نوشابه مارک های در حال حرکت را به تو رفتگی در دیوار نوشیدنی انرژی دسته

بینش کلیدی:

اکتان بالا ورزشی به طور معمول رفتن دست در دست با کافئین دار دیدن داونینگ نوشیدنی های انرژی به منظور افزایش عملکرد خود را. مورد در نقطه: دسته رهبران گاو نر قرمز, هیولا انرژی ارسال شده ویدئوها مربوطه خود را در کانال های اجتماعی از قرنطینه ورزشکاران سوارکاری minibikes در اطراف خانه های خود.

آن را نمی ممکن است این راه طولانی ، به عنوان نوشیدنی انرژی بازار همچنان به رشد ایالات متحده افزایش فروش برای $14.2 میلیارد دلار در سال 2019 از $10.1 میلیارد دلار در سال 2014 در هر millward brown—نوشیدنی غول های کوکا کولا و پپسی در حال ساخت حرکت می کند و به رده. در علاوه بر این به بازاریابی خود را, بدنساز, این حرکت می تواند تبدیل به نوشابه های انرژی بخش از یکی که اهداف مردان جوان انجام شدید ورزشی به چیزی بیشتر به طور گسترده به بازار عرضه شده و….

در ماه ژانویه, Coca-Cola که صاحب سهام در هیولا انرژی, عرضه اولین نوشیدنی های انرژی به نام Coca-Cola انرژی است. پپسی نشان داد قصد دارد برای به دست آوردن راک استار پیشی نگرفتند انرژی نوشیدنی برای $3.85 میلیارد دلار در ماه مارس و در پایان ماه آوریل را اعلام کرد که آن را منحصر به فرد ایالات متحده توزیع کننده سریع-افزایش نوشیدنی انرژی جنسی انرژی است.

“بر خلاف Rockstar مقابله ما واقعا لازم نیست معنی محدودیت از نظر راه است که ما با مدیریت نمونه کارها” گفت: PepsiCo CFO هیو جانستون با توجه به آرایش جدید با انفجار در شرکت اخیر درآمد سه ماهه تماس بگیرید.

a short sidebar about how soda got its start in energy drinks

از زمان همه گیر نشده به نظر می رسید به فروکش کردن تقاضا برای انرژی اضافه ، در شش هفته پایان دوره 11 آوریل در فروشگاه های ایالات متحده و ارقام از نیلسن نشان می دهد که نوشیدنی های انرژی فروش مانند موارد دیگر با بهره گیری از مصرف کننده و انبارش صعود به $450 میلیون دلار به نمایندگی از 9% در سال بیش از سال افزایش دهد.

“مصرف کنندگان نیازهای تکامل یافته اند گفت:” کوکا کولا نام تجاری مدیر Brandan Strickland. “بیشتر مردم به دنبال حتی بیشتر کاربردی افزایش در نوشیدنی خود را به نگه داشتن آنها را با خود مشغول زندگی و فعالیت های. به طور فزاینده آنها به دنبال نوشیدنی ها مانند نوشابه های انرژی زا برای ارائه که کاربردی افزایش است که محور رشد سریع در این رده بیش از دهه گذشته است.”

بخشی از چه چیزی ساخته شده است, Red Bull و هیولا بسیار موفق نیز در راه خود را محدود پتانسیل رشد. با تمرکز بر ورزش شدید و مردان جوان هر دو علامت های تجاری ساخته شده است یک زیر وفادار در یک جمعیتی خاص انجام می شود اما کمی به بهبود تصویر خود را در ذهن عموم مردم.

“این دسته ملاقات بسیار کاربردی نیاز انسان—انرژی به رفتن نگه دارید—اما وجود دارد نه یک one-size-fits-all انرژی راه حل برای هر فرد گفت:” گرگ لیون CMO پپسی را در آمریکای شمالی آشامیدنی را بدست آورد. “توانایی رسیدن به بیشتر مصرف کنندگان از طریق متنوع انرژی در سبد محصولات است که یک چالش هیجان انگیز است.”

هر دو هیولا انرژی ردبول کاهش یافته است به نظر.

“من فکر می کنم این تلاش از هر دو کوکاکولا و پپسی خیلی واضح است که آنها بر این باورند که دسته خیلی بیشتر جریان اصلی از شاید آنها فکر می کردند این بود که به یک دو دهه پیش گفت:” Kaumil Gajrawala تحلیلگر در کردیت سوئیس. “بخشی از آن می تواند این باشد که ما یک نسل از مصرف کنندگان که در حال حاضر رشد با نوشابه های انرژی زا همیشه در اطراف.”

زمانی که کوکا کولا عرضه آن نوشیدنی انرژی آن را در جریان اصلی ترین راه ممکن است: 60-دوم سوپر باول تجاری. نقطه بازیگران یونس هیل و مارتین اسکورسیزی را شامل نمی شود یک دوچرخه خاک.

اعداد از شرکت تحقیقات بازار Mintel نشان می دهد که در میان مصرف کنندگان که نمی, نوشیدنی انرژی زا و 39 درصد آنها اجتناب کنند چرا که آنها چگونه طعم و مزه. هر دو پپسی و کوکا کولا دارای مزیت با مخاطبان گسترده تر از مردم با آن آشنا هستند محصولات خود را در ” طعم.

ترکیب سطوح بالایی از کافئین با طعم و مزه های کلاسیک Coca-Cola, Strickland گفت جفت خواهد شد “درخواست تجدید نظر نه تنها به زمان انرژی مصرف کنندگان بلکه به بخش بزرگی از مصرف کنندگان که نوشیدن کوکا کولا امروز اما لزوما نوشیدن نوشابه های انرژی زا.”

با تاکید بر ترویج این محصول طعم کوکا کولا در حال برنامه ریزی برای اجرای عظیم تجربی نمونه برنامه. گسترش Covid-19 و جدید واقعیت اجتماعی فاصله اما پیچیده است که قرار دادن این برنامه در خود نگه دارد. این شرکت به جای اهدای محصول خود را به کارگران خط مقدم.

“در اینجا برخی از کک و انرژی برای کمک به ‘انرژی’ شما از طریق این روز” می خواند توجه داشته باشید از کوکا کولا پس از ارسال موارد جدید آن نوشیدنی را به یک اداره پلیس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. “با تشکر برای همه شما انجام می دهند برای ما امن نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>