Snapchat چرخ دنده تا برای یک نوع متفاوت از Back-to-School فصل خرید

آینده back-to-school فصل خرید را حمل وزن های مختلف از قبلی به عنوان عدم اطمینان بافندگی بیش از اینکه دانش آموزان خواهد بود بازگشت به مدرسه خود ساختمان یا اتاق نشیمن خود را, اما آنها هنوز هم نیاز به لوازم آن اسنپ چت می آید.

Snapchat تحقیقات متوجه شد که 86 درصد از دانش آموزان دبیرستانی در آن پلت فرم طرح توجیهی برای خرید لوازم مدرسه در حالی که 82 درصد قصد خرید لباس و لوازم جانبی.

نزدیک به 30 درصد از دانش آموزان دبیرستانی در اسنپ چت با استفاده از برنامه در حالی که آنها را به Snaps با در فروشگاه فیلتر و تقریبا 75% از آنها علاقه مند به استفاده از واقعیت افزوده “سعی در” محصولات قبل از خرید آنها.

آن را نمی کند با پایان دبیرستان به 27 درصد از دانشجویان در Snapchat برنامه ای برای صرف حداقل 700 دلار در back-to-school خرید در این سال و تقریبا 70 درصد از آنها نیز علاقه مند به استفاده از آر را امتحان کنید بر روی محصولات قبل از تکمیل خرید.

Snapchat یافت می شود که خانواده ها در ایالات متحده با یک دانش آموز در دبیرستان بینی به صرف بیش از $8.5 میلیارد دلار برای خرید در سال 2020 با حدود دو سوم از آنها در حال برنامه ریزی برای صرف $300 و یا بیشتر و یک سوم از آنها توپخانه 700 دلار یا بیشتر.

داده اوراکل ابر یافت که 20 میلیون پدر و مادر در اسنپ چت و Snapchat گفت: 52 درصد از والدین بر روی پلت فرم آن با استفاده از برنامه در حالی که آنها در فروشگاه و 75 درصد از آنها را کودکان در مدرسه است.

ضربه محکم و ناگهانی, Inc. افسر ارشد بازاریابی کنی میچل گفت: “ما می دانیم که اسنپ چت است که بخش مهمی از کشف و تجربه خرید برای میلیون ها نفر از دانش آموزان و والدین بر روی پلت فرم ما. هر دو خانواده ها و برندها شروع به نگاه به آینده به back-to-school فصل و ما مشتاقانه منتظر برای کمک به مارک های ارتباط با Snapchat نسل آنها به عنوان برنامه ریزی برای یک شروع تازه در مدرسه با درک است که این مدرسه از سال ممکن است نگاه متفاوت از سال گذشته است.”

ضربه محکم و ناگهانی, Inc. رئیس بازاریابی علوم تحقیقات Gazmend Alushi خلاق استراتژیست برای نام تجاری راه حل های دانیل Manzi و مدیر بازاریابی محصول Leah Rudman ملحق خواهد شد میچل در یک وبینار در مورد اسنپ چت و back-to-school خرید روز شنبه (6 مه) در 1 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>