کارولینای جنوبی دولت باید برای تیم NFL

زمانی که پیش نویس NFL آغاز می شود هفته آینده بیشتر از اوایل میدارد باید در یک زمان کالج فوتبال برنامه.

مدارس مانند آلاباما, Ohio State, Clemson و نایب قهرمان ملی LSU خواهد شد که چند بازیکن انتخاب شده در اوایل دور که حس می کند با توجه به استعداد و موفقیت سازگار است که تعریف آن برنامه ها.

اما دور در یک شهر کوچک در ایالت کارولینای جنوبی یکی دیگر از برنامه با یک مقدار کمتر قابل مشاهده مشخصات است که در تولید بیش از سهم خود را از draftable چشم انداز به خصوص در طول 10 سال گذشته است.

خارجه کارولینای جنوبی, یک تاریخی سیاه و سفید دانشگاه و عضو اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس متشکل از HBCUs دارای یک ثبت نام از حدود 3000 دانش آموزان در Orangeburg, کارولینای جنوبی — که در حدود 40 کیلومتری جنوب شرقی کلمبیا. از سال 2010 این برنامه ارسال کرده است شش بازیکن NFL از جمله کلت ستاره linebacker داریوش لئونارد.

زمانی که ایندیاناپولیس انتخاب لئونارد در شماره 36 به طور کلی در دور دوم در سال 2018 آنها ساخته شده او S. C. دولت بالاترین انتخاب بازیکن پس از هوستون Oilers انتخاب دفاعی lineman آنتونی طبخ در اوایل دور دوم در سال 1995.

در سال 2010 49ers شروع روند انتخاب S. C. دولت بازیکنان با در نظر گرفتن دفاعی بازگشت فیلیپ آدامز در دور هفتم — اول Bulldogs بازیکن از سال 2000 به شنیدن نام خود را به نام. آدامز به حال جامد حرفه ای برای هفتمین دور انتخاب صرف زمان با شش تیم و ساخت 11 شروع می شود در طول پنج سال فعالیت حرفه ای.

S. C. دولت offensive lineman جانی Zephyr بود هفتم-انتخاب دور از Detroit Lions 2011 اما هرگز به نظر می رسد به طور منظم در یک فصل بازی. دفاعی بازگشت کریستین تامپسون بود دور چهارم انتخاب از اظهارات در سال 2012 بود و در فهرستی برای این تیم Super Bowl XLVII پیروزی.

دفاعی lineman Javon Hargrave بود و دور سوم انتخاب استیلرز در سال 2016 شد و سازگار استارت برای چهار فصل قبل از امضای قرارداد به عنوان یک عامل رایگان با عقاب این offseason.همان سال قوچ پیش نویس Temarrick همینگوی در دور ششم — مارک اولین بار از سال 1997 که دو S. C. دولت بازیکنان گرفته شد در همان پیش نویس است. مانع آسیب نگرانی همینگوی به نظر می رسد در 13 بازی اما ساخته شده است دریافت.

لئونارد از سوی دیگر است موفق ترین S. C. دولت میدارد نه تنها به دلیل پیش نویس خود را و موقعیت بلکه به خاطر ستارگان rookie نجومی در سال 2018 است که او را به دست آورده AP دفاعی تازه کار جایزه سال.

“برای ما نشان می دهد که S. C. دولت می تواند تولید یک رای بازیکن” لئونارد کالج مربی دوستان Pough گفت: پست و پیک در اواخر سال گذشته پس از لئونارد بود به نام طرفدار کاسه برای اولین بار. “و برای داریوش, آن را فقط نشان می دهد که چگونه او سخت کار می کند.”

با وجود برنده شدن بازگشت به عقب MEAC دفاعی بازیکن سال جایزه در سال 2016 و 2017, ارسال 8½ کیسه به عنوان یک ارشد لئونارد تا به حال به خودش ثابت کند به NFL پیشاهنگی در ارشد کاسه. او تحت تاثیر قرار گرفته در طول این شیوه در طول هفته و سپس چراغ همه بازیکنان با 14 تکل در بازی به ترک ماندنی در استعداد ارزیاب.

بازیکنان کوچکتر از مدارس اغلب مجبور به رفتن به کالج all-star game مسیر برای نشان دادن آنچه که آنها می توانند برابر بهتر از رقابت است. Hargrave با استفاده از یک عملکرد جامد در شرق و غرب حرم مطهر بازی برای بالا بردن خود را پیش نویس سهام.

در این سال offensive lineman آلکس تیلور در تلاش است تا به دنبال کسانی که قدم به قدم. بینی به عنوان یک اواسط تا اواخر گرد انتخاب کنید و پس از انتقال از آپالاچی دولت به S. C. دولت در ابتدا بازی بسکتبال, تیلور بازگشت به فوتبال و بازی مناسب برای مقابله با دو سال گذشته است. او به دست آورده تیم اول همه MEAC افتخارات به عنوان یک ارشد.

در ارشد کاسه در ژانویه تیلور گفت: al.com او می خواست به تقلید از لئونارد مسیر NFL.

“دیدن آنچه (لئونارد) آیا من می دانم که ممکن بود به آن را انجام دهد اگر من در اینجا و سینه من دم و سخت کار هر روز” تیلور گفت.

تیلور به احتمال زیاد تنها بازیکن از S. C. دولت پیش نویس در سال 2020 است اما یک بازیکن دیگر که ممکن است او را در لیگ — حداقل در offseason فهرست. گیرنده گسترده DeMontrez Burroughs است که بالقوه است. ذکر شده در 6-پا-2 و 218 پوند Burroughs گرفتار 46 عبور برای 938 متری و 13 touchdowns به عنوان یک مقام ارشد در سال 2019.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>