Snapchat جزئیات تلاش خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Snapchat ارائه یک نمای کلی از برخی از راه های آن این است که کمک به کاربران در مقابله با جریان coronavirus بیماری همه گیر.

برنامه پیامرسانی گفت: در یک پست وبلاگ که آن را نورد خلاق ابزار برای فعال کردن Snapchatters برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه های تایید شده توسط سازمان جهانی بهداشت با دوستان و اعضای خانواده از جمله در سراسر جهان فیلتر با مشاوره در امن ماندن و لینک به این که وب سایت.

Snapchat گفت: این کار از نزدیک با که و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به اطمینان حاصل شود که کاربران آن دریافت آخرین اطلاعات از طریق این دو سازمان رسمی حساب های بر روی پلت فرم و همچنین توسعه محتوای سفارشی با این که برای پاسخ به سوالات از کاربر آن جامعه است.

این Covid-19 بحران باعث اسنپ چت به سرعت تا اولین بازی خود را در اینجا برای شما ویژگی که رفت زندگی در ماه فوریه و زمانی که سطوح Snapchatters جستجو برای موضوعات از جمله کسانی که مربوط به اضطراب و افسردگی و استرس و غم و اندوه افکار خودکشی و قلدری.

یک بخش جدید اضافه شد در اینجا برای شما با محتوای تبلیغ شورای, CDC, بحران خط متن و کسی که در اضطراب مربوط به کوروناویروس.

اسنپ چت نیز تصریح کرد که آن را کشف محتوا نرم افزاری است که سرپرستی و این شرکت تنها با یک مجموعه را انتخاب کنید از همکاران.

بیش از سه ده از شرکای آن در حال تولید پوشش ثابت مربوط به کروناویروس از جمله چای هند, Le Monde, NBC News (اقامت), Sabq, آسمان, اخبار, تلگراف, VG و واشنگتن پست.

و Snapchat اخبار تیم نیز به طور منظم تولید محتوا و به روز رسانی کشف با راهنمایی و اطلاعات مربوط به Covid-19 از جمله پرسش و پاسخ جلسه با کارشناسان پزشکی.

Snapchat نوشت: “ما بر این باوریم که Snapchatters نقش مهمی در متوقف کردن گسترش ویروس. جامعه ما کمک می کند با استفاده از قدرت کامل از فن آوری در حالی که از نظر جسمی فاصله—آیا برای برقراری ارتباط با عزیزان بازی با دوستان و یا مطلع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de