جنوب غربی بادها بالا بردن خطر آتش سوزی در سراسر بسیاری از نوادا

دره لاس وگاس و بسیاری از نوادا را قوی وزش شرایط است که افزایش احتمالی آتش سوزی خطرات.

یک پرچم قرمز هشدار موثر است از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه برای همه کلارک و لینکلن شهرستانهای جنوبی نای شهرستان و بخش های زیادی از شمال غربی آریزونا می گوید: خدمات ملی آب و هوا.

جنوب غرب, وزش باد از افزایش 20-25 mph با gusts 30-40 mph و کم رطوبت از 5 تا 15 درصد می تواند باعث آتش سوزی به سرعت گسترش در شرایط خشک است. ساکنان باید توجه همه آتش محدودیت.

“آن را خشک و در حال حاضر در جنوب غربی بادها در حال چیدن تا” هواشناس اشلی نیکرسون گفت. “ما در حال تشویق مردم به امن است.”

امکان حملات رعد و برق بود که در روز یکشنبه پرچم قرمز هشدار دهنده به نظر نمی رسد به یک خطر در روز دوشنبه.

شرایط باد می وزد به شمال

به شمال “نزدیک اختلال آب و هوا خواهد آورد بادهای توفانی پیش از یک جبهه سرد به مقدار نوادا در طول روز در روز دوشنبه” آب و خدمات اظهار داشت: در خاص آب و هوا بیانیه. “بسیار خشک توده هوا در محل در سراسر منطقه خواهد شد ترکیب با توفانی بادها اجازه می دهد برای بالا آتش و آب و هوا شرایط برای توسعه دوشنبه.

“در طول روز رطوبت نسبی در بسیاری از دره ها در سراسر غرب و مرکزی و جنوب نوادا خواهد بود طیف وسیعی از 7 تا 15 درصد است. Gusts باد از 20-30 مایل در ساعت از سمت جنوب غربی انتظار می رود با بالاتر gusts در سراسر شهرستان هومبولت و جنوب White Pine County است. توفانی باد انتظار می رود دوباره شنبه از غرب و جنوب غرب به عنوان یک جبهه سرد حرکت می کند از طریق دولت است.”

دوشنبه هوا برای Las Vegas است که در نزدیکی 93 با southerly بادها از 13 تا 20 مایل در ساعت و تندبادها به 28 مایل در ساعت. یک شبه کم خواهد شد و در حدود 67. بالا در یکشنبه بود 99 درجه است.

سهشنبه آفتابی خواهد شد با نزدیک 85 اندکی پایین تر از حد نرمال است. بادها باقی خواهد ماند و تقریبا به عنوان قوی.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] یا 702-863-4285. Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im