‘صوتی’ soars به $57M اولین; ‘انگل’ بزرگ اسکار دست انداز

نیویورک — دوباره طراحی “سونیک خارپشت” نشان داد مقدار زیادی از دندان ها در دفتر جعبه را به سرعت به یک $57 میلیون اولین با توجه به استودیو برآورد یکشنبه در حالی که “انگل” شاهد یکی از بزرگترین پست-اسکار برجستگی در سال های پس از آن, بهترین عکس برنده شوید.

پارامونت پیکچرز’ “سونیک خارپشت” در آمد و بالاتر از انتظارات به خصوص برای یک فیلم که تنها چند ماه پیش بود که سهام خنده. پس از آن اولین تریلر استقبال شد با تمسخر در رسانه های اجتماعی در سال گذشته “صوتی” به تعویق افتاد سه ماه خود را به عنوان یک شخصیت طراحی تعمیرات اساسی — از جمله رفع صوتی ترسناک دندان انسان.

قبل کار کرده و مخاطبان پاسخ داد: با ساخت “سونیک خارپشت” آخر هفته فیلم و highest-grossing باز برای یک بازی ویدیویی اقتباسی نیست و حسابداری تورم است. برای پارامونت آن را یک موفقیت خوش آمدید زیر احتراق ناقص در چند جمله به عنوان “Gemini” و “نابودگر: Dark سرنوشت.” استودیو برآورد “صوتی” خواهد ناخالص $68 میلیون بیش از چهار روز رئیس جمهور روز تعطیلات آخر هفته.

“اگر شما نمی گوش دادن به مشتریان خود و این می رود برای هر کسب و کار و سپس شما در حال رفتن به شکست گفت:” کریس آرونسون توزیع ارشد برای اهمیت است. “ما retooled صوتی در یک راه است که بدیهی است که بسیار رضایت بخش برای طرفداران و آنها بسیار آمرزنده و مهربان است. در حال حاضر که آنها فیلم را دیده ام آنها عاشق فیلم. این همه کار می کرد.”

سگا بازی ویدیویی اقتباسی به کارگردانی جف فاولر درو مناسب و معقول نظرات (63% تازه در گوجه فرنگی فاسد) و یک CinemaScore از علاقمندان به سینما. این $87 میلیون تولید شرکت ستاره جیم کری به عنوان دکتر Robotnik با Ben Schwartz تهیه صوتی صدا.

‘انگل” رشد می کند

بونگ جون هو را “انگل” به حال خود بزرگترین آخر هفته در 19 هفته از انتشار. نئون قرار داده و “انگل” به انتشار وسیع ترین و در عین حال (2,001 فتح کرد گرفته شد تئاتر) پس از آن پیروزی تاریخی در اسکار. (“انگل” بود که برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار.)

و با وجود این فیلم در حال حاضر در دسترس برای هفته ها در سیستم عامل های دیجیتال و دی وی دی آن 5.5 میلیون دلار در آخر هفته, بزرگترین اسکار دست انداز برای بهترین عکس برنده پس از “گلادیاتور” در سال 2001.

هفته گذشته باز “پرندگان شکاری” به دنبال آن لنگی اولین کشویی دوم با $17.1 میلیون. پس از آن باز ناامید کننده برخی از تئاتر retitled فیلم “Harley Quinn: پرندگان شکاری” به جای “پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn).”

جدید

این یک آخر هفته شلوغ در تئاتر با یک تعداد انگشت شماری از دیگر نسخه های جدید — “عکس” “جزیره فانتزی,” “سراشیبی” — به دنبال سرمایه گذاری بر روی هر دو روز ولنتاین روز جمعه و رئیس جمهور در روز دوشنبه.

“جزیره فانتزی” این Blumhouse ترسناک بازسازی از ’70s TV show, شانس, بهترین, جمع آوری $12.4 میلیون دلار فروش بلیط با وجود وحشتناک بررسی است. تصاویر سونی به کار گرفته شده در این نسخه از کم بودجه PG-13 فیلم که به دست آورده فقط 9 درصد تازه نمره در گوجه فرنگی فاسد است.

Universal Pictures “عکس” یک عاشقانه بازیگران عیسی Rae و Lakeith Stanfield و تولید خواهد پاکر (“دختران سفر” “Ride Along”) باز با $12.2 میلیون نفر است. این فیلم را نوشته و کارگردانی شده توسط استلا Meghie هزینه $15 میلیون را.

“سراشیبی” از دیزنی, Fox Searchlight Pictures, عرضه با $4.7 میلیون متوسط شروع برای یک فیلم با بازی جولیا لوئیس-دریفوس و ویل فرل. یک بازسازی از تحسین سوئدی فیلم “فورس ماژور” توسط Ruben Östlund, “سراشیبی” نمی بزرگ با منتقدان اما شانس حتی بدتر با مخاطبان است. آنها به آن D CinemaScore.

نئون به دنبال آن “انگل” جایزه اسکار را با, روز ولنتاین انتشار “پرتره یک خانم در آتش” یکی از 2019 ترین فیلم های تحسین شده. پس از یک هفته واجد شرایط اجرا در دسامبر سلین Sciamma فرانسه دوره های عاشقانه باز در 22 تئاتر با هر تئاتر متوسط در حدود $20,000.

برآورد فروش بلیط برای جمعه تا یکشنبه در ایالات متحده و کانادا تئاتر با توجه به کام اسکور. که در آن در دسترس بین المللی آخرین شماره دوشنبه از طریق جمعه نیز گنجانده شده است.

1. “Sonic the Hedgehog,” $57 میلیون ($44.3 میلیون دلار بین المللی).

2. “Harley Quinn: پرندگان شکاری” $17.1 میلیون دلار (23 میلیون دلار بین المللی).

3. “جزیره فانتزی,” $12.4 میلیون دلار ($7.6 میلیون دلار بین المللی).

4. “عکس” $12.3 میلیون نفر است.

5. “پسران بد برای زندگی” $11.3 میلیون (11.1 میلیون دلار بین المللی).

6. “سال 1917” $8.1 میلیون دلار ($6.4 میلیون دلار بین المللی).

7. “Jumanji: سطح بعدی” 5.7 میلیون دلار ($1.9 میلیون دلار بین المللی).

8. “انگل” $5.5 میلیون نفر است.

9. “Dolittle,” $5.1 میلیون ($8.8 میلیون دلار بین المللی).

10. “سراشیبی” $4.7 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>