رسانه های اجتماعی کمک می کند هندرسون پلیس تیراندازی مشکوک

هندرسون پلیس در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به شناسایی و بازداشت یک مظنون در ماه فوریه در تیراندازی یک مرد زخمی در یک صبح زود معامله بیش از یک ساعت است.

پلیس گفت: Anthony Portillo, 19, از لاس وگاس متهم به جنایات متعدد در این مورد از جمله اقدام به قتل باتری به قصد ارتکاب ضرب وشتم توطئه و سرقت با سلاح های مرگبار. اتهامات بنیادی از 18 فوریه در تیراندازی یک جوان 19 ساله در نزدیکی تقاطع میراث درایو و باشگاه تاج در راه Henderson.

پلیس گفت: در یک گزارش بازداشت برای Portillo که قربانی نوشته شده بود توجه داشته باشید آنلاین گفت: آنها فروش ساعت مچی. از طریق رسانه های اجتماعی برنامه Snapchat, قربانی توافق برای دیدار با یک خریدار آینده نگر دیده بان در حدود ساعت 1 صبح در صبح روز عکسبرداری است. قربانی پلیس گفت که او راه می رفت به تقاطع که در آن خریدار خودرو پارک شده بود. خریدار در زمان پخش از مرد به همراه 50 دلار و سپس شات فروشنده به او چسبیده و به سمت وسیله نقلیه در این گزارش آمده.

حکم بازداشت برای Portillo نشان می دهد هندرسون کارآگاه پلیس تجزیه و تحلیل فعالیت های رسانه های اجتماعی و ترسیم آن به Portillo که پلیس می گویند با استفاده از رسانه های اجتماعی پروفایل inner_citykidd برای تسهیل معامله. Portillo دستگیر شد توسط هندرسون پلیس و سپس arraigned در هندرسون دیوان عدالت در 30 آوریل.

یک جلسه مقدماتی در مورد برنامه ریزی شده است برای 9 ژوئن.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de