جنوب نوادا کسب و کار کوچک صاحبان مبارزه برای بقا

اینها ترسناک زمان برای استفان مینارد تارا گیلبرت و هشت پاره وقت کارکنان در آفتاب & Tailwinds کافه در شمال لاس وگاس.

مینارد و گیلبرت باز کافه در شمال فرودگاه لاس وگاس در ماه ژوئن سال 2016. شرکای کسب و کار بودند تحقق موفقیت قابل توجهی به بیش از 70 وعده غذا در روز به خلبانان مشتریان به طور منظم و کارکنان فرودگاه تا COVID-19 همه گیر آمار در ماه مارس است.

در حال حاضر آنها در حال مبارزه برای بقای کسب و کار درآمد nosedived به صفر رسید.

“ما تا به حال فقط به جلو و سوار این را” مینارد اضافه کرد: “این یک ضربه سخت.”

“من شکست” مینارد گفت. “این قطعا تهدید کسب و کار ما.”

خودداری کنند این است که مکرر در رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک در سراسر دره لاس وگاس به عنوان نقره دولت همچنان به اجرای یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. مدارس و قمار بسته شده, تجمع بیش از 10 نفر هستند ممنوع است و دولت بیکاری رتبه باید دارای عقاید یک شخص 250,000 ادعا پردازش شده توسط دولت است. رستوران گفت: در این هفته آنها و کارکنان خود را به رنج می برند به طور قابل توجهی به دلیل از دست دادن درآمد باعث اخراج furloughs یا کاهش ساعت برای کارکنان که زندگی چک چک حتی قبل از COVID-19 بحران است.

“همه کارکنان من به غیر از سه نفر از آنها هنوز هم به برخی از درجه” گفت: مایکل وایس که شرکت صاحب ویس رستوران اغذیه فروشی نانوایی در شمال دره سبز پارک وی در هندرسون با همسرش, Aysegul.

“بسیاری از کارکنان آشپزخانه در حال کار حدود نیم ساعت آنها به طور معمول انجام, دختران در دلی همان چیزی که” او گفت:. “ما در واقع bussers انجام برخی از کار های دیگر در حال حاضر. ما در حال انجام برخی از کار تعمیر و نقاشی آمیخته است.”

درآمد 35 درصد خاموش

این ویس خانواده کسب و کار پررونق بود قبل از خاموش کردن با مشتریان در droves برای نان فطیر توپ سوپ خرد شده و جگر و گوشت گاو corned pastrami پستان. درآمد پایین 65 درصد پس از خاموش شدن و کسب و کار است که در حال حاضر متکی به شدت در takeout و منظقه کسب و کار. کارگران در حال آماده سازی یک سوم تا نیمی از مواد غذایی به همان اندازه به عنوان قبل از.

“ما در حال رفتن به مبارزه از طریق این ماه” وایس گفت. “فراتر از این ماه اگر ما نمی واجد شرایط است که بسته محرک آنها در حال صحبت کردن در مورد کسب و کار کوچک, من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در ماه مه. من نمی توانم به شما پاسخ صادقانه.”

درآمد پایین متناوب 90 درصد در Griddlecakes رستوران در قلعه آپاچی جاده در شمال غرب لاس وگاس پس از خاموش کردن سفارش. مانند دیگر صاحبان Griddlecakes صاحب حامد امامزاده گفت که او در حال انجام است همه چیز ممکن است برای حفاظت از کارکنان خود را.

“ما یک خانواده کسب و کار ما درمان کارکنان ما به چنین” گفت: امامزاده که متولد و بزرگ شده لاس وگاس آورده و در خانواده کسب و کار رستوران.

“ما تا به حال برای کوتاه کردن ساعت خود را یک بیت است و ما باید به نوع چرخش کارکنان با یک نفر جلو و یک نفر در بازگشت به مطمئن شوید که همه درآمد زمانی که آنها می توانند” امامزاده گفت.

مینارد و گیلبرت — همراه با ویس — در حال برنامه ریزی برای درخواست کمک از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) که ارائه خواهد شد مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که واجد شرایط. صاحبان رستوران گفت: آنها هنوز در حال یادگیری خاص چگونه به حتی اعمال می شود. مینارد بود خوشحال به یاد بگیرند که وام بخشایش اگر رستوران مطابق با نیازهای خاص مانند استفاده از پول برای حفظ کارکنان است.

“ما تا به حال برخی واقعا بزرگ کارکنان است که ما تا به حال برای یک مدت طولانی زمان” گیلبرت گفت. “خدا را شکر که آنها در حال انتظار برای ما به عقب بر گردیم در کسب و کار است.”

رستوران به تنهایی نیست وقتی که می آید به تحمل بدبختی است ، Cheryl راس صاحب#1 Document Services, LLC که انجام خدمات دفتر اسناد رسمی مالیاتی و خدمات حسابداری و مجازی ارائه می دهد صندوق های پستی به جنوب نوادا رستوران. او گفت که او تا به یک تیم شش تلفن همراه محضر (notaries) اما هیچ کدام مشغول به کار هستند به دلیل اقامت در خانه سفارش در نوادا است.

محضر (Notaries) در مستند’

“ما همه در مستند” راس گفت. “در ضمن من notaries همه انتخاب به خود قرنطینه به دلیل آن است که بهتر است به امن تر از متاسفم.”

“دفتر اسناد رسمی کسب و کار مرده است — آن تعطیل است و در حال حاضر به طور کامل” راس گفت.

او گفت: او درخواست کمک مالی از طریق مراقبت عمل می کنند.

“برنامه ای که من در بر داشت که من حاضر آن را بسیار آسان” راس گفت.

او گفت که او دیده اندک سربازان ارتش در تقاضا برای خدمات مالیاتی. تقاضا برای صندوق پستی خود را به خدمات مورد همان باقی مانده است.

کریس Larotonda بازنشسته است, North Las Vegas, افسر که شروع به چه چیزی تبدیل شده است بسیار موفق کسب و کار عکاسی با همسرش, Debra. عکس های Larotonda دیده است سنگین تقاضا برای چندین سال در حال حاضر به خصوص برای عکاسی عروسی و تولید تصاویر پرتره.

سپس COVID-19 همه گیر رسید.

“ما به طور کامل تعطیل,” کریس Larotonda گفت. “ما هیچ کسب و کار بیشتر. این عروسی که ما برنامه ریزی شده اند و یا نقل مکان کرد و در این تاریخ لغو شده و یا نقل مکان کرد و آنها را به نقطه جایی که آنها لازم نیست که یک تاریخ است.”

کریس Larotonda گفت: واقعا وجود دارد نه بسیاری از کسب و کار می تواند انجام دهد به غیر از “آب و طوفان است.”

“در حال حاضر ما در حال هل دادن کسب و کار ما نسبت به فروش اینترنتی از عکس های ما گرفته شده از نقاط مختلف جهان هنر شما می توانید بر روی دیوار و….” او گفت:. “کاملا رک و پوست کنده وجود ندارد هر کسب و کار به حال تا آنجا که به نقاشی. تمام سالن های عروسی بسته هستند. اگر آن را در زمان دو ماه می توانید در اینجا آن است که احتمالا رفتن به یک زن و شوهر از ماه رسیدن به طرف دیگر.”

مینارد گفت: تا پایان shutdown نمی تواند به زودی به اندازه کافی. او نه انتقادی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را سفارش کرد و گفت او قدردانی فرماندار به دنبال سلامت دولت و شهروندان است.

“من می خواهم او را به می دانم که ما در کنار او” مینارد گفت. “ما می خواهیم این ویروس به دور و ما می خواهیم برای بازگشت باز است. در واقع من فکر می کنم این بهترین چیزی که با توجه به آنچه در جریان است.”

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>