برخی از توسعه دهندگان اولیه دسترسی به Facebook داده ها با استفاده از معاینه روند

Facebook است که اعطای برخی از توسعه دهندگان دسترسی سریع به داده های آن با استفاده از معاینه سالانه روند که آنها را قادر می سازد تا اطمینان حاصل شود که دسترسی به نرم افزار-رابط های برنامه نویسی و استفاده از داده ها مطابق با شبکه های اجتماعی پلت فرم سیاست.

مدیر پلت فرم مشارکت کانستنتینز Papamiltiadis دقیق تفاوت بین داده ها با استفاده از معاینه و Facebook موجود برنامه بررسی روند در یک پست وبلاگ.

او گفت: بررسی برنامه شامل یک کتابچه راهنمای فرایند بررسی توسط یک نماینده از شبکه های اجتماعی در حالی که داده ها با استفاده از معاینه is a self-service tool است که می توان به طور کامل توسط توسعه دهندگان.

یک “مجموعه کوچک از برنامه های” خواهد بود و ثبت نام به داده ها با استفاده از معاینه شروع چهارشنبه با توسعه دهندگان که شامل دریافت هشدار در برنامه خود داشبورد است.

Papamiltiadis همچنین پیشنهاد کرد که توسعه دهندگان مراحل زیر را به آماده شدن برای اجرای گسترده تر از داده ها با استفاده از معاینه:

  • به روز رسانی اطلاعات تماس در تنظیمات اطلاع رسانی به منظور اطمینان از دریافت به موقع هشدارها و اطلاعیه ها.
  • اختصاص یک مدیر برنامه برای هر برنامه از طریق نقش بخش در برنامه داشبورد. او با اشاره به این که برنامه مدیران می توانند اطلاعات کامل استفاده از معاینه به طوری که آنها باید در یک موضع قدرت در درون سازمان.
  • ممیزی برنامه ها و حذف هر گونه که دیگر مورد نیاز است. این می تواند انجام شود از طریق برنامه داشبورد تنظیمات پیشرفته.
  • نقد و بررسی برنامه های تایید و مجوز و امکانات و حذف آن دیگر استفاده می شود توسط این برنامه ها است. این می تواند انجام شود از طریق برنامه داشبورد, برنامه, بررسی, من مجوز و امکانات.

Papamiltiadis نوشت: “ما همچنین می دانیم که بسیاری از ما شریک جامعه در حال مرور Covid-19 بیماری همه گیر. ما متعهد به معرفی داده ها با استفاده از معاینه به جامعه ما در راه است که نمی شود با ایجاد بیش از حد بار اضافی و مشتاق هستند برای محصول بازخورد است که به ما اجازه خواهد برای ادامه به بهبود توسعه دهنده تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de