اسنپ چت بزرگترین تبلیغ است… Infinite

بینش کلیدی:

  • با توجه به MediaRadar, Infinite تبلیغ صرف با Snapchat چهار برابر در یک سال است.
  • Infinite و ضربه محکم و ناگهانی بسیار متفاوت از محصولات, اما آنها در حال رقابت برای همان چشم.

در حالی که اسنپ چت و Infinite رقابت برای توجه جوانان همراه اول مخاطبان اسنپ چت نیز خوشحال به تازه بدوران رسیده streamer آگهی دلار است. به طوری که با توجه به آگهی فروش اطلاعات شرکت MediaRadar, Infinite تنها بزرگترین تبلیغ در اسنپ چت.

شرکت تجزیه و تحلیل نشان می دهد که Infinite ایالات متحده آگهی صرف چهار برابر شده بین 2018 و 2019 با حدود 80 درصد از آن رفتن به اسنپ چت. Infinite بود Snapchat را بالا تبلیغ در سال 2019 بالاتر از مارک های مانند کوکا کولا, Comcast دیزنی و AT&T. MediaRadar منابع اطلاعات خود را از آن خود الگوریتم اختصاصی در رابطه با ad agency گزارش.

Infinite بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در حالی که اسنپ چت کاهش یافته است به نظر در مورد MediaRadar یافته است.

“دو سیستم عامل ارائه افراد جوان تجارب مختلف در تلفن های خود را. و در پایان روز آنها در حال رقابت برای همان زمان روی صفحه نمایش و تبلیغات, دلار,” تاد Krizelman مدیر عامل و بنیانگذار MediaRadar در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر هر چند روشن است که Infinite برای ریختن پول به آن تبلیغات بر روی اسنپ چت. اگر چه برخی آن را پیدا کرده اند سوال که آیا این استراتژی بهره مند خواهد شد ضربه محکم و ناگهانی در دراز مدت این شرکت در حال حاضر می بیند Infinite به عنوان یک دوست.”

این مطالعه همچنین نشان داد که Infinite زد تبلیغات در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی, یعنی, YouTube, Facebook, Instagram و LinkedIn—اما Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance صرف مقدار کمتری از آنها در Snapchat سال گذشته است. یک سخنگوی MediaRadar روشن است که اکثریت Infinite را در Facebook و Instagram آگهی خرید مستقر در خارج از ایالات متحده در کشورهایی از جمله برزیل و روسیه و فرانسه است.

اما داده ها در اطراف Infinite تبلیغ صرف نامشخص است که نه پلت فرم اجتماعی است و نه ناشر و نظر در استراتژی—حتی MediaRadar مطالعه منبع را تنها به Adweek نسبی اعداد. این سقوط بلومبرگ گزارش داد که Infinite بود که صرف “صدها میلیون دلار” تبلیغات در Facebook و Instagram اما در آستانه و بعد گزارش را Infinite شد پوسته پوسته شدن پشت آن ایالات متحده آگهی خرید به خصوص در Facebook.

“Infinite به دست آورده عمده ای از کاربران جدید خود را در آمریکا با تبلیغات خود را با استفاده از برنامه نصب تبلیغات در Facebook, اما آن را صرف آنجا که آن را یک بار انجام داد” آستانه ” نیک Statt گزارش شده در ماه نوامبر است. “رشد آن ایالات متحده پایگاه کاربر به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و به عنوان یک نتیجه است.”

آگهی تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج ارائه شده Adweek با اطلاعات فعلی در مورد Infinite سهم از صدای دیگری متریک برای اندازه گیری بالا تبلیغ در وب سایت و یا پلت فرم—on Facebook, Instagram and Snapchat. سنسور برج گفت: Infinite به عنوان رتبه شماره 1 با نام تجاری در حال اجرا برنامه نصب تبلیغات در ضربه محکم و ناگهانی هر ماه از حداقل سپتامبر 2019. این داده ها ممکن است حمایت از MediaRadar تجزیه و تحلیل هر چند این مهم است به یاد داشته باشید که این فقط برای تبلیغات است که مستقیم شما را به نصب یک برنامه تلفن همراه.

سنسور برج داده ها همچنین نشان می دهد که Infinite بود No. 1 نرم افزار نصب تبلیغ در Facebook به عنوان فوریه 2019 اما کاهش یافته و به 40 فوریه سال 2020 نشان می دهد پتانسیل تخصیص مجدد بودجه به دور از Facebook. در عوض به نظر می رسد Infinite در حال حرکت است تبلیغات خود را به سمت Instagram and Snapchat که مانند Infinite دارای درصد بالاتری از کاربران جوانتر از Facebook با توجه به داده ها از جوانه های اجتماعی.

سنسور برج

در سال های اخیر Snapchat سرمایه گذاری در تکنولوژی و با هدف قرار دادن قابلیت های نرم افزار نصب تبلیغاتمانند آنهایی که Infinite اتکا بر. ترین تلفظ تغییر در سنسور برج داده بود بین ماه های اکتبر و نوامبر سال 2019 زمانی که Infinite رفت و از Facebook ششم بزرگترین تبلیغ spender برای نصب برنامه به 59. در دسامبر آن رتبه 96 قبل از درست کردن به 40th در ماه فوریه است.

در اکتبر. 17 در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل انتقاد Infinite به اتهام سانسور مطالب مرتبط با تظاهرات طرفداران دموکراسی در هنگ کنگ. “در حالی که ما خدمات مانند WhatsApp در حال استفاده توسط معترضان و فعالان در همه جا به دلیل قوی رمزگذاری و حمایت از حریم خصوصی در Infinite چینی برنامه به سرعت در حال رشد در سراسر جهان اشاره از این اعتراضات در حال سانسور حتی در U. S است،” “این است که اینترنت ما می خواهید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de