Snapchat گزارش نامزدی سوابق در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Adweek سیستم عامل گزارشگر اسکات Nover نوشت: ماه گذشته که Snapchat ممکن است بهترین موقعیت پلت فرم اجتماعی در طول coronavirus همه گیر و با وخیم تر شدن بحران در هفته های اخیر داده های ارائه شده توسط Snapchat اواخر روز شنبه به نظر می رسد به عقب Nover نظریه.

Snapchat منتشر شده یک پست وبلاگ روز شنبه به سه بخش تقسیم شده: افزایش تعامل در سراسر پلت فرم آن در هفته های اخیر; روندهای در حال ظهور به عنوان اجتماعی فاصله باعث شده Snapchatters منافع و اولویت به تغییر و با یک نگاه به منابع محکم و ناگهانی, Inc. ارائه برای کمک به کاربران آن اقامت آگاهانه در مورد Covid-19.

این شرکت گفت که در چند هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران ramped تا جرقه بزند فرستاده بین دوستان رسیده به بالا تمام وقت با شکوه برنامه های معمولی قله در کریسمس و تعطیلات بزرگ. چت گروهی نامزدی نیز رسیده ،

زمان صرف شده در ویدئو و تماس صوتی از طریق نرم افزار بود تا بیش از 50 درصد در اواخر ماه مارس در مقایسه با اواخر ماه فوریه و ضربه محکم و ناگهانی گفت: واقعیت افزوده است که اغلب گنجانیده شده آن خواستار شد.

ضربه محکم و ناگهانی بازی ها, زمان واقعی چند نفره بازی پلت فرم است که عرضه در ماه آوریل گذشته شاهد بالاترین ارقام تا کنون به صورت کلی زمان صرف تعداد بازیکن و با استفاده از-صوتی بازی و ویژگی های چت.

ضربه محکم و ناگهانی گفت: زمان را صرف بازی با آن آر لنز بود تا بیش از 25 درصد در اواخر ماه مارس در مقایسه با همین زمان در ماه قبل است.

در این ویدئو مقابل زمان صرف تماشای Snapchat را نشان می دهد به بالاترین سطح خود تا کنون و محتوا در اخبار, بهداشت و سلامتی و بازی عمودی در آن کشف محتوا پلت فرم در حال دیدن خوشه در تعامل.

ضربه محکم و ناگهانی گفت که تا به امروز بیش از 445 داستان و یا نشان می دهد مربوط به کروناویروس تولید شده اند در کشف و آنها بازدید بیش از 68 میلیون Snapchatters در سراسر جهان با بیش از 40 درصد از نسل Z در ایالات متحده مشاهده Covid-19 محتوا در اسنپ چت.

تعامل با اسنپ چت تبلیغات نیز در حال افزایش است که این شرکت گزارش داد که 36 درصد افزایش در نصب حجم برنامه تبلیغات و 19 درصد کلی کش رفتن نرخ در اواخر ماه مارس در مقابل اواخر فوریه.

ضربه محکم و ناگهانی گفت: اخبار و مالی سایت در حال دیدن موج در فعالیت به عنوان معاملات سهام apps.

خرید آنلاین در مقوله های مانند athleisure حیوان خانگی, محصولات و کالاها نیز با فروشگاه بازدیدکننده داشته است در کاهش با توجه به اجتماعی فاصله.

این شرکت همچنین گفت: تعطیلی عمومی سرگرمی و تناسب اندام, سالن در سراسر بسیاری از ایالات متحده موجب شده است های در تناسب اندام/سلامتی streaming/آهنگ قمار بازی و بازی های موبایل.

ضربه محکم و ناگهانی گفت: در آن پست وبلاگ “اولویت ما این است که اطمینان حاصل کرد که Snapchatters منابع آنها نیاز به مطلع است.”

این شرکت تصریح کرد که آن را کشف محتوا نرم افزاری است که سرپرستی با کانال های خبری که به نظر می رسد در آن واقعیت-بررسی و معتبر و اضافه کرد که آن را با این نسخهها کار از نزدیک با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان بهداشت جهانی و مورد اعتماد سازمان های خبری از سراسر جهان است.

ضربه محکم و ناگهانی همچنین با اشاره به اوایل اولین بازی خود را در اینجا برای شما یکی از ویژگی های است که سطوح هنگامی که Snapchatters جستجو برای موضوعات از جمله کسانی که مربوط به اضطراب و افسردگی و استرس و غم و اندوه افکار خودکشی و قلدری و همچنین به عنوان مجموعه ای از ابزار خلاق کاربران را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه های تایید شده توسط کسانی که با دوستان و اعضای خانواده از جمله در سراسر جهان فیلتر با مشاوره در امن ماندن و لینک به این که وب سایت.

در نهایت SnapLab این تیم پشت این شرکت عینک دوربین عینک آفتابی است که در حال حاضر تولید پزشکی صورت سپر که اهدا خواهد شد به افزایش N95 ماسک ضربه محکم و ناگهانی در حال حاضر اهدا به بیمارستان نیاز دارند و این شرکت نیز ارائه هزاران غذا و مهد کودک ملزومات به صورت محلی از طریق مشارکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im