ترش Milken

“اما… از آن به دست می آمد به او گفت که او تا به حال شده است بیشتر گناه از گناه; و اما برای حسادت از کارآموزان در بورس جهانی او انجام داده اند بسیار چیزهای شگفت انگیز.”

کسانی که کلمات اعزام بزرگ کج سرمایه آگوستوس Melmotte که ظهور و سقوط است تمرکز ترجمه شده است 1874 رمان راه ما زندگی می کنند در حال حاضر. همان است که گفت: در مورد بزرگترین واقعی زندگی کج سرمایه از خود ما بعد مایکل Milken: که او درخشان مبتکر انجام شده در توسط حسادت کمتر فنا و پول است. ترین هیستریک (در هر دو حواس) در واکنش به Milken را گناه آمد از ایوانز و نواک: “خود را تسلیم نشان می دهد که در آن قضایی رسیدگی به افراد ایالات متحده در حال اجرا است مقابله با این روند در سراسر جهان به سوی آزادی است.”

در عین حال یکی از Milken را سرسخت ترین مدافعان در گذشته روزنامه نجیب زاده رالف Ingersoll دوم تبدیل شده عجیب سکوت. زمانی که Milken مجرم شناخته شد در سال گذشته Ingersoll ستایش او به عنوان یک قهرمان در Nightline و گفت: دادستان بود “به عنوان شورش به عنوان… این مک کارتی جلسات.” Ingersoll و دیگران امضا آگهی روزنامه با عنوان “مایک Milken ما به تو اعتقاد دارم”: “مایک در مورد مراقبت از مردم است …. مایک همیشه انجام شده با توجه به بالاترین استانداردهای حرفه ای و صداقت و صداقت و اخلاق.”

“مایک” کمک Ingersoll به افزایش 500 میلیون دلار اوراق قرضه را (و یا اگر شما ترجیح می دهند, “بالا-عملکرد ثابت-بازگشت اوراق بهادار”) که او استفاده می شود به خرید روزنامه و شرکت ها اغلب در startlingly قیمت های بالا. در حال حاضر درآمد حاصل از روزنامه ها همین حالا شروع به پوشش پرداخت بهره و Ingersoll است sleazily ارائه به خرید بدهی های خود را برای عنوان کمی به عنوان بیست و هشت سنت در دلار. ویلیام Farley, یکی دیگر از سابق loudmouth در مورد فضائل از خطر بدهی و مایکل Milken است قصور در 1.5 میلیارد دلار از اوراق قرضه او با استفاده از به overpay برای شرکت.

این پرونده در برابر پرونده مایکل Milken دارای سه بخش است. یکی از جنایات خود بودند “فنی” جدی نیست. دو آنها جزئی استقلالی نامربوط به کار واقعی او بود که ایجاد آشغال بازار اوراق قرضه. سه Milken را اوراق قرضه را در خدمت امریکا را قادر می سازد کوچک مخاطره آمیز شرکت برای افزایش سرمایه و ایجاد شغل و تامین مالی تصاحب جنبش است که شرکت های بزرگ برای تبدیل شدن به کارآمد تر.

کلمه “فنی” می تواند به معنای دو چیز متفاوت در اینجا (همانطور که اشاره شد توسط پروفسور رونالد Gilson از Stanford Law School). بسیاری از جنایات Milken pled گناه به مسلما “فنی” در این معنا است که آنها نقض قوانین طراحی شده برای اطمینان از منظم و عادلانه مالی بازار است. این قوانین توسط خود طبیعت هستند و تا حدودی خودسرانه و رفتار آنها یاغی ممکن است در غیر این صورت به نظر می رسد بدیهی است غیر اخلاقی. اما قوانین Milken اذعان کرده شکستن نیست “فنی” در این معنا که آنها شکسته ناخواسته قدم کمی بیش از یک فازی خط. او می دانست که او شکستن مهم قوانین. و در یک زن و شوهر از مواردکمک دیپلم به ترتیب ساختگی از دست دادن مالیات و “نقطه تراش” (اساسا, پاره کردن مشتریان کوچک فراکسیون اضافه کردن به پول بزرگ)ذاتی حقوق و اشتباهات حتی مبهم است.

اما این جنایات هستند فقط آنچه Milken التماس گناه است. در همان زمان او نیز حل و فصل کت و شلوار مدنی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار. که کت و شلوار مدنی او را متهم کرد از عطر گل کلاسیک تقلب های مالی از ساده insider trading (بهره مندی از دانش سری از معاملات را در دست داشتند) به payola (رشوه دادن به مدیران پول خود و خرید اوراق بهادار برای مشتریان خود) به جعل و از بین بردن سوابق. در حل و فصلو موافقت به پرداخت 400 میلیون دلار به قربانیان خود راMilken آن واگذار گناه. اما او ممکن است نه اثبات بی گناهی خود یا. ما می دانیم بعدی, بلند, زمانی که دولت به تولید آن تفاهم نامه برای Milken را در محکومیت آنچه که شواهد آن را تا به حال در این مسائل دیگر. Milken مدافعان می گویند او مورد آزار واقع شدند به یک گناه توسط ناعادلانه تهدید به پیگرد قانونی تحت racketeering (ریکو) قانون. من شرط می بندم که زمانی که ما می بینیم کالا Milken را حبس و 600 میلیون دلار جریمه خواهد شد شبیه به یک معامله خوب برای او.

پس چرا او این کار را زمانی که او بود از ساختن صدها میلیون دلار از نظر قانونی ؟ پاسخ من این است که دستکاری shenanigans بودند نه فقط یک استقلالی. تبادل نعمتخرید این مشکل اوراق قرضه برای من و من برای خرید اوراق قرضه و یا چیز دیگری برای شمابخشی از طرز عمل. این درست است که بسیاری از نعمت غیر قانونی بودند. کسانی که مایل به سرزنش دولت حذف Milken برای سقوط ناخواسته بازار اوراق قرضه به طور کامل اشتباه است. این نیاز به یک شعبده باز استاد به خاطر تمام کسانی که توپ در هوا است.

در نتیجه به سوال سه: چگونه فوق العاده بودند آشغال اوراق قرضه ؟ تنها حدود نیمی از رفت و برای تامین مالی آن کمی کارآفرینی شرکت های که تلقی بیش از حد مخاطره آمیز به شناور سنتی پیوند. و حتی خیلی از این پول صرف شد به عنوان Ingersoll صرف بیشتر از او خرید تاسیس عملیات به جای ایجاد امکانات جدید.

اگر چه دارندگان اوراق قرضه شد پرداخت بهره بالا به آنها را برای جبران خطر اضافی آن را حذف با نگاهی به گذشته (و نه بسیار طولانی با نگاهی به گذشته: واقعیت زده در یک سال) که در معرض خطر بود و اغلب شدید دست کم گرفت. گاهی اوقات در مورد پس انداز و وام های که خریداری شده 7 درصد از اوراق قرضه خریداران بی حس به خطر زیرا آنها اساسا حفاظت از آن توسط فدرال بیمه سپرده. گاهی اوقات Milken خود دستکاری نگه داشته خریداران خرید وجود خطر. بیشتر, اگر چه آن را فقط مایل تعلیق ناباوری.

هر چه دلیل آن را بیش از حد آسان است. بسیاری از کسانی که روح شرکتهای کوچک که نمی تواند تامین مالی در بد روز نباید بدست تامین مالی بعد از همه. امروز میانگین junk bond معاملات در حدود 75 درصد از ارزش خود را به صورت بازتاب یک فرض است که آن را یک یک در چهار شانس از بین می رود. هیچ کس نمیفهمد که.

حدود نیمی از تمام اوراق قرضه تامین مالی تصاحب شرکت های بزرگتر و یا بازسازی برای دفع تصاحب. با جایگزین کردن سهام با بدهی (استقراض پول برای خرید سهام) آنها تبدیل شرکت هایی که نیست ذاتا خطرناک به شرکت هایی که شد. شرکت هایی مانند Southland (7-11 فروشگاه), J. P. استیونس و شاید حتی Milken را درخل برنهام لمبرت خود را نمی خواهد به مشکل بدست اگر آنها نمی شده و پرداخت سود به پرداخت (به جای اختیاری سود سهام).

آیا تصاحب جنبش را در شرکت های بزرگ امریکا بیشتر کارآمد ؟ این بود که همیشه جسورانه ادعا می کنند از بسیاری از طرفداران آن متوجه شدم. اگر این حق است که تصاحب هنرمندان ارائه شده برای سهام شرکت منعکس پیشرفت واقعی آنها می تواند در مدیریت شرکت های بزرگ این است که یک ویرانگر کیفرخواست از سرمایه داری آمریکا. عمومی گسترده به اشتراک گذاری مالکیت یک مدیریت حرفه ای کلاس, بازار سهامارکان اقتصادی ما سیستمسرنگونی تحت وزن این استدلال در صورتی درست است.

درست است تا حدی. اما به تصاحب دیوانگی گسترش تب نظری و بیش از حد-دسترسی آسان به تامین مالی بهتر شد توضیحات از قیمت ارائه شده است. Milken سهم بود که تا حد زیادی افزایش نسبت عقیم کاغذ برروی آن بکشید در تصاحب بوم. این یک داستان قدیمی. “هنوز وجود دارد یکی از آنها” ترجمه شده می نویسد: از Melmotte کسب و کار همکاران “که تا به حال نمی … داده شده است به درک که ثروت خود بود که ساخته شده توسط ساخت و ساز از راه آهن اما با این شناور از راه آهن سهام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>