برخی از لاس وگاس-منطقه کسب و کار باز بماند با وجود انتقال خطر

بسیاری از به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار در جنوب نوادا بسته شد پنج شنبه در پاسخ به فرماندار فراخوان آنها برای تعطیل کردن. اما دیگران باز مانده و در تلاش بودند به راه رفتن روی خط خوب ارائه محصولات یا خدمات خود را بدون به خطر انداختن سلامت کارکنان و مشتریان است.

از هندرسون بزرگ مبلمان است که دو فروشگاه در دره لاس وگاس, حال آن درهای جلو باز حدود ظهر و یک تعداد انگشت شماری از مشتریان به دنبال در اطراف در داخل.

دو تا از مدیران در فروشگاه در غرب غروب جاده — که کاهش یافته است به ارائه نام خود را — گفت: آن را در یک خانواده متعلق به کسب و کار.

مشتریان بودند چیدن سفارشات خرید و مبلمان است که تحویل آنها گفت.

“مشتریان در خانه هستند به طوری که آنها نیاز به مبلمان خود را” یکی از مدیران گفت.

فروشگاه کارکنان از ظاهر نمی شود پس توصیه می شود 6-پا “اجتماعی فاصله” جدایی نادر از سیمین با یک کارمند نشسته و چهره به چهره با مشتریان در سراسر یک میز.

دیگر مدیر گفت: کارکنان شده است ضد عفونی سطوح در فروشگاه برای دو هفته. اما تعداد مشتری را کاهش یافته است.

“بزرگ” او گفت: در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد محلی. “آن را به صدمه زدن به هر کسی.”

او گفت که او را در حقوق و دستمزد اما در فروش همکاران پرداخت می شود به شدت در کمیسیون. “بچه ها من نیاز به پول برای حمایت از خانواده خود را.”

Conn را HomePlus که مبادرت به فروش مبلمان و تشک و وسایل خانه نیز باز بود اما با کاهش ساعت و نیروی انسانی. هیچ یک در فروشگاه در 1:30 بعد از ظهر

یک مدیر در فروشگاه در شرق Tropicana خیابان در لاس وگاس گفت که او مجاز به اظهار نظر و کارگردانی را نقد کنید مجله به دفتر شرکت. اما او نگهداری فروشگاه در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری پس از آن مبادرت به فروش لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر.

بهترین خرید علائم و خیابان در هندرسون بود و ورودی آن مسدود شده اما دو نفر از کارکنان خارج شد چک مشتریان به دنبال خود را با کمک دستگاه های الکترونیکی. کارکنان گفت: مردم به آنها می تواند صبر کنید در اتومبیل های خود را تا زمانی که آنها را یک پیام متنی گفت: یک دانشیار در دسترس بود قبل از ورود به فروشگاه.

صبر کنید بار در صبح در حال اجرا بودند حدود 20 دقیقه مدیر فروشگاه گفت: کاهش به توضیح بیشتر و ارائه اطلاعات تماس شرکت کنند.

در مد نشان می دهد بازار در لاس وگاس هیچ خریداران می تواند دیده می شود که وقتی درب باز حدود 30 دقیقه قبل از ظهر.

اما یک فروشگاه توقیف شد — یک Gamestop که در آن تنها کارمند تمایل خالی تصویری بازی فروشگاه. یک نشانه در پنجره اعلام کرد که به دلیل COVID-19 نگرانی تنها 10 خریداران در یک زمان اجازه داده می شود در داخل.

کارمند کاهش یافته است به نظر.

در جای دیگر, ترین پله برقی خاموش شد و چراغ سقفی پوشیده بودند و یا خاموش در برخی از قطعات از بازار.

دادگاه های غذایی نیز خالی از صرفه جویی برای یک زن کار در ارز شمارنده.

هیچ pop hits شد بازی را از طریق بازار سیستم بلندگوی این سکوت مردم نه خرید فقط گاه به گاه در حال شکسته با صدای ساخت و ساز در سطح بالایی یا استاتیک از ماموران امنیتی’ رادیو.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im