Snowstorm 1 سال پیش تبدیل لاس وگاس به سرزمین عجایب زمستانی

خوشحال برفی-versary لاس وگاس.

پنج شنبه, علامت یک سال پس از ورود Feb. 20-21, 2019, snowstorm که بسته مدارس snagged ترافیک و شکست یک دهه طولانی بدون رگه. این دومین snowstorm برای ضربه زدن به دره در یک هفته; اولین در آمد Feb. 17, 2019.

که دومین طوفان آغاز شد و در روز چهارشنبه و در ادامه به پنج انداختن به سمت بالا از 7 اینچ برف در برخی از نقاط دره و باعث تعطیلی از Interstates 11 و 15 و ایالات متحده بزرگراه 95 در جنوب نوادا.

کویر ساکنان در زمان استفاده از نادر تجمع موارد است. آنها رفتند به پارک های محله به ورجه ورجه کردن در کرک با سورتمه حمل کردن پایین تپه ها و یا ساخت آدم برفی میسازد. برای دیگران, برف موجه سفر به الچه برفی عکس, خوش آمدید به افسانه لاس وگاس ثبت نام یا قدم زدن پایین ،

در حالی که هر دو طوفان پوشانده چندین ردیف هایی از دره زیر چند اینچ از برف Feb. 17 طوفان چپ اما اثری در فرودگاه بین المللی McCarran, که در آن خدمات ملی آب و هوا باعث می شود رسمی خود را در لاس وگاس اندازه گیری. دومین طوفان به ارمغان آورد 0.8 اینچ از برف به فرودگاه خوانده شده را علامت اول این شهر قابل اندازه گیری بارش برف پس از سال 2008 است.

یک دهه قبل از یک طوفان 3.6 اینچ از برف در فرودگاه و درخواست Clark County School District نزدیک به آن در مدارس.

دانش آموزان تحت درمان قرار گرفتند به یکی دیگر از نادر “برف” در روز در فوریه. 22, 2019 پس از هفته دوم طوفان. بدتر از آن این بود تا حد زیادی فروکش توسط شب قبل اما بالقوه برای جاده یخی ناشی از مدرسه مقامات منطقه به آن بازی امن و تماس کلاس های روز بعد.

در ماه فوریه گذشته طوفانهای برف شدند برجسته از یک ماه بود که به عنوان زمستانی به عنوان آن می شود به لاس وگاس. دومین طوفان, آب و هوا سرویس تا به حال اندازه گیری پنج روز در ماه فوریه با حداقل مقدار بسیار کم از برف در فرودگاه هواشناس اندی Gorelow گفت: در آن زمان. گره خورده است که این رکورد در سال 1949 برای روز برف کاهش یافته است در ماه فوریه است.

یک هفته پس از دو طوفانهای برف دره دیدم چه در زمان خود بود گرمترین روز سال است.

تماس با مایک Shoro در [email protected] یا 702-387-5290. Follow @mike_shoro در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>