South by Southwest لغو شده است با قریب به اتفاق نگرانی بیش از Coronavirus

بینش کلیدی

  • رویداد به طور معمول به تساوی بیش از 400 ، 000 شرکت کنندگان
  • 2019 حوادث اضافه شده $350M به آستین اقتصاد

South by Southwest سالانه مجموعهای از تعاملی فناوری و جشنواره های موسیقی در حال وقوع بیش از 10 روز در Austin, تگزاس, لغو شده است, به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

اعلام دیر جمعه آمد و دو روز پس از مقامات اصرار داشت که لغو این رویداد را بهبود ایمنی Austin ساکنان. از آن پس عمده شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در حمایت از این رویداد است. این اولین بار است که در 34 سال نشان می دهد نمی خواهد بروید. 2019 حضور در صدر 417,400 در تمام حوادث است.

آن را “محلی فاجعه” Austin شهردار استیو آدلر گفت: در یک کنفرانس خبری امروز گفت که برای صدور یک فرمان است که به طور موثر لغو South by Southwest برای این سال است.”

“این به ما کمک خواهد کرد برای کاهش گسترش بیماری” گفت: Austin بهداشت عمومی مدیر استفانی هیدن.

توییتر یکی از اولین علامت های تجاری به اعلام هفته گذشته که آن را نمی خواهد حضور ممنوعیت غیر انتقادی کارمند سفر. Facebook, Amazon Studios, Starz, Infinite, Netflix, وارنر, رسانه های اینتل و بسیاری دیگر در میان شرکت هایی که در حال حاضر در خارج از شهر Austin اعلام.

پس از آن بود که اولین گزارش سازمان بهداشت جهانی در ماه دسامبر جدید کروناویروس گسترش یافته است به 90 کشور جهان است. نزدیک به 100,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان و از 3400 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری است که باعث می شود.

SXSW آخرین در یک لیست طولانی از مشخصات بالا رویدادهای لغو و یا تعویق در نور از این بیماری همه گیر از جمله Facebook را F8, کنفرانس, کنگره جهانی موبایل و برخورد.

هزینه این مراسم را لغو و به اقتصاد محلی خواهد بود قابل توجه

SXSW اضافه شده $355.9 میلیون به شهر خط پایین در سال 2019 از حضور حامیان و مصرف کنندگان است. اقتصادی ضربه را به گسترش رستوران ها و کافه ها, رویداد, سالن رانندگان تاکسی pedicabbers و Airbnb میزبان بسیاری از آنها را به از دست دادن درآمد افزایش آنها تکیه می کنند در تمام طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de