بنابراین مشتریان خود را سعی کردم یک رقیب در طول قرنطینه—چه در حال حاضر ؟

بینش کلیدی:

به عنوان مصرف کنندگان ایالات متحده انتقال از وحشت-خرید برای احتکار مراحل کسب محصول در طول coronavirus همه گیر دیرینه عادات مصرف کننده و وفاداری به برند در زمان عقب به در دسترس بودن و شرایط.

در واقع یک مطالعه اخیر از رسانه ها و بازاریابی خدمات شرکت Mindshare یافت 69 درصد از مصرف کنندگان گفت: آنها به احتمال زیاد به خرید و یا خریداری شده مارک های جدید پس از وقوع آغاز شد.

“رقبا در حال گرفتن نوآورانه مراحل را برای خدمت به مشتریان خود را به جایی که آنها هستند.”
—سیمون Poulton vp دیجیتال هوش Wpromote

برای برخی از مارک های مانند بامبو و کاغذ توالت شماره 2 آن را یک فرصت برای تمایز خود را در دریایی از بزرگتر بهتر است با حروف بزرگ رقبا.

اما آیا یک بار مشتری سوئیچ ترجمه برای دراز مدت وفاداری به برند?

با توجه به Mindshare 67% از مصرف کنندگان گفت: آنها می خواهم از دست مارک های آنها استفاده می شود به خرید اما 66 درصد احتمال زیاد به ادامه خرید آن مارک های جدید پس از همه گیر شده است.

مارک های رقیب’ فرصت برای درخشش

چنین آمار و حتما باید موسیقی به گوش مارک های رقیب در همه جا.

سیمون Poulton معاون رئیس جمهور از اطلاعات دیجیتال در آژانس بازاریابی دیجیتال Wpromote توافق وجود دارد یک فرصت برای کوچکتر مارک های به سرقت سهم بازار در حال حاضر.

برای استارت تاپیک پایین تر به طور کلی کسب و حفظ و نگهداری هزینه های از قبل Covid-19 به عنوان Facebook CPMs و گوگل CPCs پایین به طور قابل توجهی در سال بیش از سال.

اما او گفت: مارک های رقیب نیز یک فرصت برای حفظ مشتریان جدید با تطبیق محصولات خود و ارائه خدمات به چین با رفتار مصرف کنندگان. که شامل میله های کوکتل ارائه به رفتن و پیشه وری کارخانه های لبنی pivoting به تماس تحویل. (آن را نیز به احتمال زیاد شامل پپسی را راه اندازی Snacks.com به عنوان یک مستقیم به مصرف کننده کانال های فروش و توسعه محصولات مانند تاکو بل در خانه تاکو بار اگر چه ما می خواهم که به شل تعریف “مارک های رقیب” به طور قابل توجهی شامل پپسی و تاکو بل در اینجا.)

“رقبا در حال گرفتن نوآورانه مراحل را برای خدمت به مشتریان خود را به جایی که آنها هستند و غلبه بر اصطکاک است که به طور معمول در ارتباط با تلاش یک رمان محصول در این مورد در صفحه اصلی” Poulton اضافه شده است.

تاسیس برندها باید برای برقراری ارتباط

اما این که می گویند مسائل مربوط به عرضه در جهانی همه گیر را نابود آشنا خانگی مارک.

به جای جف Malmad مدیر اجرایی فروشگاه+ یک Mindshare واحد متمرکز در خرده فروشی و تجارت الکترونیک, رسانه ها گفت: این مارک را به تجدید نظر خود را در رسانه ها اقدام به خرید.

“شما نمی خواهید به فقط خاموش کردن تمام تبلیغات خود را. زیرا هنگامی که محصولات خود را به بازگشت به فروشگاه و یا آنلاین شما می خواهید نام تجاری خود را به ماندن در بالای ذهن مصرف کنندگان است.”
—جف Malmad, مدیر اجرایی, فروشگاه+

“از یک طرف شما نمی خواهید پاسخ مستقیم پیام پیشرو به سایت های خرده فروشی خود را که در آن محصول در دسترس نیست—که فقط رفتن به خنثی مصرف کنندگان,” او گفت:. “اما در همان زمان شما نمی خواهید به فقط خاموش کردن تمام تبلیغات خود را. زیرا هنگامی که محصولات خود را به بازگشت به فروشگاه و یا آنلاین شما می خواهید نام تجاری خود را به ماندن در بالای ذهن مصرف کنندگان است.”

این Malmad گفت: به معنی تکیه به بالای قیف تاکتیک مانند تصویری نمایش و حمایت محتوا برای ایجاد آگاهی است. این همچنین شامل ترکیب جغرافیایی محل به مبارزات تا مخاطبان خود را می بیند مناسب پیام بر اساس عرضه و یا که در آن کشورهای در حال بازگشایی. و البته انتظار می رود رسانه ها اقدام به خرید renegotiated که در آن مناسب است.

“آیا آنها در جستجوی آنلاین و یا فقط رفتن به فروشگاه شما هنوز هم نیاز به ارزش ويژه برند به طوری که آنها نه فقط تعویض به یک رقیب محصولات در دراز مدت” Malmad گفت.

هر کس مصرف بیشتری در خانه

در حالی که محصول کمیابی بود قطعا یک مسئله برای مارک های بزرگ و یک فرصت برای رقبا در اوایل قرنطینه—برخی می گویند عرضه کرده است تا حد زیادی بهبود.

با توجه به K. K. دیوی رئیس استراتژیک تجزیه و تحلیل در تحقیقات بازار شرکت جمهوري اسلامي ايران در سراسر جهان گفت: جمهوري اسلامي ايران است CPG مشتریان با تمرکز بر گرفتن محصولات در قفسه های فروشگاه و اولویت آیتم های محبوب در حالی که کاهش پیچیدگی طبقه بندی در خارج از دسته سهام مانند دست عفونی و دستمال مرطوب. و دیوی گفت: در حالی که وجود دارد ممکن است برخی از نام تجاری چین در ماه مارس به دلیل در دسترس بودن او برآورد 80 تا 85 درصد از عرضه است و در حال حاضر در دسترس است.

در ضمن, او گفت:, مارک های در حال دیدن “بی سابقه” تقاضا به دلیل افزایش در مصرف در خانه—با آسانسور از آنجا که 25 تا 35 درصد برای CPG به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im