکی-در رای گیری در ماه نوامبر.

قانونگذاران نیز در زمان اقدامات است که می ماند دادگاه اخراج رسیدگی در حمایت از روش های جایگزین حل و فصل مستأجر اختلافات. همچنین معرفی پنج شنبه: یک پلیس اصلاحات لایحه که شامل ممنوعیت chokeholds.

در میان تماس های پلیس اصلاحات در پی قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت نوادا, قانونگذاران در روز جمعه پرده برداری از اولین لایحه از جلسه ویژه برای رسیدگی به پلیس انجام شده است.

این قانون را ممنوع و پلیس با استفاده از chokeholds و یا هر گونه مانور محدود است که جریان خون به مغز یک فرد اجازه می دهد تا مردم را به نگه داشتن تلفن همراه خود و ادامه ضبط تعامل خود را با پلیس و همچنین نیاز به افسران پلیس را به مداخله اگر آنها را به نیروی بیش از حد استفاده می شود توسط یک شخص افسر. که “وظیفه مداخله” است که در حال حاضر مورد نیاز سیاست برای بسیاری از نوادا بزرگ ادارات پلیس.

Chokehold ممنوعیت امر به ظاهر شامل بحث های جانبی عروق گردن داری که تحت بررسی دقیق در لاس وگاس بعد از Tashii قهوه ای کشته شد در سال 2017 پس از لاس وگاس افسر پلیس او را در یک شبیه نگه دارید برای بیش از یک دقیقه است. پلیس به تازگی به تصویب $2.2 میلیون دلار برای حل و فصل براون ،

نمایندگان مجلس نیز انتظار می رود را به یک لایحه که خنثیسازی بسیاری از حمایت های که در مجلس تصویب شده برای افسران پلیس در سال 2019 جلسه با سنا لایحه 242 هر چند که لایحه هنوز منتشر نشده است.

هالی Welborn, سیاست, مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نوادا گفت: ممنوعیت chokeholds خواهد بود “یک پیروزی بزرگ و یک گام بزرگ به جلو در دولت ما.”

اما Welborn گفت: این لایحه می تواند بیشتر از لحاظ پاسخگویی و اشاره کرد که آن را حمل می کند هر گونه مجازات اگر افسران اصلا رعایت الزامات.

سرهنگ خواهد Huddler رئیس پلیس لاس وگاس مدیران و سرپرستان انجمن سوال که چرا نمایندگان مجلس در نوادا در حال هل دادن برای این تغییرات بر اساس آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس اشاره کرد که مترو تحت یک بررسی گسترده در بخش پلیس الگوها و شیوه توسط وزارت دادگستری ایالات متحده کمتر از یک دهه پیش.

که رویکرد ستایش به عنوان یک مدل ملی برای بهتر اجرای قانون توسط یکی از شرکت های برتر کشور پلیس پاسخگویی کارشناسان.

“آیا کسی وجود دارد که در شهرستان کرسن سیتی که معتقد است که مترو را باور نمی کند که سیاه و سفید زندگی مهم است؟” Huddler گفت. “البته آنها انجام دهد. بدون شک سیاه زندگی مهم است. به این باور است که ما نمی فکر می کنم آنها مضحک است.”

Huddler گفت که او امیدوار است که قانونگذاران را آهسته کردن زمان را به صحبت با اجرای قانون اعضا و استفاده از داده های تجربی برای تصمیم گیری خود را.

به طور خاص او گفت: او مسائل را با سبد بان. او گفت: مترو تغییر سیاست خود را به اجازه می دهد عروق گردن محدودیت مورد استفاده قرار گیرد تنها در نیروی مرگبار شرایط. Huddler گفت: “دولت باید به دنبال کت و شلوار و توقف وجود دارد.”

ناظران اتحادیه تا به حال یک کنفرانس تلفنی با مجمع سخنران Jason Frierson D-لاس وگاس Huddler گفت و اشاره کرد که دادستان کل هارون فورد که قبلا فرستاده شده از یک لیست از 73 سیاست ایده هایی برای پلیس اصلاحات متاثر بود در مکالمات به نگرانی.

اما Huddler گفت که تلاش برای صحبت با رهبر اکثریت سنا نیکول Cannizzaro D-لاس وگاس که در اصل حمایت SB242 در سال 2019 نشده است و پربار و که او بازگشته است هر گونه تماس.

کاهش اخراج

سنا در زمان بیل 1 که اجازه می دهد دادگاه به ماندن اخراج مقالات تا 30 روز به نفع جایگزین حل اختلاف بین موجر و مستاجر. این حرکت در می آید که نگرانی دولت دادگاه می تواند تحت الشعاع اخراج از موارد زمانی که یک مهلت قانونی برای اخراج منقضی سپتامبر. 1.

دولت خزانه دار دفتر پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از 135,000 مستاجر هستند در خطر اخراج است. این حزبی Guinn مرکز قرار می دهد برآورد به عنوان بالا به عنوان 142,000 مستاجرین و یا به عنوان بسیاری از 327,000 Nevadans.

“من فکر می کنم مشکل اخراج رو به این دولت ارائه enormous سختی برای صاحبخانه و همچنین مستاجران خود را, و این یک گام است که ما امیدواریم دادگاه سیستم می توانید شروع به تلاش برای کاهش این مشکلات” دولت به دیوان عدالت جیمز هاردستی گفت: نمایندگان مجلس در ارائه این لایحه است. “وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی است که می تواند از میانجیگری. و بنابراین من فکر می کنم که آنچه در اینجا مهم است این است که انعطاف پذیری از یک طرف سیستم است که اجازه می دهد تا طرفین به آدرس جایگزین و در نظر گرفتن آنچه که بهترین است برای آنها را در وضعیت خود.”

مورد گذشت از کمیته و در انتظار یک رای وجود دارد.

جنجال بر سر انتخابات

بعد از آن در بعد از ظهر مجلس در زمان مونتاژ بیل 4 یک اتوبوس اندازه گیری تغییر روال انتخابات در طول دوره از وضعیت اضطراری اعلام کرد در نوادا از جمله به عنوان یک جریان که اعلام شد در ماه مارس در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر. آن اعمال را برای انتخابات ماه نوامبر. پس از بیش از پنج ساعت از شهادت و بحث مجمع تایید اندازه گیری در خط یک حزب رای 29-12.

های مختلف آن مقررات در راستای داشتن دولت انجام بیشتر ایمیل-تنها انتخابات است. آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن بدون لحاظ جسمی رفتن به یک مکان سنجی; ایجاد انعطاف بیشتری روش برای پذیرش پست الکترونیکی-در برگه های رای از جمله مجموعه و یا “برداشت” از رای گیری برای رها کردن و ایجاد تغییرات برای کمک به مقامات انتخابات tabulate رای دادن.

همچنین این امر تخصیص 3 میلیون دلار در فدرال همه گیر کمک به پرداخت هزینه برای پست الکترونیکی-در رای گیری برای این سال حکایت دارد.

این اقدام در تناقض با وزیر امور خارجه باربارا Cegavske طرح به انجام منظم انتخابات در ماه نوامبر.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] دنبال @ColtonLochhead در توییتر. تماس با دفتر سرمایه خبرنگار لایحه Dentzer در [email protected] Follow @DentzerNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *