جنوب نوادا آب اقتدار درخواست تجدید نظر از خط لوله رد رد

CARSON CITY — جنوب نوادا آب خودگردان با طرح بحث برانگیز شرق نوادا پروژه خط لوله آمده اند تا خشک یک بار دیگر.

یک قاضی روز سه شنبه تایید کرد یک سال 2018 حاکم از دولت سابق مهندس که مسدود آب خودگردان قصد دارد به پمپ میلیاردها گالن آب های زیرزمینی از چهار روستایی دره در کاج سفید و لینکلن شهرستانهای استان است.

در تصمیم ارشد قاضی دادگاه منطقه رابرت استس نیز یک گام به پیش رفت و لغو مسن احکام از دولت مهندس که قبلا اعطا سازمان آب مناسب برای پمپ کردن آب از بهار, غار دریاچه خشک و Delamar دره.

مهندس تصمیم به جایزه کسانی که حقوق آب در بهار دره در تضاد با دولت آب قانون “در تضاد با دولت مهندس طولانی برگزار قوانین آب تخصیص بودجه و خودسرانه و هوس باز” استس نوشت.

حکم تکرار یک ساخته شده توسط استس در سال 2013 در دوران قبل از یک چالش قانونی به خط لوله. اما به جای ابطال قبل از آب اجازه استس در آن زمان به دستور دولت مهندس به دوباره حساب و کاهش آب سهمیه از آن دره.

جنوب نوادا مقامات را تحت فشار قرار دادند برای برنامه به لوله آب 300 مایل از مناطق روستایی به لاس وگاس نوادا از سال 1989 است. این سازمان می گوید: این خط لوله با برچسب قیمت حدود 15 میلیارد دلار خواهد تامین آب برای برخی از 170,000 خانه های جدید است.

در سال 2010 دادگاه عالی ایالت زده قبلی احکام است که به سازمان آب تقریبا 79,000 هکتار-فوت یک سال از همان چهار دره. که در حکم دادگاه عالی کارگردانی شده دولت مهندس به نگه جدید جلسات در سازمان آب های زیرزمینی برنامه های کاربردی که اتفاق افتاده در سال 2011.

دولت مهندس دوباره تایید سازمان برنامه. اما پس از یکی دیگر از درخواست تجدید نظر استس دستور دولت مهندس به حساب یا نه وجود دارد به اندازه کافی آب موجود در شرق دره’ آب های زیرزمینی حوضه برای مطابقت با پیشنهاد تامین خواسته که در نهایت منجر به دولت مهندس اکراه رد پیشنهاد سال گذشته است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net